Ετοιμος για ahc

dimitris50423

Well-Known Member
Αυτό που λες Δημήτρη λέω και εγώ ..αδύνατον να είχε μια ζωή αυτό το σχεδιασμό στη hairline o τσεκ..όπως είπε πάτησε στην ήδη υπάρχουσα hairline που είχε τώρα.οχι σε αυτή που είχε πριν αρκετά χρόνια..

και αυτο θεμα γουστου ειναι. αν το ηθελε ετσι φυσικα και δεν του βγηκε στην πορεια.
Το ποσο πισω θα παει καποιος στα χρονια για να φτιαξει τη hairline που θελει εξαρταται απο τη δοτρια και απο την προδιαθεση που πιστευει οτι εχει για το που θα φτασει η αραιωση του. πιο κατω η hairline επιθετικη αντιμετωπιση, πιο πανω και με ανοιχτους κροταφους συντηρητικη.
επισης πρεπει να ταιριαζει και με την ηλικια που βρισκεται ο καθενας. και super δοτρια να εχει ενας 40αρης δεν θα παει να φτιαξει εφηβικη hairline.
εδω ο τσεκ λεει να βαλει body grafts χωρις καποιο ιδιαιτερο λογο. αρα τον βλεπω οτι το παει συντηρητικα. εγω ειμαι της αποψης να χαρω το μαλλι μου τωρα που ειμαι νεος και βλεπουμε πιο μετα με την υπολοιπη δοτρια που μενει
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Αεράτε για να μην κουράζεσαι. Απο τα 28 περίπου είμαι σε αυτό το στυλ και το είπα απο την αρχή ότι δεν πειράζω κροτάφους και έβαλα αυτές τις 2 φωτογραφίες ΠΡΙΝ κάνω επέμβαση λέγοντας πως ΑΥΤΌ θέλω.



Screenshot_20180420-191539.png Screenshot_20180420-191533.png

Μονες τους δεν γράφουν καλά στις φωτογραφίες, γιατί έχετε συνηθίσει σε άλλα σχέδια.

Όμως αν κάθονται καλά και φαίνονται φυσικές πάνω σε ένα πρόσωπο υπάρχει αρμονία.
Αυτό το look ήθελα και αυτό πέτυχα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Εφηβική hairline δεν θα ήταν αν έκανε πιο στρογγυλή την hairline του δημητρη..δεν μίλησε κανείς για κατέβασμα.απλα στρογγυλεμα στους κροτάφους..και θα κολαγε με την ηλικία του.37 είναι ,όχι 67..και ο cvial που είναι μεγαλύτερος πιο οβάλ hairline εχει και πάει μια χαρα..anyway απλά γούστα του καθενός είναι όπως ειπαμε..
Τώρα τσεκ τι να μην κουράζομαι λες ρε φίλε? Είπα πιο πάνω πως αν σου αρέσει εσένα δεν έχει σημασια τι λέμε εμείς..γνώμες λέμε για το αν θα ήταν πιο ωραίο κάπως αλλιώς κτλ.
 

Tsek

Well-Known Member
Μπες στην σελιδα 2 να το δείς πανω - πανω.

Ζητησα απο την κλινική αυτό το στυλ

Και το αποτέλεσμά μου είναι αυτό.




Ό,τι ζήτησα μου το εκαναν και αφού το κατάφερα με 3.700 έχω καθε λόγο να είμαι υπερευχαριστημένος.
Οπουδήποτε αλλού αν πήγαινα θα ήθελα απο 10.000 έως και 15.000 ευρω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Δεν αντιλέγω σε αυτό που λες,απλά ξαναλέω πως λέω τη γνώμη μου στο θέμα της hairline.οτι θα σου πηγαινε περισσότερο ένα διαφορετικό στυλ φτιαξιματος της.τπτ αλλο
 

Tsek

Well-Known Member
Βάζω μία τελευταία κοντινή πανω στην hairline για να φανεί η πυκνοτητά της και μια μακρινή που
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ φωτεινή ούτε καθαρή αλλα φαινεται πως κάθονται τα μαλλιά στο πρόσωπο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

naruto

Well-Known Member
Εμενα μ αρεσει πολυ το αποτελεσμα σου.
Ναι η hairline ειναι πολυ ανοιχτη,Norwood 2.
Αλλα πρεπει να συμβιβαζομαστε και με τα δεδομενα .Ολοι θελουμε hairline 15 χρονου,αλλα σε πολυ λιγους μπορει να το εξηπυρετισει η δοτρια τους.Εσυ ειχες μεγαλο προβλημα και ισα ισα εφθασαν τα γκραφτς που εβαλες.
Αν εκλεινες την hairline περισσοτερο θα ηθελες 1000+ μοσχευματα ακομα.Τα οποια θα σου ελειπαν στο μελλον,μιας και δυστηχως δεν νομιζω να ξεμπερδεψες με το θεμα ΑΑ ακομα
 

Tsek

Well-Known Member
Εμενα μ αρεσει πολυ το αποτελεσμα σου.
Ναι η hairline ειναι πολυ ανοιχτη,Norwood 2.
Αλλα πρεπει να συμβιβαζομαστε και με τα δεδομενα .Ολοι θελουμε hairline 15 χρονου,αλλα σε πολυ λιγους μπορει να το εξηπυρετισει η δοτρια τους.Εσυ ειχες μεγαλο προβλημα και ισα ισα εφθασαν τα γκραφτς που εβαλες.
Αν εκλεινες την hairline περισσοτερο θα ηθελες 1000+ μοσχευματα ακομα.Τα οποια θα σου ελειπαν στο μελλον,μιας και δυστηχως δεν νομιζω να ξεμπερδεψες με το θεμα ΑΑ ακομα
Όπως ακριβώς τα λες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
tsek πολυ ωραιο και το σχημα της hairline σου και η φυσικοτητα. νομιζω οτι προς το παρον δεν χρειαζεσαι κατι εισαι μια χαρα. στο μελλον βλεπεις. η τιμη που πηρες για το αποτελεσμα που εχεις απλα δεν υπαρχει.
 

Tsek

Well-Known Member
Και πριν με βαμένη τρίχα. Εχει σημασία που το λεω γιατί έπαιρνε χ3 σε πάχος.
Δεν ξέρω τι θα φαινόταν χωρίς βάψιμο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Neas

New Member
Πολύ καλό αποτέλεσμα ειδικά αν δεις το πριν και το μετά. Η hairline σου με εξαιρετική φυσικότητα. Μπράβο
 
Μπλουζα