Ετοιμος για ahc

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Tsek γιατι δεν μπορω να δω τις φωτο σου;
Τις έσβησα φίλε μου και δεν προκειται να ξανα ανεβάσω γιατί ο καθε ένας κάνει ότι θέλει δυστυχώς.
Ανέβασα φωτογραφίες μου σήμερα μετα απο καιρό για να πω κατι που ήθελα και καποιος (δεν ξέρω αν ήταν ο στριπάρ) αλλαξε ολο τον τιτλο του θέματος για να μας βγάλει οτι τα παίρνουμε και να το παιξει δάσκαλος.
Λυπάμαι αλλα αυτό αγγίζει τα όρια της Αλητείας πλεον. Με ποιό δικαίωμα αλλάζει το νόημα όσων εγραψα και χρησιμοποιεί αυτος οπως θέλει τα ποστ μου και τις φωτογραφιες μου για να περάσει την δική του αποψη? Ντροπη.
 

Stripar

Established Member
Το νήμα του νήματος έχει δικαίωμα να το αλλάξει μόνο αυτός που το ανοίγει και η διαχείριση.

Τι λές λοιπόν , σημερινός είσαι ή κάνεις τον κινέζο?...

Απο αυτά που έγραψες δέν βγαίνει κάποιο νόημα , εδω:
https://www.hairlossgr.com/threads/Εκπτωσεις-στριπαρ.11694/page-4

Συνεπώς αντι να κλαις σαν την μυξοπαρθένα, έχεις να απαντήσεις με επιχειρήματα?
 

Flyer

New Member
τσεκ βαλε καμια φωτο ρε φιλε να δουμε μας ελειψες

ήρθα και γω μην νομιζεις οτι ξεχασα την συμπεριφορά σου !!
περασε ενας χρονος εκανα και γω ΚΑΠΟΥ την ΜΜ έμεινα 100% ευχαριστημένος και τολμώ να πω
στους απανταχού καράφλες , οτι δεν θα ξανα-ακουσουν την κουβεντα αυτη !! η λυση βρεθηκε!
που θα κανετε ομως ΜΜ ??? οπου γουστάρετε.....
τωρα εαν ειστε απο αυτους που θελετε να γινουν Jimi Hendrix ξεχάστε το!!

και επειδη φιλε τζον τζον εισαι απο τους παλιους και τα ξέρεις (ολα) αραγε γιατι ασχολείσαι ακόμα ???

Ευχαριστώ το φορουμ για την πολυτιμη βοηθεια !
ξερολες εξυπνακηδες να μην υπηρχαν και ολα θα ηταν ακομα καλυτερα

γεια!!
 

tasos33

Well-Known Member
Mια φωτοβολιδα μες την νυχτα σκαει, χαχαχα τι λες ρε φιλε τι φλασια εφαγες.


ήρθα και γω μην νομιζεις οτι ξεχασα την συμπεριφορά σου !!
περασε ενας χρονος εκανα και γω ΚΑΠΟΥ την ΜΜ έμεινα 100% ευχαριστημένος και τολμώ να πω
στους απανταχού καράφλες , οτι δεν θα ξανα-ακουσουν την κουβεντα αυτη !! η λυση βρεθηκε!
που θα κανετε ομως ΜΜ ??? οπου γουστάρετε.....
τωρα εαν ειστε απο αυτους που θελετε να γινουν Jimi Hendrix ξεχάστε το!!

και επειδη φιλε τζον τζον εισαι απο τους παλιους και τα ξέρεις (ολα) αραγε γιατι ασχολείσαι ακόμα ???

Ευχαριστώ το φορουμ για την πολυτιμη βοηθεια !
ξερολες εξυπνακηδες να μην υπηρχαν και ολα θα ηταν ακομα καλυτερα

γεια!!
 

Tsek

Well-Known Member
τσεκ βαλε καμια φωτο ρε φιλε να δουμε μας ελειψες
Ευχαρίστως αλλα ξέρεις τι γίνεται ? Είχα ανεβασει περιπου 50 φωτογραφιες αν θυμαμαι καλα. Ειχα και 4-5 που ηταν ελαφρα θολες ή οχι τοσο καθαρες ας το πούμε ετσι στις 50 και το κανατε θεμα και δεν γουσταρω.
Επισης βαζω κόβω πολυ τις φωτογραφίες γιατι δεν θελω να φαινονται καθολου χαρακτηριστικα προσωπου και αυτό σας δυσκολευει να καταλαβετε το αποτελεσμα απο οτι ειδα. Φιλικα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Προβολή συνημμένου 17443 Προβολή συνημμένου 17437


Τα μαλλιά μπήκαν, φύτρωσαν και η επόμενη σκέψη είναι να κλείσει εντελώς και το crownάκι.
Βαζω μερικές φωτό ανασηκωμένα με ζελέ, μπροστινές που στην μία είναι στεγνά και μία πίσω-πλάγια.
Όπως ξανα είπα σχεδιάζω να το πάω όλο με γένια ή ακόμα και απο σώμα χωρίς να πάρω μοσχεύματα απο το κεφάλι.. Πιστεύω πως κανονικά και με 1.000 γκραφς κανω δουλειά αλλά αν οι τρίχες είναι απο το σώμα ίσως να έχω απώλειες και σκέφτομαι να το μπουστάρω και ότι βγεί. Δηλαδή φουλ συνεδρία 2.000-2.200 μοσχεύματα γένια-σώμα.

Έχω και μία φωτό πριν την επέμβαση για να μην ξεχνάμε απο που ξεκινήσα στην οποία οι όποιες τρίχες φαίνονται είναι και βαμμένες και δείχνουν , (ο Θεός να τις κάνει ) πιο χοντρές απο ότι ήταν, καθώς έχω πολύ λεπτή και αδύναμη τρίχα και κανονικά δεν θα φαίνονταν καθόλου.

Η τελευταία φορα που κατάφερα να σταθουν τα μαλλιά όρθια ήμουν 23χρονών και το κατάφερα ξανά στα 37 . Δεν κυκλοφορούσα χωρίς τοπικ πουθενά.
Προβολή συνημμένου 17438 Προβολή συνημμένου 17439 Προβολή συνημμένου 17440
Προβολή συνημμένου 17442
Προβολή συνημμένου 17441
 
Τελευταία επεξεργασία:

Adriano

Well-Known Member
Καλό αποτέλεσμα. Μια χαρά. Η δότρια δεν φαίνεται καλά στη φωτογραφία και νομίζω ότι έχει κνησμό αλλά δεν έχει το παράθυρο που είχαν οι άλλοι από την κλινική.

Πως πέτυχες τόσο χαμηλή τιμή ρε θηρίο; Μια χαρά.
 

felaini

Active Member
Θεραπεια τσεκ; Μινοξιδιλη; Πολλα μοσχευματα.. θα μπορουσε πιο πυκνο νομιζω.. αλλα δεν φενεται η φωτο καθαρη να δουμε πως ησουν.. σαφως ομως αλλαξε η εικονα σου.
 
Μπλουζα