Regaine από το εξωτερικό Τέλος ?

Alaniaris53

New Member
Καλησπέρα παιδία, έκανα έρευνα σήμερα για να αγοράσω Regaine Foam από το Ηνωμένο Βασίλειο, κανένα Site πλέων στέλνει Ελλάδα, από που αγοράζουμε πλέων φτηνά ? έχει αλλάξει κάτι στην νομοθεσία πλέων και κανένας δεν μπορεί να στείλει Ελλάδα ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Dob31

Active Member
Καλησπέρα παιδία, έκανα έρευνα σήμερα για να αγοράσω Regaine Foam από το Ηνωμένο Βασίλειο, κανένα Site πλέων στέλνει Ελλάδα, από που αγοράζουμε πλέων φτηνά ? έχει αλλάξει κάτι στην νομοθεσία πλέων και κανένας δεν μπορεί να στείλει Ελλάδα ?
Φίλε και εγώ από εξωτερικό το αγόραζα και συγκεκριμένα από Ιρλανδία... πρέπει να έχει αλλάξει κάποιος νόμος και να μην μπορούν να το στείλουν εδώ
 

Harris_G

Well-Known Member
Απο που θα αγοραζουμε νορμαλ θελετε να πειτε οχι φθηνα. Γιατι εδω αισχροκερδουν επαισχυντα.
 

ΛΕΣ

Active Member
Goldhair επαιρνα παλια. Εχω παρει απο Biovea αλλα εκανε αρκετες μερες να ερθει. Και μετα νομιζω Amazon στελνει επισης.
 

Alaniaris53

New Member
Amazon UK δεν στέλνει πλέων και αυτό, γενικά από Ηνωμένο βασίλειο τίποτα, το Gold Hair που ακούγετε απο ορισμένους πόσο το πουλάει το μπουκάλι αν επιτρέπετε ?
 

tvavo

New Member
να ρωτήσω μινοξιδίλη, από αμερική που βλέπω στο ebay έρχεται; ή περνάει από τελωνείο τίποτα;
 

Alaniaris53

New Member
Για Regaine foam απο amazon.de στέλνουν Ελλάδα. Βγαίνουν κάπου στα 65€ με τα μεταφορικά για 3 μπουκαλάκια.
Φίλε σε ευχαριστώ, παραγγείλα 2 3αδες διότι μου τελειώναν τα regaine , 127 ευρώ με μεταφορικά, goldhair πλέων δεν φέρνει μου είπανε, οπότε από Γερμανία έρχονται κανονικά, πρέπει να ψάχτουμε να βρούμε ένα πιο οικονομικό μαγαζί γερμανικό που να στέλνει και Ελλάδα.
 

makakas

Member
Έχει παραγγείλει κάποιος από nowminoxidil???
Σαν κατσαπλιαδες φαίνονται,ούτε τηλέφωνο επικοινωνίας δεν έχουν.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα