Regaine και σωστή χρήση

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

tasosss

New Member
Καλησπέρα σας.Μου είχε πει ο γιατρός ότι ψεκάζοντας 6 φορές το πρωί κι άλλες 6 το βράδυ, θα πρέπει το regaine να διαρκέσει για ένα μήνα.Επίσης μου είπε ότι έαν κρατήσει λίγοτερο ή περισσότερο, σημαίνει πως κατι κάνω λάθος.Ποιά είναι η άποψη για το θέμα αυτό;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Regaine και σωστή χρήση

ότι ο γιατρός σου
- δεν έχει κάνει χρήση μινοξιδίλης
- είναι υπερβολικός
- προσπαθεί με λάθος τρόπο να πει ότι πρέπει να είσαι συνεπής στις δόσεις
 

mikipitri

Member
Απ: Regaine και σωστή χρήση

ψεκάζεις 6 φορές και μετα???
εννοώ κάνεις έντονο μασάζ όπως μου είχε πει κάποιος δερματολόγος παλιότερα ή απλά το απλώνεις με τα χέρια σου???
 

tasosss

New Member
Απ: Regaine και σωστή χρήση

Ok.
Κάνω λίγο μασάζ στο μπροστινό μέρος.Κάνω και κάποιες χωρίστρες και ρίχνω και σε άλλα σημεία αλλά σε αυτά δεν κάνω μασάζ για να μην λαδωθούν τα μαλλιά μου
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Regaine και σωστή χρήση

tasosss είπε:
Καλησπέρα σας.Μου είχε πει ο γιατρός ότι ψεκάζοντας 6 φορές το πρωί κι άλλες 6 το βράδυ, θα πρέπει το regaine να διαρκέσει για ένα μήνα.Επίσης μου είπε ότι έαν κρατήσει λίγοτερο ή περισσότερο, σημαίνει πως κατι κάνω λάθος.Ποιά είναι η άποψη για το θέμα αυτό;

Δηλαδή εαν κρατήσει 2-3 μερες λιγότερες η περισσότερες τι προβλημα υπάρχει για τον γιατρο;
 

tasosss

New Member
Απ: Regaine και σωστή χρήση

ε λογικά θα αναφέρονταν σε περισσότερες μέρες.Π.χ. -10 ή +10.Δεν μου ανέλυσε ποιο θα ήταν το λάθος, απλά μου είπε ότι πρεπει να τελειώνει σε 1 μήνα.Ότι έτσι θα γινεται σωστή χρήση του προιόντος..
 

bullshit

Member
Απ: Regaine και σωστή χρήση

Παιδιά εμένα ο γιατρός μου συνέστησε 3 φορές τη βδομάδα, απο μιά φορά , μινοξιδίλη σε λοσιόν με axelan και advantan. Ποιά η γνώμη σας?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα