novoxydil και anastim αμπουλες

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

junior

New Member
Παιδιά καλημέρα!Πρόσφατα παράλληλα με φιναστερίδη ο γιατρός μου μου πρότεινε να δοκιμάσω ένα διάλυμα με novoxydil lotion και αμπούλες anastim.Eνώ τις αμπούλες τις βρήκα στη βιβλιογραφία το novoxydil δυσκολεύομαι πολύ να το βρώ και να μάθω για αυτό.Ξέρετε κάτι για αυτό και για τις αμπούλες?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dim74

Member
Απ: novoxydil και anastim αμπουλες

ποσο ετων εισαι φιλε και τι ακριβως σου ειπε για την φιναστεριδη ο γιατρος σου?
 

junior

New Member
Απ: novoxydil και anastim αμπουλες

23 στα 24.Για φιναστερίδη τίποτα συγκεκριμένο εγώ το έψαξα μετά μόνος μου όταν είδα τι είναι.Απλά μου είπε ότι θα έχει αποτέλεσμα σε βάθος χρόνου κ ότι θέλει υπομονή.Είχα κάνει κ θεραπεία με minoxidil που ξαφνικά σταμάτησε να δουλεύει-βλέπε regaine και αραίωση-και μου πρότεινε να κάνουμε αυτόν τον συνδυασμό.Γιατί?
 

junior

New Member
Απ: novoxydil και anastim αμπουλες

οχι αλλα τεσσερις βδομάδες τώρα δεν έχω δει κάτι,ολα ρολοι πάνε,αν εξαιρέσεις την τριχόπτωση στο μπάνιο!
 

Άκης

Administrator
Απ: novoxydil και anastim αμπουλες

junior είπε:
23 στα 24.Για φιναστερίδη τίποτα συγκεκριμένο εγώ το έψαξα μετά μόνος μου όταν είδα τι είναι.Απλά μου είπε ότι θα έχει αποτέλεσμα σε βάθος χρόνου κ ότι θέλει υπομονή.Είχα κάνει κ θεραπεία με minoxidil που ξαφνικά σταμάτησε να δουλεύει-βλέπε regaine και αραίωση-και μου πρότεινε να κάνουμε αυτόν τον συνδυασμό.Γιατί?
Γιατί θα πρέπει να μπλοκάρεις την DHT γι'αυτό. το regaine απλώς προσπερνα το πρόβλημα, η φιναστερίδη το χτυπά στην ρίζα του.

Η τριχοπτωση στο μπάνιο, για λίγο καιρό θα υφίστατε ακόμη, don't worry
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα