Ερώτηση για ιατρό.

alexlaz

Member
Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Πρόσφατα συναντήθηκα με τον ιατρό Κολλιάτο Παναγιώτη στη Θεσσαλονίκη,τη κλινική δε τη θυμάμαι ειλικρινά γιατί πήγα συστημένος να δω μόνο αυτόν, οπότε δεν έδωσα μεγάλη σημασία, βρίσκεται ένα δρόμο κάτω από τη Τσιμισκή.Θελω να μου πει κάποιος αν γνωρίζει θετικά ή αρνητικά για τον συγκεκριμένο,θα το εκτιμούσα αφάνταστα.Μου έκανε μια καλύτερη τιμή λόγω ενός κοινό μας φίλο,2000€ στα 4.000 grafts,θα ήθελα να πάω καλά για αυτό και απευθύνομαι πρώτα εδώ για γνώμη, ευχαριστώ.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Καλη χρονια, χρονια πολλα, καλο θα ηταν να ξεχασεις αυτα που εγραψες, περι γιατρου, μη σου πω να ξεχασεις και τον ιδιο δαν γιατρο μμ, να μας πεις ποια ειναι η κατασταση σου και αν ειναι εψικτο να ανεβασεις καο φωτο.
 

alexlaz

Member
Καλη χρονια, χρονια πολλα, καλο θα ηταν να ξεχασεις αυτα που εγραψες, περι γιατρου, μη σου πω να ξεχασεις και τον ιδιο δαν γιατρο μμ, να μας πεις ποια ειναι η κατασταση σου και αν ειναι εψικτο να ανεβασεις καο φωτο.
Γιατί φίλε τάσο μου το λες αυτό και μου κόβεις τα φτερά;
 

koumparos

Well-Known Member
Γιατί υπάρχουν δοκιμασμένες λύσεις με καλά αποτελέσματα και ακόμα καλύτερες λύσεις στο εξωτερικό.Το να πας σε έναν άγνωστο γιατρό να του εμπιστευτείς την πολύτιμη σου δοτρια είναι αφελές και μαλον θα στεναχωρεθείς.Κατσε και μελέτησε το φόρουμ.Καλη χρόνια.
 

alexlaz

Member
Γιατί υπάρχουν δοκιμασμένες λύσεις με καλά αποτελέσματα και ακόμα καλύτερες λύσεις στο εξωτερικό.Το να πας σε έναν άγνωστο γιατρό να του εμπιστευτείς την πολύτιμη σου δοτρια είναι αφελές και μαλον θα στεναχωρεθείς.Κατσε και μελέτησε το φόρουμ.Καλη χρόνια.
Ευχαριστώ για την απάντηση,γενικά έχω ψάξει αρκετά στο φόρουμ μέσα,είμαι καιρό μέλος,ήλπιζα ότι για το συγκεκριμένο γιατρό ότι θα γνωρίζει κάποιος κάτι,εμένα μου φάνηκε καλός και τίμιος στη δουλειά του.Μου μίλησε και αυτός για το εξωτερικό ,συγκεκριμένα για τη τουρκία,για δύο γιατρούς που είναι καλοί και έχουν υπωθεί και εδώ στο φόρουμ απλώς εγώ σε έναν είχα στείλει φώτο για να μου πεί τί και πώς και μου είπε εν τέλη ένα τραγικό, να πάρω φίνα γιατί δεν έχω καλη δότρια και ο τύπος εννούσε στο πλάι το μαλλί το οποίο φενόταν έτσι στη φωτό λόγως κακής κεφαλής που έχω στη ξυριστική μου.Κάπου εκεί ξενέρωσα λίγο.Ο κολλίατος απλώς μου έκανε καλή τιμή για αυτό ίσως αρέστηκα.Κλείνοντας,εσείς τί μου προτείνετε να κάνω;Να ανεβάσω φώτο και το συζητάμε;
 

koumparos

Well-Known Member
Ναι βάλε φωτογραφιες.Την δοτρια όσο ποιο καθαρά γίνεται.
 
Τελευταία επεξεργασία:

piros75

Well-Known Member
2000 ευρώ τα 4000 μοσχ????? είσαι σίγουρος ότι σου μίλησε για μοσχεύματα ή μήπως σου είπε για τρίχες. Θέλει διευκρίνηση αυτό. Όσον αφορά τον γιατρό, δεν το ξέρω, αλλά για να σιγουρευτείς γι' αυτόν πρέπει απλά να δεις κάποια (αρκετά) αποτελέσματα της δουλειάς του από κοντά, Αρχικά για να καταλάβεις αν αυτό που κάνει έχει τελικά φυσικό αποτέλεσμα και επιπρόσθετα για να δεις τα μοσχεύματα που έβαλε στους άλλους αν φτάσανε βάσει της εικόνας που είχαν πριν. Ξεκίνα έτσι για αρχή, αλλιώς πήγαινε στα σίγουρα, τα οποία θα τα βρεις διαβάζοντας το φόρουμ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alexlaz

Member
Για μοσχεύματα μου μίλησε φίλε πυρο λόγω γνωριμίας,το κακό είναι ότι δε τον γνωρίζει κάποιος,θα μάθω τη κλινική που δουλεύει και θα την αναφέρω απλώς δε τη θυμάμαι τώρα.Μου έδειξε κάποια αποτέλεσμα και μου φάνηκε και καλός γιατρός και καλό παιδί γενικά.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Μπλουζα