What do girls look at when they meet a guy

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

bz

New Member
Απ: What do girls look at when they meet a guy

Οτι συμφωνώ πλήρως με σκεπτικιστή ( και φένιμορ ) το είπα ; Ε , το ξαναλέω .

Και να σας πώ κάτι ; Το πρώτο πράγμα που με ενοχλεί στην καράφλα είναι όταν κοιτάω τον εαυτό μου στον καθρέπτη ή σε φωτογραφίες . Το αν θα βγάλω ή όχι ωραία γκόμενα με απασχολεί πολά αλλα δευτερευόντως . Ο πρώτος που θα δηλώσει ευθαρσώς οτι δεν κοιτάζεται στον καθρέπτη κάθε πρωί ή όταν νομίζει οτι δεν τον βλέπουν , έχει το δικαίωμα να με βρίσει ως ναρκισσόφλωρο . Κανείς ; Κανεις ;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kakashi

Member
Απ: What do girls look at when they meet a guy

+1 μενα πιο πολυ με αγχωνει το πως με βλεπω στο καθρεφτη κ μετα αν θα βρω καυτη γκομενα
 
Απ: What do girls look at when they meet a guy

Εγω αν βλεπω καυτη γκομενα να με κοιταει με λαγνο υφος, δεν χρειαζεται να κοιταξω στο καθρευτη 8)

Και το εννοω αυτο που λεω. ;)
 

Hairboost

Member
Απ: What do girls look at when they meet a guy

skeptikistis είπε:
αμα εννοεις οτι ως καραφλας χωρις να εισαι λεφτας, μπορεις να βρεις πατσαβουρες hairboost τοτε ΟΚ, μαζι σου.

Δεν ειπε κανεις οτι οποιος κανει φαλακρα θα πεθανει μονος, αλλα οι πιθανοτητες να βρεις καυτη γυναικα, μειωνονται δραματικα. Και δε μιλαμε τωρα για μια στο τοσο. Αν μπεις σε ενα κλαμπ με τη φαλακρα δε θα σε κοιταξει καμμια, αν μπεις με το μαλλι σου εχεις πιθανοτητες. Οποιος το αρνειται αυτο η "δεν τον ενδιαφερει" λεει ψεμματα.
αμα εννοεις ενα μ@μησι της μιας βραδιας με γκομενακι τουμπανο απο club ναι οκ εχεις εν μερη δικιο, πρεπει οντως να εχεις το ολο πακετο...αν και βαζω το χρημα πανω απτην πρωτη εντυπωση / μαλλι...
 

bz

New Member
Απ: What do girls look at when they meet a guy

Οχι hairboost , μάλλον θα εννοεί οτι και μια απλά και σεμνά ωραία κοπέλα (και όχι σεξοτούμπανο με ύφος μπλαζέ ) , που θα ήθελες και θα ήθελε και αυτή γνωριμία για κάτι πιο σταθερό (και αυτές κυκλοφορούν σε μπαράκια , όχι μόνο σεξο-τούμπανες με μπλαζέ βλέμμα ) ΔΕΝ πρόκειται να ρίξει δεύτερη ματιά σε ραφλούλη , ειδικά σε μικρές ηλικίες που δεν παίζει θέμα αποκατάστασης . Ειδικα αν ο ραφλούλης εκ φύσεως και εκ θέσεως δεν είναι σουπερ πέφτουλας ( ακόμα και με την καλή έννοια του έξυπνου και με λέγειν ) ή της λογικής "οτι-κάτσει , οι χυλόπιτες στρώνουν το δρόμο" .
Μιλάω εκ πείρας . Διαψεύστε με
 

xk

Active Member
Απ: What do girls look at when they meet a guy

bz είπε:
Οχι hairboost , μάλλον θα εννοεί οτι και μια απλά και σεμνά ωραία κοπέλα (και όχι σεξοτούμπανο με ύφος μπλαζέ ) , που θα ήθελες και θα ήθελε και αυτή γνωριμία για κάτι πιο σταθερό (και αυτές κυκλοφορούν σε μπαράκια , όχι μόνο σεξο-τούμπανες με μπλαζέ βλέμμα ) ΔΕΝ πρόκειται να ρίξει δεύτερη ματιά σε ραφλούλη , ειδικά σε μικρές ηλικίες που δεν παίζει θέμα αποκατάστασης . Ειδικα αν ο ραφλούλης εκ φύσεως και εκ θέσεως δεν είναι σουπερ πέφτουλας ( ακόμα και με την καλή έννοια του έξυπνου και με λέγειν ) ή της λογικής "οτι-κάτσει , οι χυλόπιτες στρώνουν το δρόμο" .
Μιλάω εκ πείρας . Διαψεύστε με

και παλι εξαρταται...πολλες απο τις απλες κ σεμνες ωραιες εχουν ενα χαρακτηριστικο...ψαχνουν να βρουν εξυπνους και με προσωπικοτητα και να ειναι καταφερτζης και με τα χρηματα,οχι απαραιτητα πλουσιος....Μιλαμε για τις γκομενες που θελουν σχεση ετσι,οχι ''παω με τις φιλες μου στο μπαρ με σκοπο να βγαλω τον καλυτερο γκομενο''.

Για τις μικρες ναι εχεις απολυτο δικιο,σπανια να βρεις 20αρα τουμπανο με ραφλα...γινεται αλλα σπανια...εγω οταν τα πηρα ξουρα εβλεπα να χανω αυτες τις ηλικιες,οτι επρεπε να ζοριστω ας πουμε και να γινω πεφτουλας...νιωθεις οτι πρεπει να ψαχνεις σε μεγαλυτερες ηλικιες ή σε γκομενες που θελουν ξερω γω απλα ενα φουτσο να την βαλει κατω ο μπρατσαρας ραφλας και να της ξηγησει τ ονειρο.


μια φιλη μου που με γουσταρει γενικα,ειτε με μαλλι ειτε χωρις και γενικα τα συζηταμε ολα...της ειπα πως ειμαι καλυτερος με η χωρις...μου λεει οτι στην αρχη της αρεσε η αλλαγη με το καραφλο λουκ αλλα με συμβουλεψε να μην το υιοθετησω οχι γιατι ειναι ασχημο αλλα γιατι φαινεσαι συνεχεια ιδιος...το μαλλι λεει το κουρευεις το φτιαχνεις το αλλαζεις και ανανεωνεσαι,εγω βαρεθηκα να σε βλεπω ξυρισμενο μου λεει(το χα ενα ολοκληρο χρονο,ποτε με ξυραφι ποτε με κουρευτικη)...για καλοκαιρι μου λεει καλα ειναι μετα αφηνε μαλλι...ειχα να της πω τι ν αφησω ρε ζωο πεντε τριχες μου μειναν furious3
 

bz

New Member
Απ: What do girls look at when they meet a guy

Παιδιά όπως και να χει καλό είναι να παίρνουμε τα πράγματα ψύχραιμα , να μάθουμε να ζούμε με το πρόβλημά μας και να κάνουμε ότι μπορούμε για να βελτιώνουμε οτι μπορούμε . Να πολεμάμε όσο γίνεται και την κακή διάθεση και όποιο άλλο πρόβλημα φέρνει η τριχόπτωση , και να την παλεύουμε τη ζωή . Μακριά από την παραίτηση , την απομόνωση , την κατάθλιψη Αλλά να μην κοροιδεύουμε και τους εαυτούς μας . Καλύτερα φτωχός και με μαλλιά παρά φτωχός και καραφλός .

Τάδε έφη ΒΖούστρα
 

Άκης

Administrator
Απ: What do girls look at when they meet a guy

Αν και ήθελα να κρατήσω μια απόσταση από τέτοια θέματα, γιατί έχοντας ασχοληθεί τα τελευταία 2 χρόνια εντατικά (το εννοώ το εντατικά, με πααααρα πολλά πράγματα) με το θέμα αυτό βελτίωση (inner game για τους γνωρίζοντες) και την "έχω μεταφέρει/διδάξει" και σε γνωστούς μου, ξέρω ότι να αλλάξεις κάποιον μια άποψη που την έχει χρόνια, είναι πιο δύσκολο από το να μάθεις κινέζικα σε ένα βράδυ.

Αλλά επειδή το θέμα είναι ανοιχτό και το διαβάζουν πολλοί, δεν θα ήταν σωστό να δέχονται απόψεις που το μόνο που μπορούν να κάνουν είναι να μειώνουν την αυτοπεποίθηση του κάθε άντρα (με αραιό μαλλί).

Πήγε ποτέ κανένας σε 4-5 γκόμενες (στην σειρά) σε ένα μπαρ/κλαμπ και τον έδιωξαν επειδή είχε αραιό μαλλί;
Την έπεσε ποτέ κανένας σε καμία γκόμενα και του είπε κάτι του στυλ "κοίτα να δεις, είσαι γαμάτος, έχεις αυτοπεποίθηση, με έχεις ταυλώσει, αλλά δεν γίνεται τίποτα επειδή δεν έχεις μαλλί".

Με το να πάρω τον x τηλέφωνο ας πούμε και του πω να πάμε για κάνα ποτό στο τάδε μέρος, επειδή "έχει καλά νιαμού". Με το που θα σκεφτεί "ναι, έχει ωραίες γκόμενες εκεί, αλλά είναι και αυτό το αραίωμα ρε γαμώτο, ΔΕΝ θα με κοιτάξει καμία", τότε το παιχνίδι έχει ήδη χαθεί. ΔΕΝ τον απέρριψε ΚΑΜΙΑ γκόμενα, μόνος του απέρριψε τον εαυτό του πριν καλά καλά βγει από το σπίτι.

Αν δεν δέχεσαι εσύ (γενικά πάντα) τον εαυτό σου έτσι, γιατί να σε δεχτεί η γκόμενα τότε; Τι θα της προσφέρεις; Έναν beta τύπο, ο οποίος μιξοκλαίγεται κάθε φορά που χάνει μια τρίχα; Ή που θα μπορεί να γίνει σκ@τά όλο το βράδυ, ακόμα και από έναν 10χρονο, αν του πει φωναχτά "γεια σου καράφλα μου".
Θα πρέπει να μεταδίδουμε την εντύπωση του τύπου με @@ όχι του @@ τύπου...
Όποιος αυτήν την στιγμή έχει αραιό μαλλί και αύριο βάζει το $#WKIR προϊόν που βγάζει αμέσως μαλλιά, θα αποκτήσει αυτόματα χαρακτήρα, προσόντα κλπ; Θα τον κάνει καλύτερο άνθρωπο; Πηδήκουλα ?? ?? ??

Μπορώ να πω πάρα πολλά, ειδικά στο θέμα "μυαλό και πως δέχεται τις ιδέες", αλλά θα κλείσω με κάτι που μου είπε πρόσφατα μια:
Τον άντρα τον "μυρίζονται" ακόμη και από τον τρόπο που πλησιάζει, αν έχει αυτοπεποίθηση ή όχι. Οι καλές (σε χαρακτήρα) κρατάνε απλώς λίγο την κουβέντα για να μην τον απορρίψουν αμέσως (το παιχνίδι ούτως ή άλλος χάθηκε, απλά δεν θέλουν να τον πληγώσουν), οι πιο "μούρικες" τον απορρίπτουν αμέσως. Στις "μούρικες" βάλτε μέσα και τα 9-10αρια των club.

Αν θέλετε κοπέλες για σχέση, προτιμήστε κάποιο άλλο μέρος από τα club. Είναι δυσκολότερο το παιχνίδι εκεί, μιας και υπάρχουν πολλοί παράγοντες που θα εμποδίζουν το όλο θέμα, ειδικά στις μικρές κοινωνίες.Το club σε 9-10αρια απαιτεί πολύ brutal/ούγκα μπούγκα τρόπο και όχι "ας μιλήσουμε για τον καιρό και να γίνουμε φιλενάδες πρώτα".

Και μια φιλική συμβουλή: ΠΟΤΕ μην μειώνετε τον εαυτό σας και μην θεωρείτε κάποιον "καλύτερο", απλά επειδή έχει λεφτά/μαλλιά/μπράτσα.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: What do girls look at when they meet a guy

Άκης είπε:
Αν και ήθελα να κρατήσω μια απόσταση από τέτοια θέματα, γιατί έχοντας ασχοληθεί τα τελευταία 2 χρόνια εντατικά (το εννοώ το εντατικά, με πααααρα πολλά πράγματα) με το θέμα αυτό βελτίωση (inner game για τους γνωρίζοντες) και την "έχω μεταφέρει/διδάξει" και σε γνωστούς μου, ξέρω ότι να αλλάξεις κάποιον μια άποψη που την έχει χρόνια, είναι πιο δύσκολο από το να μάθεις κινέζικα σε ένα βράδυ.

Αλλά επειδή το θέμα είναι ανοιχτό και το διαβάζουν πολλοί, δεν θα ήταν σωστό να δέχονται απόψεις που το μόνο που μπορούν να κάνουν είναι να μειώνουν την αυτοπεποίθηση του κάθε άντρα (με αραιό μαλλί).

Πήγε ποτέ κανένας σε 4-5 γκόμενες (στην σειρά) σε ένα μπαρ/κλαμπ και τον έδιωξαν επειδή είχε αραιό μαλλί;
Την έπεσε ποτέ κανένας σε καμία γκόμενα και του είπε κάτι του στυλ "κοίτα να δεις, είσαι γαμάτος, έχεις αυτοπεποίθηση, με έχεις ταυλώσει, αλλά δεν γίνεται τίποτα επειδή δεν έχεις μαλλί".

Με το να πάρω τον x τηλέφωνο ας πούμε και του πω να πάμε για κάνα ποτό στο τάδε μέρος, επειδή "έχει καλά νιαμού". Με το που θα σκεφτεί "ναι, έχει ωραίες γκόμενες εκεί, αλλά είναι και αυτό το αραίωμα ρε γαμώτο, ΔΕΝ θα με κοιτάξει καμία", τότε το παιχνίδι έχει ήδη χαθεί. ΔΕΝ τον απέρριψε ΚΑΜΙΑ γκόμενα, μόνος του απέρριψε τον εαυτό του πριν καλά καλά βγει από το σπίτι.

Αν δεν δέχεσαι εσύ (γενικά πάντα) τον εαυτό σου έτσι, γιατί να σε δεχτεί η γκόμενα τότε; Τι θα της προσφέρεις; Έναν beta τύπο, ο οποίος μιξοκλαίγεται κάθε φορά που χάνει μια τρίχα; Ή που θα μπορεί να γίνει σκ@τά όλο το βράδυ, ακόμα και από έναν 10χρονο, αν του πει φωναχτά "γεια σου καράφλα μου".
Θα πρέπει να μεταδίδουμε την εντύπωση του τύπου με @@ όχι του @@ τύπου...
Όποιος αυτήν την στιγμή έχει αραιό μαλλί και αύριο βάζει το $#WKIR προϊόν που βγάζει αμέσως μαλλιά, θα αποκτήσει αυτόματα χαρακτήρα, προσόντα κλπ; Θα τον κάνει καλύτερο άνθρωπο; ?? ?? ??

Μπορώ να πω πάρα πολλά, ειδικά στο θέμα "μυαλό και πως δέχεται τις ιδέες", αλλά θα κλείσω με κάτι που μου είπε πρόσφατα μια:
Τον άντρα τον "μυρίζονται" ακόμη και από τον τρόπο που πλησιάζει, αν έχει αυτοπεποίθηση ή όχι. Οι καλές (σε χαρακτήρα) κρατάνε απλώς λίγο την κουβέντα για να μην τον απορρίψουν αμέσως (το παιχνίδι ούτως ή άλλος χάθηκε, απλά δεν θέλουν να τον πληγώσουν), οι πιο "μούρικες" τον απορρίπτουν αμέσως. Στις "μούρικες" βάλτε μέσα και τα 9-10αρια των club.

Αν θέλετε κοπέλες για σχέση, προτιμήστε κάποιο άλλο μέρος από τα club. Είναι δυσκολότερο το παιχνίδι εκεί, μιας και υπάρχουν πολλοί παράγοντες που θα εμποδίζουν το όλο θέμα, ειδικά στις μικρές κοινωνίες.Το club σε 9-10αρια απαιτεί πολύ brutal/ούγκα μπούγκα τρόπο και όχι "ας μιλήσουμε για τον καιρό και να γίνουμε φιλενάδες πρώτα".
ποσο δικιο εχεις Ακη....
 

Hairboost

Member
Απ: What do girls look at when they meet a guy

bz είπε:
Οχι hairboost , μάλλον θα εννοεί οτι και μια απλά και σεμνά ωραία κοπέλα (και όχι σεξοτούμπανο με ύφος μπλαζέ ) , που θα ήθελες και θα ήθελε και αυτή γνωριμία για κάτι πιο σταθερό (και αυτές κυκλοφορούν σε μπαράκια , όχι μόνο σεξο-τούμπανες με μπλαζέ βλέμμα ) ΔΕΝ πρόκειται να ρίξει δεύτερη ματιά σε ραφλούλη , ειδικά σε μικρές ηλικίες που δεν παίζει θέμα αποκατάστασης . Ειδικα αν ο ραφλούλης εκ φύσεως και εκ θέσεως δεν είναι σουπερ πέφτουλας ( ακόμα και με την καλή έννοια του έξυπνου και με λέγειν ) ή της λογικής "οτι-κάτσει , οι χυλόπιτες στρώνουν το δρόμο" .
Μιλάω εκ πείρας . Διαψεύστε με
θα μας πει ο ιδιος τι εννοει... οντως δεν ειναι λες τσουλακια για ξυλο υπαρχουν καπου εκει εξω και σωστες κοπελες συμφωνω... Δεν συμφωνω σε αυτο που λες φιλε αμα ειναι κομπλε και μαγκας μια χαρα θα κανει γνωριμια και σχεση το παλικαρι με την αραιωσουλα του! Και αν δεν φιλε μου ο σουπερ πεφτουλας ΝΑ ΓΙΝΕΙ! οχι αποτυχημενος αλλα να ειναι δυνατος και να χτυπαει εκει που τον παιρνει να χτυπησει... δεν ξερω να με πιανεις... οπως και οι γκομενες οταν θελουν να το παιξουν ΤΣΟΥΛΑΚΙΑ να το πω σεμνα εχουν περισσοτερες καταχτησεις ετσι και ο αντρας οταν θελει να εχει γυναικα στο κρεβατι του πρεπει να ειναι πεφτουλας!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kastreto

New Member
Απ: What do girls look at when they meet a guy

Παιδιά,

ο δημοφιλής ηθοποιός Patrick Stewart τα λέει σωστά στο κάτωθεν απόσπασμα:

http://www.youtube.com/watch?v=pXOK-ZVJMaU

Η ειλικρίνειά του αφοπλιστική, επακόλουθη της ηλικίας του και του γεγονότος ότι πλέον δε χρειάζεται ούτε να διαφημίζεται για τη φαλάκρα ούτε να τη κρύβει.
Όσο δε για τα σχετικά με τον εαυτό και την αυτοπεποίθηση που πρέπει να επιδεικνύεται στις γκόμενες, συμφωνώ, αλλά με τη προϋπόθεση ότι αυτή πάει μαζί με τη σωφροσύνη. Σωφροσύνη με το γεγονός ότι αν έχεις φαλάκρα 4 - 5 Norw. και βάλε στην ηλικία 20 - 30, απλά ξέχνα τις γκόμενες μικρότερης ή της ίδιας ηλικίας. Όπως ενδιαφερόμαστε εμείς για τη γνώμη του περίγυρου, στη περίπτωση που η γκόμενα "δε βλέπεται", έτσι και εκείνες έχουν στο μυαλό τους τί θα πουν οι φίλες τους. Και φυσικά ελπίζουν στο καλύτερο και απορρίπτουν το μέτριο.
Σκληρή η πραγματικότητα, αλλά έτσι είναι.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα