Toppik σε αεροπλάνο

scarface

Member
καλησπέρα!γνωριζει κανεις με σιγουριά αν μπορώ να μεταφέρω το toppik σε χειραποσκευή στο αεροπλάνο;Ευχαριστω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

DoctorWho

Well-Known Member
Απ οσο ξερω εχει κ ταξιδιωτικη συσκευασια οποτε λογικα θα γινεται εφοσον δεν ξεπερναει τα 100ml οπως προβλεπεται
 

sito

Active Member
πέρασα την μεσαία συσκευασία από αεροδρόμιο του ΗΒ όπου υπήρχε αυστηρός έλεγχος. Η μεσαία συσκευασία είναι λίγο άνω των 100μλ. Βασικά τους το τόνισα οτι δεν είναι υγρό (παρ'όλο που το έβγαλα μαζί με τα υγρά) και δεν υπήρξε κανένα πρόβλημα
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Γεια σου φιλε.Εγω και το 2012 και το 2013 που πηγα Ταιλανδη και απο Θεσσαλονικη,Αθηνα,Μοναχο,Kuala lumpur,Bangkok,Phuket αεροδρομια ειχα και στην χειραποσκευη και στην βαλιτσα πιτα στο τοππικ δε με ειπε κανεις τιποτα.
Και σε λιγο καιρο παλι φευγω απλα εγω το μοιραζω στην βαλιτσα που παει στις αποσκευες στην χειραποσκευη αλλα και στο σχολικο σακιδιο που εχω το λαπτοπ.Οποτε εαν χασω κατι απο αυτα να εχω στις αλλες βαλιτσες.
Απο κει και περα νομιζω στην χειραποσκευη ειχα το μικρο τοππικ σαν συσκευασια.

Ααα και προσφατα που ειχα παει αθηνα δεν ειχα προβλημα.

Υ.Σ Τοππικ και ας χαθουν και οι βαλιτσες...:D:D:D
 

Dim10

Active Member
Δε θεωρειτε το dermatch καλυτερο;; εχω βαλει δυο/ τρεις φορες και ειναι καλο ακομα και με νερο. Με ενα λουσιμο φευγει και δεν εχεις το φοβο τοσο μη σου ακουμπησει καποιος μαλλια να φανταστω και να μεινει τπτ στο χερι του
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δε θεωρειτε το dermatch καλυτερο;; εχω βαλει δυο/ τρεις φορες και ειναι καλο ακομα και με νερο. Με ενα λουσιμο φευγει και δεν εχεις το φοβο τοσο μη σου ακουμπησει καποιος μαλλια να φανταστω και να μεινει τπτ στο χερι του

Mερικες φορες πανε θα με χαιδεψουν στο crown και παω να τους δαγκωσω σαν λυσασμενος σκυλος.
 

renos espresso

Active Member
Παιδιά να κάνω μια ερώτηση αν ξέρετε.
Μετά που βάζουμε μινοξ μετά από πόση ώρα μπορούμε να βάλουμε τοππικ έτσι ώστε να μην προκαλέσουμε πρόβλημα στην δράση της μινοξ.
Να αναφέρω ενημερωτικά ότι πήρα τηλ εκεί που το αγοράζω κ μου είπαν όταν μπορώ να βάζω τοππικ Αφού έχει στεγνώσει το μαλλί απ τη μινοξ...δηλαδη μετα απο κάνα 5λεπτο. Απ την άλλη μήπως θέλει πολύ παραπάνω ώρα η δράση της μινοξ??
 

Nikgeor

New Member
To εχω δοκιμασει σε διαφορα αεροδρομια, χαβαλετζιδικα ή απιστευτα αυστηρα, μικρη και μεγαλη συσκευασια. κανενας δεν ασχοληθηκε επειδη απλα δεν ειναι υγρο
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
To εχω δοκιμασει σε διαφορα αεροδρομια, χαβαλετζιδικα ή απιστευτα αυστηρα, μικρη και μεγαλη συσκευασια. κανενας δεν ασχοληθηκε επειδη απλα δεν ειναι υγρο

Εγώ από ταξίδι φέτος σε αεροδρόμια όπως Θεσνικη-Αθήνα-Doha-Singapore-Malaysia-Samui Island-Bangkok περνούσα άνετα τα toppik στο σάκο το σχολικό που είχα. Κανένα πρόβλημα αν και αυστηρά τα πιο πολλά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alani

New Member
παιδια εχω πολλα γραμμαρια sevich kai caboki σε τιμη ευκαιριας οποιος ενδιαφερετε ας μπει στις αγγελιες να τα δει..θελω να ρωτησω κατι για οποιον ειναι σχετικος το dermatch μπορει να μπει σε ξυρισμενο κεφαλι
 

andreas.kout

New Member
Το τοπικ που λετε σε τι μορφη ειναι?Παχυρευστο? (Διαβαζω ακομα για να δω τι θεραπεια θα ακολουθησω....).Επειδη μου ετυχε σε ταξιδι μου πηγα με την κοπελα μου με την WorldVentures στο Μαροκο απο εδω προς τα εκει να μην μας δημιουργησουν θεμα με μια κρεμα απο φαρμακειο που ειχε σε μορφη "γρασου" ενω απο εκει προς τα εδω ειχαμε λιγο ιστοριες....Τελικα μας περασαν αλλα μας εσκασαν πρωτα..
 
Μπλουζα