Youtube και hairlossGR

anargiros88

Well-Known Member
Πλέον οι ανακοινώσεις του ΜΟΝΤ θα υπάρχουν και στο ανεπίσημο κανάλι του φόρουμ στην πλατφόρμα με ανάλυση στην περιγραφή !

https://www.youtube.com/watch?v=9deUrFUQD8g&ab_channel=FHTGREECE

παρακαλώ όλοι να κάνετε like , share , sub και να πατήσετε το καμπανάκι για να μαθαίνεται πρώτοι ότι ανέβηκε νέο βίντεο .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ανάργυρε μόλις το είδα..καταρχήν από ποιον πήρε άδεια ο Χριστόφορος και άνοιξε ανεπίσημο κανάλι του φόρουμ στο youtube?να μπει να μας το πει λοιπόν ο Χριστόφορος..και ποιος του έδωσε την άδεια να συνεχίζει να με προσβάλει και εκτός του φόρουμ και να λέει και κουβέντες πέραν των δυνατοτήτων που έχει..να με κρίνει δλδ σαν άνθρωπο και σαν επάγγελμα..@Cvial βάλτου κάνα φρένο του Χριστόφορου μην με κάνει και ασχοληθώ μαζί του και τον βρω και τον κάνω μπαούλο..με τον πυροβολημένο..
 

anargiros88

Well-Known Member
καταρχήν από ποιον πήρε άδεια ο Χριστόφορος και άνοιξε ανεπίσημο κανάλι του φόρουμ στο youtube?

προφανώς και δεν πήρε άδεια από κανέναν για αυτό το αποκαλώ και ανεπίσημο κανάλι ! Αν είχε πάρει άδεια θα ήταν το επίσημο κανάλι !
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Αυτο να το εκλαβουμε σαν φαρσα υποθετω;
Ο τροπος συμπεριφορας μου ειναι απολυτα εναρμονισμενος με τον βαθμο σοβαροτητας που καποιος αντιμετωπιζει καταστασεις απολυτου κινδυνου,σαν αυτη που διανυουμε και απο την οποια ανθρωποι χανουν τις ζωες τους καθημερινα.
Οταν ο βαθμος σοβαροτητας καποιου φθινει,οι τροποι μου θα προσαρμοζονται στο ιδιο επιπεδο.
Υ.γ.Ψεκασμενος= οπαδος συνωμοσιων η ακραιων αποψεων.
Οποιος συμμεριζεται τις ιδιες αποψεις με αυτον,ειναι και αυτος ψεκασμενος(και πιστεψε με,κανω και εκπτωση στους χαρακτηρισμους μου μενοντας μονο στο ψεκασμενος)
Και καλο ειναι ολους τους ψεκασμενους να τους διαχωριζουμε και να τους περιθωριοποιουμε οσο το δυνατον περισσοτερο τετοιες κρισιμες περιοδους γιατι αν κατι δεν χρειαζομαστε αυτο ειναι η αυξηση τους.Επισης θα πρεπει να αφαιρειται το δικαιωμα ελευθερης εκφρασης οταν αυτο αποσκοπει στην διαδοση ψευδων ειδησεων και στην παραπληροφορηση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

manly_Man

Well-Known Member
Δεν ειναι ανεπισημο καναλι του φορουμ παιδια...καναλι του χριστοφορου ειναι απλα...και ποσταρει οτιδηποτε σχετικο με μεταμοσχευσεις και τριχοπτωση
 

anargiros88

Well-Known Member
Αυτο να το εκλαβουμε σαν φαρσα υποθετω;
δεν χρειαζόταν καν να το ρωτήσεις

ανεπισημο καναλι του φορουμ παιδια...καναλι του χριστοφορου ειναι απλα...και ποσταρει οτιδηποτε σχετικο με μεταμοσχευσεις και τριχοπτωση

ο λόγος που άνοιξα το νήμα έχει να κάνει με την αναφορά στην περιγραφή του βίντεο στα δυο μέλη @aeratos28 και @Nik.Mos καθώς και στα νέα δεδομένα που επέβαλε ο μοντ στα νήματα της εν λόγο κλινικής !
 

Georgie

Well-Known Member
Με τοσο λιβάνι που εχει μυρίσει ο Χριστόφορος απο μικρό παιδι
Και με τοση τσουκνίδα ( βιολογική ) που εχει καταναλώσει για να σώσει τα μαλλια του
Εσείς τι περιμένατε !
 

aeratos28

Just aeratos
Mc fori ,είναι χαλασμένοι οι μπιλιοφοροι...o_O:cool:
Προσπαθώ και εγώ να γίνω ράπερ ...είδωλο μου ..σε λατρεύω..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manly_Man

Well-Known Member
Προσπαθώ να καταλάβω για πιο λόγο το έκανε αυτο το βιντεο , πια η αξία στο youtube ???
εχει φαει μπαν νομιζω για καποιο διαστημα, και απλα το ανεβασε λογικα για να πει το μηνυμα του, που γραφει στην περιγραφη...

Υ.Γ. ωραιο το τραγουδι στο βιντεο χαχα
 
Δεν ξέρεις ο καθε ένας τι κόμπλεξ μπορεί να κουβαλάει , τι μπορεί να θέλει να εκφράσει ή να τρολάρει και πως θα το εκλάβει αυτός που θα το δει στο youtube χωρίς να ξερει τι εχει παιχτει , μου καθετε πολυ περίεργα αυτο , σε κάθε περίπτωση μου είναι αδιάφορο.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Δεν ξέρεις ο καθε ένας τι κόμπλεξ μπορεί να κουβαλάει , τι μπορεί να θέλει να εκφράσει ή να τρολάρει και πως θα το εκλάβει αυτός που θα το δει στο youtube χωρίς να ξερει τι εχει παιχτει , μου καθετε πολυ περίεργα αυτο , σε κάθε περίπτωση μου είναι αδιάφορο.
Εγω πιστευω οτι το παιδι τρολαρει.Μην ψαχνουμε να βρουμε λογικη γιατι θα χασουμε την δικη μας
 

Georgie

Well-Known Member
Να στα πω εγω .
Ο Χριστόφορος εκμεταλλεύεται τη σχεση του με το φορουμ .
Ψάχνει φράγκα και δοτρια για να ξανακάνει μεταμοσχευση .
Γλύφει Αναστασάκη για καμία επαναφορά, και του εχει αδυναμία ο mod
Κοιτάει μήπως ανεβάσει τις προβολές στο youtube και ήδη μέτρησα 14 subscribers στο νέο του κανάλι .
 
Μπλουζα