NuGEN HP

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

temponeras

New Member
Απ: NuGEN HP

George το εχω ξαναπετυχει και εγω αποτι θυμαμε και μου εκανε εντυπωση αλλα επειδη εψαξα πολλα αλλα το ξεχασα μετα. Παντως σε μια σχετικα γρηγορη ερευνα που εκανα ξανα δεν βρηκα κατι που να το κατακρινει. Παρολ'αυτα μπορεις να το δοκιμασεις, σε ενα site λεει Μοney back guarrantee οποτε δεν εχεις να χασεις κατι.
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: NuGEN HP

φιλε σπυρακο το ψιλοαγνωστο ειναι μεγαλη ιστορια (γιατι ολοι μας εδω κοιταμε τα αμερικανικα φορουμς) αυτο το βρηκα σε ευρωπαικο . τωρα απο συστατικα γνωστα ειναι Progesterone, L-Arginine, L-Glutamine, L-Ornithine, Vitamin B1, B2, B3, B5, B6, B12, Zinc, Folic Acid, Vitamin A, and Vitamin C. τωρα η αληθεια ειναι οτι δεν εχω δει αναφορες αλλα δεν ειναι και ευκολο να βρεις :-\ οποιος τη ψαχνει με εναλακτικα ας το δοκιμασει
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: NuGEN HP

όποιος την ψάχνει με εναλλακτικά,υπάρχουν και ποιο αποδεδειγμένα-μην τρώμε φόλες,επειδή είναι φυτικά ..
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: NuGEN HP

δεν εχω δει ακομα προιον γεματο βιταμινες και αμινοξεα να σου βγαζει μαλλια

τουλαχιστον απο τα γνωστα που ποσταρες λιγο πιο πανω τιποτα ιδιαιτερο δεν μου φαινετε

τουλαχιστον τα αμινοξεα καλυτερα να τα παιρνεις απο το στομα πιο πολυ θα σε βοηθησουν στον οργανισμο σου
 

show_palmettos

New Member
Απ: NuGEN HP

εχει προγεστερονη το nugen up?προγεστερονη χρησιμοπποιει στη λοσιον του ο γιωργος απο τουμπα αν δεν κανω λαθος ο οποιος εχει πολυ καλα αποτελεσματα!
 

magic810

New Member
Απ: NuGEN HP

NUGEN HP Turbo Accelerator (χρηση μια φορα την ημερα)
Purified water, Glycerol Monostrearate, Silicone, L-Arginine Base, Cetyl Acetate and Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol, Methyl Gluceth-10, Lanolin, Ascorbic Acid, L-Ornithine, L-Glutamine, Anterior Pituitary Isolate (Peptides), Glucosamine Hydrochloride, Zinc Gluconate, Safflower Oil, Sodium Lauryl Sulfate, Fragrance, Methyl Paraben, Niacin, Vitamin E, Propyl Paraben, Thiamin Hydrochloride, Calcium Pantothenate, Vitamin B5, Pyroxine Hydrohloride, Riboflavin, Biotin, Folic Acid

NUGEN HP Follicle Enhancer (χρηση δυο φορες την ημερα)
Purified water, Ethoxydiglycol, Progesterone USP, C-12-15, Alkyl Benzoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Dermasterone (Bioactive Multi Wild Yam Species Complex) Dimethicone Methylparaben, Propylparaben, Polysorbate 60, Imidazolidinyl Urea, Disodium EDTA
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα