Showcase στην Αθήνα, 17 και 18 Απριλίου

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

comb

Member
Στις 17 και 18 Απριλίου θα βρίσκομαι στην Αθήνα, για να συναντηθώ με όσους ενδιαφέρονται, να απαντήσω γενικές ερωτήσεις για τη μεταμόσχευση μαλλιών και την εμπειρία μου με την κλινική Hasson & Wong, και για να δώσω τη δυνατότητα στους ενδιαφερόμενους να δουν το αποτέλεσμά μου από κοντά.

Επίσης θα μπορώ να τραβήξω φωτογραφίες, ώστε να πάρουν και την επίσημη γνώμη της κλινικής για την περίπτωσή τους.

Όποιος ενδιαφέρεται να με συναντήσει, ας επικοινωνήσει στο [email protected] ή ας επισκεφτεί το www.hairtransplantgreece.com, όπου θα βρεί και τα αποτελέσματά μου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Leonidas

New Member
Απ: Showcase στην Αθήνα, 17 και 18 Απριλίου

Καλή πρωτοβουλία.Πιστεύω να πραγματοποιηθεί.Καλό θα ήταν φίλε comb να έρθουν ίσως και άλλοι "καναδοί" να τους δούμε από κοντά αλλά και να μας πουν και αυτοί τις εμπειρίες τους.
 

comb

Member
Απ: Showcase στην Αθήνα, 17 και 18 Απριλίου

Απλά να αναφέρω οτι σκοπός μου είναι να συναντηθώ με κάθε έναν ξεχωριστά για να μιλήσουμε για τη δική του περίπτωση, να βγάλουμε φωτογραφίες κτλ.
 

NoMoreLoss

New Member
Απ: Showcase στην Αθήνα, 17 και 18 Απριλίου

ωραία μέσα είμαι, να δούμε τι θα βγεί απο την συνάντηση να γνωριστούμε και τα μέλη 8)
 

aleksandros

New Member
Απ: Showcase στην Αθήνα, 17 και 18 Απριλίου

Παδια και εγω θα ειμαι για 1 μηνα στην αθηνα σε ενα σεμιναριο και θα ηθελα να σας δω απο κοντα ;D ;D.
Ειδικα τον comb
 

comb

Member
Απ: Showcase στην Αθήνα, 17 και 18 Απριλίου

Παίδες, εγώ θα είμαι Σάββατο 17 από 3 το μεσημέρι μέχρι το βράδυ και Κυριακή 18 μέχρι τις 5 το απόγευμα, επικοινωνήστε για να κανονίσουμε ραντεβού.
 

mindtrapper

Member
Απ: Showcase στην Αθήνα, 17 και 18 Απριλίου

Comb θα ήθελα πολύ να σε δω από κοντά, να δω και αποτέλεσμα Hasson πριν κάνω κάποια επιλογή (πάω για μεταμόσχευση του χρόνου ένα 90%).

Υπάρχει περίπτωση να είναι η συνάντηση σε στυλ consultation, να στείλουμε και καμιά φώτο Καναδά να μάθω αν είμαι καλός υποψήφιος και να πάρω μια γνώμη;

Αν σε βολεύει να συναντηθούμε πες μου για να αφήσω το μαλλί 2-3 εβδομάδες γιατί τώρα είναι χτένισμα Gillette 8)
 

comb

Member
Απ: Showcase στην Αθήνα, 17 και 18 Απριλίου

Θα ήθελα να ξεκαθαρίσω οτι για consultation(πως λέγεται στα ελληνικά?) προκειται, δηλαδή εγώ θα μείνω σε ένα ξενοδοχείο οπού θα συναντηθώ με τον καθένα ξεχωριστά συγκεκριμένη ώρα, ωστε να μιλήσουμε για την κάθε περίπτωση και να τραβήξω και φωτογραφίες.

Άρα όσο πλησιάζει εκείνο το σαββατοκυριακο, όποιος θέλει να με δει, ας επικοινωνήσει μαζί μου για να κλείσουμε συγκεκριμένο ραντεβού.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα