Εσείς τι πιστεύετε?

Στην επόμενη 5 ετια πιστεύετε θα λυθεί το πρόβλημα ΑΑ?

  • Ναι, το πιστεύω

    Ψηφοφορίες: 7 9.7%
  • Ισως, δεν είμαι σίγουρος

    Ψηφοφορίες: 9 12.5%
  • Όχι, δεν νομίζω

    Ψηφοφορίες: 56 77.8%

  • Συνολικοί ψηφοφόροι
    72

FreeThinker

Well-Known Member
Εντωμεταξυ μου φαινεται περιεργο που ασχολουνται οι Ιαπωνες με το θεμα, οταν εχουν τους λιγοτερους καραφλους απο καθε αλλη φυλη
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pithikas

Well-Known Member
Πηγαινε λιγο να σε βρισουν παλι και στο hairloss talk παιδι της σφαλιαρας. Σε φτυνουν ολα τα φορουμ στην καουκα και γελαω
Ρε συ φριθίνκερ, δε θέλω να σε πειράζω αλλά πετάς συνεχώς κοτσάνες.
Η καράφλα είναι διεθνής μπίζνα. Δεν έχει να κάνει με κράτη.
Είναι σα να λες πως μου κάνει εντύπωση, ξέρω γω, που ο τάδε είναι έμπορος ναρκωτικών παρόλο που δεν είναι χρήστης.:p
Σκέψου λίγο τι μαργαριτάρια πετάς.
Δε θα απαντήσω ξανά σε ποστ σου θα είμαι διακριτικός και με σφιγμένα χείλη να μη γελάσω. Δε θέλω να σε ξεφτιλίζω.
χαχα Ρε τους Γιαπωνέζους που ασχολούνται με τρίχες.:p
 

FreeThinker

Well-Known Member
που ο τάδε είναι έμπορος ναρκωτικών παρόλο που δεν είναι χρήστης.
Δε θελω να σου χαλασω τη φουσκα, αλλα οι εμποροι ναρκωτικων, συνηθως ειναι και χρηστες. Εκτος αν εχεις παλι κανα παραδειγμα να μας πεις γνωστου σου που ειναι εμπορος αλλα οχι χρηστης! Ο,τι να ναι ! :D

Κριμα ομως που εγω δεν κρατηθηκα και σε ξεφτιλισα στο ιδιο σου το νημα τις προαλλες:rolleyes:
 

turnfiji123

Active Member
Ε ρε ετσι κ σκασει καμμια κλωνοποιηση μοσχευματων και γινει η δοτρια απεριοριστη...
Μεχρι τα φρυδια θα την κατεβασω την hairline λεμε,ανεκαθεν ειχα ΚΟΥΤΕΛΑ κ το εχω απωθημενο

Δεν είσαι ο μονος χα χα χα. Μαλλιά, κροτάφους, φρύδια, γενιά, θα γίνω σα ναυαγός. Ποτε όμως...
 

naruto

Well-Known Member
Δεν είσαι ο μονος χα χα χα. Μαλλιά, κροτάφους, φρύδια, γενιά, θα γίνω σα ναυαγός. Ποτε όμως...
χαχαχα ε ναι ρε φιλε
περα απο τη κωλοαλωπεκια μου,εχω και μεγαλο κουτελο ο γκαντεμης ανεκαθεν απο πιτσιρικας.Εφηβικη hairline δεν ξερω τι σημαινει.
Ασε τα ''γενεια'',30 χρονων κοντευω και εχω καμμια πενηνταρια τριχες ολες κ ολες σε ολο το προσωπο.Ουτε ενα μουσι της προκοπης δεν μπορω να αφησω.
Αν μας κανει την χαρη ο δρ Τσουζει ;) και πετυχει η κλωνοποιηση,θα τα φτιαξω ολα.Μεχρι και στο στερνο θα βαλω τριχες να γουσταρουνε τα μωρακια.Ακομα κ εκει ατριχος ειμαι,οι γκομενες με ζηλευουν να φανταστεις :p
 

FreeThinker

Well-Known Member
χαχαχα ε ναι ρε φιλε
περα απο τη κωλοαλωπεκια μου,εχω και μεγαλο κουτελο ο γκαντεμης ανεκαθεν απο πιτσιρικας.Εφηβικη hairline δεν ξερω τι σημαινει.
Ασε τα ''γενεια'',30 χρονων κοντευω και εχω καμμια πενηνταρια τριχες ολες κ ολες σε ολο το προσωπο.Ουτε ενα μουσι της προκοπης δεν μπορω να αφησω.
Αν μας κανει την χαρη ο δρ Τσουζει ;) και πετυχει η κλωνοποιηση,θα τα φτιαξω ολα.Μεχρι και στο στερνο θα βαλω τριχες να γουσταρουνε τα μωρακια.Ακομα κ εκει ατριχος ειμαι,οι γκομενες με ζηλευουν να φανταστεις :p

Περιεργο που εισαι ατριχος στο σωμα και στα γενια και εχεις αλωπεκια. Το παραδοξο της ΑΓΑ ειναι οτι ενω τα μαλλια πεφτουν, στο σωμα και στο προσωπο υπαρχει εντονη τριχοφυια
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
απο 4 μερουλες μπαν freethinker και pithikas,δυστυχως με αναγκαζετε,απο εδω και περα θα μπαναρεστε μονο με το που απευθυνεται ο ενας στον αλλον
 

naruto

Well-Known Member
Περιεργο που εισαι ατριχος στο σωμα και στα γενια και εχεις αλωπεκια. Το παραδοξο της ΑΓΑ ειναι οτι ενω τα μαλλια πεφτουν, στο σωμα και στο προσωπο υπαρχει εντονη τριχοφυια
Μπα δεν νομιζω να παιζει ρολο.
Ενα φιλαρακι και αυτο εχει λιγες στο σωμα κ στο προσωπο αλλα NW 7 απο τα 21 του.Μεσα σε 3 χροννια απο 0 εγινε 7.Δε το εχω ξαναδει ποτε αυτο.
Το εχω ψαξει αρκετα αλλα δεν εχω βρει συχετιση μεταξυ των 2
 

Marcellino

Der Führer
@pithikas
Κι εδώ σε βρίζουνε, ρε πιθηκόνιε;
Αχ...
Θα σε μαλώσω...
Η Follica είναι μία μούφα (δυστυχώς) και η θεραπεία RCH-01 πιθανότατα το ίδιο.
Ο μόνος που μας έμεινε είναι ο Τσούτζι.
Έστειλα στον Νουαζέτ να τον ρωτήσει για το ενδεχόμενο έγχυσης μεσεγχυματικών και επιθηλιακών βλαστοκυττάρων.
Για να δούμε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pithikas

Well-Known Member
Άντε, ρε!
Χάθηκες από προσώπου γης!
Ο κ@ργιόλης ο Ρομπέρτο το γύρισε από μηνιαίο σε μόνιμο μπαν.
Their loss!
Εσύ τι το ήθελες κι επιτέθηκες στον Σγουπ?
He's a red flag. Noone touches him.
LMAO
Άστα να πάνε. Τέσπα, με κόβω για μεταμόσχευση αν δε βγει κάτι άμεσα. Έχει κανείς πμ να μου προτείνει καμιά καλή τιμή;:p
 

Marcellino

Der Führer
Άστα να πάνε. Τέσπα, με κόβω για μεταμόσχευση αν δε βγει κάτι άμεσα. Έχει κανείς πμ να μου προτείνει καμιά καλή τιμή;:p
Έλα ρε!
Ωραίο είναι και το ξυρισμένο.
Εσύ δεν ήσουν που συμφωνούσες ότι οι εμφυτεύσεις είναι για nw<3;
Τι έγινε;
Χώρισες;
Δεν έφταιξε το μαλλί.
Λολ!
 

Marcellino

Der Führer
Mε τον Tsuji τι έμαθες;
Υπομονή!
Δεν υπάρχει κανένα απολύτως νέο.
Λογικά, θα μάθουμε περισσότερα του χρόνου.
Μπορεί κι απ' το συνέδριο, αν και κρατώ μικρό καλάθι γι' αυτό.
Δυστυχώς, η Φόλικα του Κωτσαρέλη είναι μία μπούρδα ολκής, και η θεραπεία RCH-01 τίποτα το σπουδαίο.
Όπως σου είπα ήδη, πρόλαβα πριν με μπανάρει ο κ@ργιόλης ο Ιταλός να προτείνω στον Noisette να μιλήσει στον Τσούτζι για το ενδεχόμενο προσέγγισης με έγχυση μεσεγχυματικών κι επιθηλιακών βλαστοκυττάρων.
Ο Νουαζέτ έχει να μπει δύο εβδομάδες οπότε ...
Θεωρώ, πάντως, ότι η προσέγγιση αυτή θα έχει καλύτερα αποτελέσματα από τη RCH-01.
Τα επιθηλιακά βλαστοκύτταρα έχουν λαμπρότατο μέλλον.
 

