Ήρθε και η δική μου ώρα μάλλον...

leas

Well-Known Member
Από τα 20 άρχισε η υποχώρηση, αλλά ποτέ δεν ήμουν ικανοποιημένος με τα μαλλιά μου... Όσο αφορά την κληρονομικότητα, είμαι ίδιος ο πατέρας μου! Ακόμα και τις παθήσεις του έχω πάρει.

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ο πατερας σου τι νοργουντ ειναι δηλαδη ιδιο με σενα η πιο προχωρημενο?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

piros75

Well-Known Member
πιστεύω ότι θα τα πας περίφημα. Ωστόσο, με γνώμονα την παλιότερη κουβέντα που είχαμε σχετικά με την ευαισθησία του δέρματός σου θα σου πρότεινα να κάνει αυτό το τεστ των 5-10 μοσχευμάτων πριν προχωρήσεις.
 

imouthis

Active Member
πιστεύω ότι θα τα πας περίφημα. Ωστόσο, με γνώμονα την παλιότερη κουβέντα που είχαμε σχετικά με την ευαισθησία του δέρματός σου θα σου πρότεινα να κάνει αυτό το τεστ των 5-10 μοσχευμάτων πριν προχωρήσεις.
Καλησπέρα piro! Ναι αλλά τώρα που θα μπορούσα να το κάνω αυτό; Αν η κλινική ήταν Ελλάδα ίσως το έψαχνα....
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Καλησπέρα piro! Ναι αλλά τώρα που θα μπορούσα να το κάνω αυτό; Αν η κλινική ήταν Ελλάδα ίσως το έψαχνα....
Δεν υπαρχει λογος να αγχωθεις για τετοιο λογο η αποτριχωση με κερι στην πλατη δεν εχει καμια σχεση με τη μεταμοσχευση μαλλιων φιλε μου, παρ ολα αυτα, επειδη καταλαβαινω τις ανησυχιες σου κανε μια ερωτηση και στην κλινικη για να στο επιβεβαιωσουν κ οι ιδιοι
 

imouthis

Active Member
Θα ήθελα να ρωτήσω, όσους έχουν κάνει μεταμόσχευση, πως κυκλοφορούσαν στο πρώτο τετράμηνο… Χρησιμοποιήσατε καπέλο ή μετά από μερικές μέρες το παίρνεις απόφαση και κυκλοφορείς χωρίς ? Είναι κάτι που με προβληματίζει έντονα, καθώς είμαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν θα μου πηγαίνει ο γλόμπος…
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλησπέρα Γιάννη,
βλέποντας τα περιστατικα από τις κλινικές στην Ελλάδα διαπίστωσα σοβαρά θέματα στο χειρισμό της δότριας και ένα όχι τόσο φυσικό αποτέλεσμα.
Η HDC μου έχει κλέψει την εμπιστοσύνη. Η μοναδική μου ανασφάλεια έχει να κάνει με την νέα γιατρό που θα με αναλαβει.

Από την κλινική με έχουν διαβεβαιώσει ότι είναι άρτια εκπαιδευμένη, με αρκετά περιστατικά πια στο ενεργητικό της, τα οποία και έχω δει σε διεθνή site που μου παρουσίασε η κλινική.

Ο λόγος που θα προχωρήσω μαζί της ειναι επειδή θα έχω μια καλύτερη τιμή στα 2,00 ευρω/graft.

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κοίταξε να δεις και εγώ με την ίδια Γιατρό θα προχωρήσω και είμαι και πιο δύσκολη περίπτωση διότι πάω για Crown.

Έχει δείξει καλές δουλείες.
Ναι ίσως ο Μάρας έχει το όνομα και την σταθερή αξία όλα αυτά τα χρόνια άλλα η Κ.βρυωνιδου ήταν διπλά όλα αυτά τα χρόνια σε ένα από τους κορυφαίους γιατρούς άλλα και σταθερούς placers που έχει μεγάλη σημασία.
Με όποιον δάσκαλο και αν κάτσεις και ίσως και μάθεις και καλύτερα διότι η κοπέλα έχει μεράκι.

Το 2012 που έκανα την μεταμόσχευση και πάλι δεν μου την έκανε ο Μάρας.
Η κλινική δεν μπορεί να ρισκάρει την φήμη της για όλα αυτά τα χρονιά που έχτισε ένα Α' όνομα.
 

Akis-multi

Well-Known Member
Θα ήθελα να ρωτήσω, όσους έχουν κάνει μεταμόσχευση, πως κυκλοφορούσαν στο πρώτο τετράμηνο… Χρησιμοποιήσατε καπέλο ή μετά από μερικές μέρες το παίρνεις απόφαση και κυκλοφορείς χωρίς ? Είναι κάτι που με προβληματίζει έντονα, καθώς είμαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν θα μου πηγαίνει ο γλόμπος…
Να σου απαντήσω εγώ για μένα. Πριν τη μεταμόσχευση πήγα και αγόρασα σκουφάκια και καπέλα για να μπορώ να κυκλοφορώ. Πήρα δέκα μέρες αδεια από τη δουλειά και απο την εντεκατη που βγηκα στο κοσμο δεν έβαλα ποτέ τιποτα. Δε φαίνεσαι μεταμόσχευμενος απλά κοντοκουρεμένος. Επίσης επειδή θα έχεις μαλλιά και δε θα σαι γλομπος που λες θα γουστάρεις..θα ανυπομονεις να μεγαλώσουν αλλά και έτσι κοντά με μαλλί θα σου αρέσει..
 

dimitris50423

Well-Known Member
Να σου απαντήσω εγώ για μένα. Πριν τη μεταμόσχευση πήγα και αγόρασα σκουφάκια και καπέλα για να μπορώ να κυκλοφορώ. Πήρα δέκα μέρες αδεια από τη δουλειά και απο την εντεκατη που βγηκα στο κοσμο δεν έβαλα ποτέ τιποτα. Δε φαίνεσαι μεταμόσχευμενος απλά κοντοκουρεμένος. Επίσης επειδή θα έχεις μαλλιά και δε θα σαι γλομπος που λες θα γουστάρεις..θα ανυπομονεις να μεγαλώσουν αλλά και έτσι κοντά με μαλλί θα σου αρέσει..

ακριβως αυτο.. θα εχεις κοντο μαλλι και δεν θα σου φαινεται ασχημα.. οταν στο διμηνο πεσουν αρκετα αν σε ενοχλει βαλε και κανενα καπελο.. καλη επιτυχια ευχομαι.. ;)
 

imouthis

Active Member
Την Τετάρτη αναχωρώ για Κύπρο! Παρατάω γυναίκα και παιδιά για να κάνω καραφλά Χριστούγεννα μόνος μου! Μα είμαι με τα καλά μου? Θα δείξει……

Χθες αγόρασα καπέλο για να κάνω πρόβα, μπήκα στο σπίτι και η μικρή μου κόρη 8 ετών, ούτε που με πρόσεξε, αυτό με χαροποίησε, ίσως εγώ να δίνω πολύ σημασία! Πραγματικά εδώ ταιριάζει η φράση… Θα πάω για μαλλί και θα φύγω κουρεμένος!!!!!!!

Σας εύχομαι καλές γιορτές με υγεία σε όλους μας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

imouthis

Active Member
Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους.
Πρόβλημα υγείας με κράτησε πίσω και το ραντεβού έχει μετατεθεί.
Θα σας κρατήσω ενήμερους...
 
Μπλουζα