styling tip για παιδια που εχουν κανει μεταμοσχευση

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Hopefull

New Member
Λοιπον μιας και καποια απο τα παιδια που εχουν κανει μεταμοσχευση αρχιζουν σιγα σιγα να εχουν αποτελεσματα ειπα να μοιραστω ενα styling tip που μπορει να τους βοηθησει.

Στην αρχη τα νεα σας μαλλια μπορει να μην ειναι τοσο manageable και το ζελε ειναι λιγο αποκαλυπτικο μεχρι και σε αυτους που δεν εχουν προβλημα τριχοπτωσης...υπαρχει ενα προιον που βοηθαει πολυ μεχρι και να χεις wetlook χωρις να φαινονται τα μαλλια αραια.

Αυτο που ξερω εγω αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα υπαρχουν και αλλα παρομοια ειναι το Wella clay n' play. το clay(συστατικο) ειναι το θεμα οχι η Wella (μαρκα) που παιρνα εγω καποτε το συγκεκριμενο, γιατι μπορει να στυλιζαρει το μαλλι χωρις να κολλαει τις τριχες μεταξυ τους και ετσι δε φαινονται τα μαλλια πιο αραια απο οτι ειναι. Θελει μικρη ποσοτητα και αν θελετε να μοιαζει με wetlook βαλτε λιγο στο χερι(πειραματιστειτε με τη ποσοτητα που σας αρκει) και μια ή το πολυ δυο σταγονες νερο.

Το λεω για τα παιδια που χουν κανει μεταμοσχευση αλλα μπορει να βοηθησει και αλλους που το ζελε δε τους κανει πλεον

Δοκιμαστε το και πειτε μου 8)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα