Κλινική για μεταμόσχευση μαλλιών

nino24

Member
Έχεις εκτεταμένο πρόβλημα. Norwood 5 πας καρφί. Για μένα (και το τονίζω είναι η άποψή μου) μην πας σε καμιά ελληνική κλινική αν θες να έχεις αποτέλεσμα υψηλού επιπέδου.

Ο γιατρός που λες κάνει μόνο strip. Είσαι σίγουρος ότι θες να κάνει με αυτή τη μέθοδο μεταμόσχευση;


Δεν κάνει μόνο strip ο Αναστασάκης. Γενικά είχα καλή εικόνα για τον Αναστασάκη. Με έχετε προβληματίσει όμως και ψάχνω στο forum να δω γνώμες. Πίστευα πως ο Αναστασάκης το κάνει με μεράκι και θεωρούσα θετικό το ότι κάνει ο ίδιος τις επεμβάσεις. Επίσης, σε πρόσφατο βιντεάκι του είχε φωνάξει ασθενή και είχε πολύ καλό αποτέλεσμα. Δε ξέρω μου φαίνεται ψαγμένος. Ίσως κάνω και λάθος. Για τον Βεκρή δεν έχω ακούσει καλά λόγια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Ο αναστασακης είναι καλός σε θεωρητικό επίπεδο σε πρακτικο υστερεί, ειναι φανατισμενος με αυτό που κάνει, δεν έχει κανει την κλινικη ακόμα super market περάστε ψεκαστε σκουπιστε τελειώσατε και όλοι την ιδια Herlain όπως ο βεκρης, αν αφήσει στην ακρη μια αλαζονικη επαρση που τον κυριευει, αν επενδύσει σωστά σε εργαλεία και διάβασμα ίσως στο μέλλον δούμε κάτι καλό.

Προς το παρόν στο φόρουμ δε θα βρεις τίποτα θετικο για αυτον οπότε μη κουραζεσαι.



Δεν κάνει μόνο strip ο Αναστασάκης. Γενικά είχα καλή εικόνα για τον Αναστασάκη. Με έχετε προβληματίσει όμως και ψάχνω στο forum να δω γνώμες. Πίστευα πως ο Αναστασάκης το κάνει με μεράκι και θεωρούσα θετικό το ότι κάνει ο ίδιος τις επεμβάσεις. Επίσης, σε πρόσφατο βιντεάκι του είχε φωνάξει ασθενή και είχε πολύ καλό αποτέλεσμα. Δε ξέρω μου φαίνεται ψαγμένος. Ίσως κάνω και λάθος. Για τον Βεκρή δεν έχω ακούσει καλά λόγια.
 
Μπλουζα