pithikas

Well-Known Member
Υπομονή!
Δεν υπάρχει κανένα απολύτως νέο.
Λογικά, θα μάθουμε περισσότερα του χρόνου.
Μπορεί κι απ' το συνέδριο, αν και κρατώ μικρό καλάθι γι' αυτό.
Δυστυχώς, η Φόλικα του Κωτσαρέλη είναι μία μπούρδα ολκής, και η θεραπεία RCH-01 τίποτα το σπουδαίο.
Όπως σου είπα ήδη, πρόλαβα πριν με μπανάρει ο κ@ργιόλης ο Ιταλός να προτείνω στον Noisette να μιλήσει στον Τσούτζι για το ενδεχόμενο προσέγγισης με έγχυση μεσεγχυματικών κι επιθηλιακών βλαστοκυττάρων.
Ο Νουαζέτ έχει να μπει δύο εβδομάδες οπότε ...
Θεωρώ, πάντως, ότι η προσέγγιση αυτή θα έχει καλύτερα αποτελέσματα από τη RCH-01.
Τα επιθηλιακά βλαστοκύτταρα έχουν λαμπρότατο μέλλον.
Για τη φόλικα και τη ρέπλισελ από που το συμπέρανες;
M.....α έσενα έπρεπε να στείλουν Ιαπωνία και όχι το χαζό.
 

Marcellino

Der Führer
Για τη φόλικα και τη ρέπλισελ από που το συμπέρανες;
M.....α έσενα έπρεπε να στείλουν Ιαπωνία και όχι το χαζό.
'ντάξει, είναι ηλίθιος, αλλά και οι ηλίθιοι είναι χρήσιμοι.
Θα πήγαινα, αλλά δεν θα συμφωνούσαν ποτέ να με στείλουν.
Λολ!
Η Φόλικα είναι δερματομικροτραυματισμός (καλό;) και μινοξιδίλη, συν άγνωσταις άλλαις ουσίαις (οι οποίες, όμως, είναι ήδη εγκεκριμένες από το FDA). Δεκατέσσερα χρόνια για αυτό;
Gurl, please.
Η θεραπεία RCH-01, στην καλύτερη περίπτωση, θωρακίζει τα εναπομείναντα τριχοθυλάκια επ' αόριστον, στην χειρότερη, τα θωρακίζει προσωρινώς.
Από εμπορικής άποψης, δεν ξέρω αν η Shiseido θα το κυνηγήσει εν τέλει.
Ελπίζω τα αποτελέσματα της κλινικής δοκιμής να με διαψεύσουν (δεν το νομίζω!).
Όμως, για να μη σε καταρρακώσω ψυχολογικά σαββατιάτικα, η Shiseido έχει ήδη επενδύσει στην τεχνολογία των Βλαστοκυττάρων, που σημαίνει ότι, αν ο Τσούτζι καλλιεργήσει τα επιθηλιακά βλαστοκυτ., είναι θέμα χρόνου να δοκιμάσουν κι αυτή την προσέγγιση (σε τρία-τέσσερα χρόνια το κόβω!). Προσωπικά, πιστεύω, τα αποτελέσματα θάναι ακόμη καλύτερα από της RCH-01.
 

pithikas

Well-Known Member
'ντάξει, είναι ηλίθιος, αλλά και οι ηλίθιοι είναι χρήσιμοι.
Θα πήγαινα, αλλά δεν θα συμφωνούσαν ποτέ να με στείλουν.
Λολ!
Η Φόλικα είναι δερματομικροτραυματισμός (καλό;) και μινοξιδίλη, συν άγνωσταις άλλαις ουσίαις (οι οποίες, όμως, είναι ήδη εγκεκριμένες από το FDA). Δεκατέσσερα χρόνια για αυτό;
Gurl, please.
Η θεραπεία RCH-01, στην καλύτερη περίπτωση, θωρακίζει τα εναπομείναντα τριχοθυλάκια επ' αόριστον, στην χειρότερη, τα θωρακίζει προσωρινώς.
Από εμπορικής άποψης, δεν ξέρω αν η Shiseido θα το κυνηγήσει εν τέλει.
Ελπίζω τα αποτελέσματα της κλινικής δοκιμής να με διαψεύσουν (δεν το νομίζω!).
Όμως, για να μη σε καταρρακώσω ψυχολογικά σαββατιάτικα, η Shiseido έχει ήδη επενδύσει στην τεχνολογία των Βλαστοκυττάρων, που σημαίνει ότι, αν ο Τσούτζι καλλιεργήσει τα επιθηλιακά βλαστοκυτ., είναι θέμα χρόνου να δοκιμάσουν κι αυτή την προσέγγιση (σε τρία-τέσσερα χρόνια το κόβω!). Προσωπικά, πιστεύω, τα αποτελέσματα θάναι ακόμη καλύτερα από της RCH-01.
Για την Μπροτζού λοσιόν τι πιστεύεις;;;;;:p
 
Μπλουζα