Μεταμοσχευση μαλλιων και αθληματα

giannis1312

Active Member
Οταν γινει μια μεταμοσχευση μαλλιων ποσο καιρο πρεπει να απεχεις απο τα αθληματα για να μην εχεις κανενα απολυτος προβλημα με το κεφαλι :p πχ για ποδοσφαιρο που ενδιαφερει εμενα .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Ανάλογος ...τι θεση πεζεις ;ποσο καλος εισαι ; Αν εισαι σαν τον Ινσουα η τον Γιόχανσον του ΠΑΟ μην ανηςυχεις ...πεξε αμεσως μετα την μμ ουτως η αλλιως εισαι μαλωμένος με την μπαλα ! Χαχαχαχα
υ.γ.: υπολογιζε εσυ 20 μερες το λιγοτερο .....
 

John1924

Active Member
Mετα το 10ημερο τα μοσχευματα έχουν δεσει με τον ιστο του κεφαλιου και δεν τα κουναει ουτε τυφώνας κατηγοριας 5. Πάντως καλό ειναι να περιμένεις ενα μηνα πριν κάνεις εντατική ασκηση ή αθληματα. Γενικώς ο μηνας ειναι ο κανονας
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μην κάνεις μεταμόσχευση εάν σκέφτεσαι έτσι άστο.
Να μου λεγες ότι παίζεις Α'εθνικη και να σε καίει πάει στο διάολο.

Ρεεεε πάτε καλά τι ληγμένα περνετεεεε?
 

FreeThinker

Well-Known Member
Μου θύμισες όταν έπαιζα μπάλα 5x5 με το περουκίνι και έκανα νόημα να μην μου δίνουν ποτέ πάσες για κεφαλιές. Χάθηκαν ευκαιρίες πολλές από αυτό το αίσχος.

Φοραγες περουκινι ρε αλλοθρησκε??
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Χαχαχαχα κλαιω!!!!!τωρα που το σκεφτομαι ειναι μια καλη πρακτική να φτιαξεις ομαδα με ποδοσφαιριστές καραφλούς με κομπλεξ κ περούκες...αναγκαστικά θα πεζουν αλλα μπαρτσελονα ..κατω η μπαλα κ οχι Γιόμες...
 

giannis1312

Active Member
Μην κάνεις μεταμόσχευση εάν σκέφτεσαι έτσι άστο.
Να μου λεγες ότι παίζεις Α'εθνικη και να σε καίει πάει στο διάολο.

Ρεεεε πάτε καλά τι ληγμένα περνετεεεε?

ρε αστραχαν ρωταω για να κανω καμια προπονηση(για διατηρηση) , αγωνες ουτε καν σιγα μην κατσω να χαλασω 3000 τσαμπα ^_^
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

turnfiji123

Active Member
Φοραγες περουκινι ρε αλλοθρησκε??

Πολύ πριν γίνει της μόδας. Φρέσκο συνθετικό «φυσικό» μαλλί αλά Β.Κ με εξαιρετική υποαλλεργική κόλλα και σταθερό κράτημα στο 10ημερο είχε ξεκολλήσει μπροστά. Έχω άπειρες ιστορίες από αυτό το μαλλί κάποιες ξεκαρδιστικές και άλλες εφιαλτικές. Ήταν μια εμπειρία. Στο προτείνω ανεπιφύλακτα.
 

aeratos28

Just aeratos
Αυτό το ύφος των μηνυμάτων το γουστάρω φουλ..χαχαχαχαχαχαχαχαχα.αν το κάναμε και στα άλλα νήματα αυτο και να μην υπήρχαν τσακωμοί με το παραμικρό,η μισή Ελλάδα θα ήταν μέλη εδώ και θα είχαμε χαβαλε..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αυτό το ύφος των μηνυμάτων το γουστάρω φουλ..χαχαχαχαχαχαχαχαχα.αν το κάναμε και στα άλλα νήματα αυτο και να μην υπήρχαν τσακωμοί με το παραμικρό,η μισή Ελλάδα θα ήταν μέλη εδώ και θα είχαμε χαβαλε..

Εχω ακουσει κατι ιστοριες καθημερινης τρελας toppik αλλα δε μπορω να μιλησω γμτ.
 
Μπλουζα