revivogen η finasteride?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

pastaki

New Member
αποτι εχω καταλαβει το ρεβιβογκεν και η φιναστεριδη κανουν την ιδια δουλεια.απο την στιγμη ομως που η φιναστεριδη εχει καποιες παρενεργειες ενω το ρεβιβογκεν οχι δεν ειναι μια πολλυ καλη θεραπεια ρεβιβογκεν+μινοξιδιλη+νιζοραλ+τρικομιν?ετσι ωστε να μην μπλεξεις με χαπια?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Squall

New Member
Απ: revivogen η finasteride?

Ουσιαστικα επιλεγεις την μια απο τις τοπ 3 θεραπειες που εχουμε αναφερει σε αλλο post.Η θεραπεια σου περιεχει και dht blocker(revivogen) και growth st.(minoxidil) και fungoral.Αυτη η θεραπεια εχει δοκιμαστει απο πολλα παιδια στο forum με ικαποιητικα αποτελεσματα αναλογως και τον οργανισμο και το προβλημα του καθενος.Εγω παλιοτερα χρησιμοποιουσα μονο revivogen για κανα 8μηνο μπορω να πω πως μου περιορισε την τριχοπτωση και ειδα καποιες νεες τριχουλες στους κροταφους μεχρι που το σταματησα(ειμαι χαζουλης) και η τριχοπτωση εμφανιστηκε ξανα σε ανεκτα βεβαια επιπεδα και καποιες νεες τριχουλες που ειχα δει εξαφανιστηκαν kαι ετσι καταλαβα τι μου ειχε δωσει το revivogen.Δεν χρησιποιουσα minoxidil και αυτο ηταν μια ακομη χαζομαρα.Πιστευω οτι θα δεις καλα αποτελεσματα και λεγε μας κατα καιρους πως τα πας.Απο τι εχω καταλαβει η μινοξιδιλη ειναι must σε μια θεραπεια.
 

alexXXX

Active Member
Απ: revivogen η finasteride?

για φινα δεν εχς δοκιμασει το αλλο παντως ειναι για γελια κ για κλαματα
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: revivogen η finasteride?

pastaki είπε:
αποτι εχω καταλαβει το ρεβιβογκεν και η φιναστεριδη κανουν την ιδια δουλεια.απο την στιγμη ομως που η φιναστεριδη εχει καποιες παρενεργειες ενω το ρεβιβογκεν οχι δεν ειναι μια πολλυ καλη θεραπεια ρεβιβογκεν+μινοξιδιλη+νιζοραλ+τρικομιν?ετσι ωστε να μην μπλεξεις με χαπια?
reivvogen+4 caps Avodart.... :explod
 

Squall

New Member
Απ: revivogen η finasteride?

alexxx δηλαδη εσυ τι βαζεις για dht blocker?Σπυρο μπορεις να μου προτεινεις καποιο καλο τοπικο dht blocker περα του revivogen.Δεν θελω να μπλεξω με προσκαρ.
 

Hairboost

Member
Απ: revivogen η finasteride?

Θελεις να βαζεις revivogen? Αν θες να κανεις και regaine θα εισαι υποχρεωμενος να κυκλοφορεις με λαδιλα στο κεφαλι συνεχεια.
 

alexXXX

Active Member
Απ: revivogen η finasteride?

boost είπε:
Θελεις να βαζεις revivogen? Αν θες να κανεις και regaine θα εισαι υποχρεωμενος να κυκλοφορεις με λαδιλα στο κεφαλι συνεχεια.
τωρα βαζω σπιρολακτονη αν δω καποιο αποτελεσμα θα ενημερωσω ειναι νωρις ακομα
 

Squall

New Member
Απ: revivogen η finasteride?

Σπυρο δηλαδη βαζεις σε ενα μπουκαλακι απο το scalp therapy του revivogen 4 καψακια avodart?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

GK

New Member
Απ: revivogen η finasteride?

Σπύρος είπε:
[quote author=Squall link=topic=1720.msg30631#msg30631 date=1270290530]
Σπυρο δηλαδη βαζεις σε ενα μπουκαλακι απο το scalp therapy του revivogen 4 καψακια avodart?
ναι-τα τρυπάς με βελόνα και τα αδειάζεις στο μπουκαλάκι ;D
[/quote]

Σπύρο, εδώ http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,382.270.html οι περισότεροι ανέφεραν ότι προκύπτει έντονο sheding όταν μπαίνει το avodart σε οποιοδήποτε τύπου δίαλλυμα, κυρίως για regaine έλεγαν, revivogen δεν διάβασα πουθενά.
Εσύ την χρησιμοποιείς την συγκεκριμένη Lotion=revivo+avodart και εάν ναι, έχεις δει αποτελέσματα?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα