Virile Mane: Advanced Hair Growth Stimulator

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

MANKAR

Active Member
Απ: Virile Mane: Advanced Hair Growth Stimulator

καλησπερα, δηλαδη τι θα κανει αυτο το πραγμα??μονο regrowth??
 

Toppikistis

New Member
Απ: Virile Mane: Advanced Hair Growth Stimulator

Fenimore είπε:
[quote author=Toppikistis link=topic=3008.msg54202#msg54202 date=1306935127]
Ενδιαφέρον...
Fenimore ψήσου..

Λες? :) , χμμμ κι άλλο προιόν με Polyphenols...
[/quote]

Γι αυτό σου λέω ψήσου....
μια δοκιμή θα μας πείσει...
Άλλωστε μπορεί να είναι νέο το προϊόν ή ακόμα κ αμφιλεγόμενο ως προς την αποτελεσματικότητα του,αλλά έχουμε δύο πολύ σημαντικά κίνητρα για να του δώσουμε μια ευκαιρία.Πρώτον,δεν έχει γίνει κακό σχόλιο,δλδ μηδέν παρενέργειες, και δεύτερο,η τιμή του είναι προσιτή.
 

Maria

New Member
Απ: Virile Mane: Advanced Hair Growth Stimulator

Ναι, ας τρέξουμε να αγοράσουμε άλλο ένα αμφιβόλου αποτελεσματικότητας προϊόν, ας δίνουμε τα λεφτάκια μας σε κάθε πονηρό που παίρνει 2-3 ουσίες που έχουν κάνει "θόρυβο" για το υποτιθέμενο regrowth που (δε) δίνουν, τις βάζει σε ένα μπουκαλάκι και μας τις πουλάει για να τα τσεπώσει...

Ποιός έβγαλε μαλλιά με πολυφαινόλες, ισοφλαβόνες, προκυανίδες και πυγολαμπίδες;; Ό,τι να΄ναι, μας υπόσχονται μαλλιά αλλά μαλλιά πουθενά..
 

g-tsak

New Member
Απ: Virile Mane: Advanced Hair Growth Stimulator

+1

παιδιά με τόσα προιόντα για τα μαλλιά μας, τώρα θα ήμασταν μέσα σε κανά φορουμ με κουρέματα και όχι εδώ πέρα!! :Ρ
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: Virile Mane: Advanced Hair Growth Stimulator

τελικα δεν ειναι και τοσο νεο προιον και τα σχολια δεν ειναι καλα :-[
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Toppikistis

New Member
Απ: Virile Mane: Advanced Hair Growth Stimulator

Ο ένας λέει:
τελικα δεν ειναι και τοσο νεο προιον και τα σχολια δεν ειναι καλα

ο άλλος λέει:
Μην ασχολείστε ...

Ρε μάγκες τι γίνεται με την πάρτη σας; Έχετε αυτοδιοριστεί ως Ευαγγέλια κ εμείς πρέπει να δεχόμαστε άκριτα το κάθε τι;
Για ποιό λόγο μπαίνετε στη διαδικασία να γράψετε ποστ χωρίς να επιχειρηματολογείτε;
Μπορεί αυτό που λέτε να είναι σωστό, όμως έτσι όπως τοποθετείστε δεν βοηθάτε το απλό μέλος να καταλάβει ολοκληρωτικά το γιατί να μην κάνει τον κόπο.
Ή εξηγήστε τι θέλετε να πείτε ή κάντε μας τη χάρη..έλεος..

Εμένα δεν με νοιάζει αν το συγκεκριμένο προϊόν είναι αποτελεσματικό, όμως δεν είμαι αντίθετος στη δράση των Polyphenols και οπωσδήποτε δεν τους έχει δοθεί αρκετός χρόνος εν αντιθέσει με άλλα σκευάσματα που τελικά συνεχώς αποδεικνύονται αμφίβολου αποτελέσματος (και επικίνδυνα) αλλά δοκιμάζονται κατά κόρον (πχ σπιρονολακτόνη)

@Maria
Ναι, ας τρέξουμε να αγοράσουμε άλλο ένα αμφιβόλου αποτελεσματικότητας προϊόν, ας δίνουμε τα λεφτάκια μας σε κάθε πονηρό που παίρνει 2-3 ουσίες που έχουν κάνει "θόρυβο" για το υποτιθέμενο regrowth που (δε) δίνουν, τις βάζει σε ένα μπουκαλάκι και μας τις πουλάει για να τα τσεπώσει...

Ποιός έβγαλε μαλλιά με πολυφαινόλες, ισοφλαβόνες, προκυανίδες και πυγολαμπίδες;; Ό,τι να΄ναι, μας υπόσχονται μαλλιά αλλά μαλλιά πουθενά..

Τα γεγονότα που περιγράφεις στο πρώτο σκέλος είναι ορθά, όμως σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να υιοθετούμε αυτόν τον τρόπο σκέψης.Αν δεν πειραματιστείς μένεις στάσιμος.Αν εσύ θες να μείνεις στάσιμη είναι δικαίωμα σου.Όπως δικαίωμα σου είναι να λες τη γνώμη σου.Όμως αν έχεις τη καλοσύνη τεκμηρίωσε την και μην αφήνεις υπονοούμενα χωρίς να είσαι σε θέση να γνωρίζεις τα πάντα.
Θα μου πεις "Ποιός είσαι συ ρε που θα μου πεις εμένα τι θα λέω" και σου απαντάω "Είμαι αυτός που δεν δέχεται άκριτα το οτιδήποτε."



Δεν παίρνω αυτή τη στάση προσωπικά για τον καθένα σας.Παίρνω αυτή τη στάση με αυτούς που λένε μια κουβέντα χωρίς να την τεκμηριώνουν καθόλου.
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Virile Mane: Advanced Hair Growth Stimulator

Toppikistis είπε:
Δεν παίρνω αυτή τη στάση προσωπικά για τον καθένα σας.Παίρνω αυτή τη στάση με αυτούς που λένε μια κουβέντα χωρίς να την τεκμηριώνουν καθόλου.

ναι ρε guys αφού μπένετε που μπένετε στον κόπο να ποστάρετε, τουλάχιστον πείτε το ολοκληρομένα να μάθουν και οι υπόλειποι...
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: Virile Mane: Advanced Hair Growth Stimulator

Τα συστατικά του σκευάσματος είναι γνωστά εδώ και πολλά χρόνια (τα περισσότερα) όπως και οι έρευνες που τα συνοδεύουν.
Έχουν χρησιμοποιηθεί από πάρα πολύ κόσμο ανά τον κόσμο. Σε κανέναν όμως δεν έχουν δώσει τα επιθυμητά - αναμενόμενα αποτελέσματα ...
Γιατί άραγε;
 

Toppikistis

New Member
Απ: Virile Mane: Advanced Hair Growth Stimulator

Δεν ξέρω γενικά για τα συστατικά του σκευάσματος.Εγώ μιλάω κυρίως για τις πολυφαινόλες Procyanidin.Πόσα χρόνια είναι γνωστά;Πόσο διαδεδομένο είναι;Πόσοι από εδώ μέσα (πλην του μέλους Notis) έχουν δοκιμάσει; Με τον συγκεκριμένο πάντως έχω επικοινωνήσει όταν ήταν περίπου στον πέμπτο μήνα χρήσης σκευάσματος με Procyanidin και είχε δει θετικά αποτελέσματα κ όχι αρνητικά.Δεν είχε δει κάτι το τρελό, όμως είχε δει επανέκφυση και σε καμία περίπτωση χειροτέρευση.Μου είπε ότι αυτή η θεραπεία αναφέρει πως τα βέλτιστα αποτελέσματα παρουσιάζονται περίπου επάνω στον χρόνο.
Επίσης η Procyanidin βάσει έρευνας Ιάπωνα επιστήμονα είχε δείξει πως είναι πολύ ισχυρή στο regrowth και ειδικά ένας συνδυασμός από Procyanidin B-2 , B-3 και C-1.
 

xDante

Member
Απ: Virile Mane: Advanced Hair Growth Stimulator

Toppikistis είπε:
Δεν ξέρω γενικά για τα συστατικά του σκευάσματος.Εγώ μιλάω κυρίως για τις πολυφαινόλες Procyanidin.Πόσα χρόνια είναι γνωστά;Πόσο διαδεδομένο είναι;Πόσοι από εδώ μέσα (πλην του μέλους Notis) έχουν δοκιμάσει; Με τον συγκεκριμένο πάντως έχω επικοινωνήσει όταν ήταν περίπου στον πέμπτο μήνα χρήσης σκευάσματος με Procyanidin και είχε δει θετικά αποτελέσματα κ όχι αρνητικά.Δεν είχε δει κάτι το τρελό, όμως είχε δει επανέκφυση και σε καμία περίπτωση χειροτέρευση.Μου είπε ότι αυτή η θεραπεία αναφέρει πως τα βέλτιστα αποτελέσματα παρουσιάζονται περίπου επάνω στον χρόνο.
Επίσης η Procyanidin βάσει έρευνας Ιάπωνα επιστήμονα είχε δείξει πως είναι πολύ ισχυρή στο regrowth και ειδικά ένας συνδυασμός από Procyanidin B-2 , B-3 και C-1.

γιατί δεν ξεκινάς polycyanidin τότε ? αν είναι να αερολογούμε για διάφορα σκευάσματα να ψάχνουμε να βρούμε σε ελληνικό φόρουμ 1 άτομο στα 1000 που είναι γραμμένα να έχει δοκιμάσει και να πειθόμαστε απο αυτό δεν γίνεται δουλειά...
toppikistis απλά πράγματα ... έχεις τα φράγκα ? ξεκίνα το και δες πως θα παει αλλα αποφασισμένος ψυχάκιας σταιλ και βγάλε τα συμπεράσματά σου μόνος σου και άσε τι λένε οι γύρω ειδικά αν είσαι πεπεισμένος οτι κάνει δουλειά καλύτερη απο μινοξ ...(και φαντάσου οτι στην δικιά σου περλίπτωση η μινόξ κατά την γνώμη μου έχει δώσει τα καλύτερα αποτελέσματα σε ριγκρόουθ μέσα στο φόρουμ ....
 

Toppikistis

New Member
Απ: Virile Mane: Advanced Hair Growth Stimulator

xDante είπε:
[quote author=Toppikistis link=topic=3008.msg54695#msg54695 date=1307741285]
Δεν ξέρω γενικά για τα συστατικά του σκευάσματος.Εγώ μιλάω κυρίως για τις πολυφαινόλες Procyanidin.Πόσα χρόνια είναι γνωστά;Πόσο διαδεδομένο είναι;Πόσοι από εδώ μέσα (πλην του μέλους Notis) έχουν δοκιμάσει; Με τον συγκεκριμένο πάντως έχω επικοινωνήσει όταν ήταν περίπου στον πέμπτο μήνα χρήσης σκευάσματος με Procyanidin και είχε δει θετικά αποτελέσματα κ όχι αρνητικά.Δεν είχε δει κάτι το τρελό, όμως είχε δει επανέκφυση και σε καμία περίπτωση χειροτέρευση.Μου είπε ότι αυτή η θεραπεία αναφέρει πως τα βέλτιστα αποτελέσματα παρουσιάζονται περίπου επάνω στον χρόνο.
Επίσης η Procyanidin βάσει έρευνας Ιάπωνα επιστήμονα είχε δείξει πως είναι πολύ ισχυρή στο regrowth και ειδικά ένας συνδυασμός από Procyanidin B-2 , B-3 και C-1.

γιατί δεν ξεκινάς polycyanidin τότε ? αν είναι να αερολογούμε για διάφορα σκευάσματα να ψάχνουμε να βρούμε σε ελληνικό φόρουμ 1 άτομο στα 1000 που είναι γραμμένα να έχει δοκιμάσει και να πειθόμαστε απο αυτό δεν γίνεται δουλειά...
toppikistis απλά πράγματα ... έχεις τα φράγκα ? ξεκίνα το και δες πως θα παει αλλα αποφασισμένος ψυχάκιας σταιλ και βγάλε τα συμπεράσματά σου μόνος σου και άσε τι λένε οι γύρω ειδικά αν είσαι πεπεισμένος οτι κάνει δουλειά καλύτερη απο μινοξ ...(και φαντάσου οτι στην δικιά σου περλίπτωση η μινόξ κατά την γνώμη μου έχει δώσει τα καλύτερα αποτελέσματα σε ριγκρόουθ μέσα στο φόρουμ ....
[/quote]

Αν είχες παρακολουθήσει τα όσα γράφω απ' την αρχή θα ήξερες για ποιό λόγο δεν ξεκινάω εγώ ο ίδιος Procyanidin. Ο λόγος λοιπόν είναι ότι θέλω να προλάβω μέχρι το φθινόπωρο να αποκτήσω ένα καλό regrowth και εφόσον ξεκίνησα με μίνοξ κ βλέπω ότι μου δίνει πολύ καλά αποτελέσματα, δεν αλλάζω growth stimulant αυτή τη στιγμή γιατί δεν με παίρνει να το ρισκάρω αυτή τη περίοδο.
Φυσικά αν ήμουν NW3 και μικρότερο θα το δοκίμαζα χωρίς δεύτερη σκέψη, τουλάχιστον για να δω εγώ ο ίδιος τι είναι ικανό να προσφέρει. Και απορώ με κάποιους οι οποίοι δεν έχουν μεγάλο πρόβλημα,που ξεκινάνε μίνοξ,που έχουν τρελό shedding,που περνάνε 6 μήνες κ αντί να γεμίσουν αδειάζουν και παρόλα αυτά δεν έχουν πάρει ακόμα να δοκιμάσουν αυτή την εναλλακτική ουσία η οποία παρεπιπτόντως μόνο καλό μπορεί να κάνει κ κανένα κακό. Και για να κάνω κ λίγο καλαμπούρι με το θέμα... είναι γνωστό πως ένα μήλο την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα.

XDante χαρακτηρισμούς όπως "αερολογούμε" προσπάθησε να τις λες σε α' ενικό κ όχι σε α΄πληθυντικο.Μα καλά πως σου πέρασε απ' το μυαλό να μου πεις "Toppikistis απλά πράγματα...έχεις τα φράγκα?" Λες να μην το δοκίμαζα γιατί κολλάω στα 30 ευρώ;Είναι αστείο πραγματικά να με κατηγορείς εσύ ότι λέω αερολογίες..

Φιλικά
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα