Metamosxeysi agglia

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Tsamers

Member
γεια σασ παιδεσ ειμαι καινουργιος στην παρεα.ειμαι 24 χρονων και σπουδασω στο σαντερλαντ αγγλια.αντιμετψπιζω και εγω προβλημα τριχοπτωσης οχι σε μεγαλο βαθμο περιπου 3ν με 4, δεν τισ εχω χασει εχουν παισει αρκετες.βρηκα λοιπον την hdc που ειναι στο λονδινο και δια βασα κποια ποστ οτι εχει καλη φημη.επειδη λογω των σπουδων ειμαι πολυ πιεσμενος χρονικα και δεν εχω την δυνατοτητα να διαβασω περισσοτερα απο τα ποστ θα ηθελα αν ηταν εφικτο να μου προτεινετε καποια πολυ καλη κλινικη-γιατρο στην αγγλια, και την μεθοδο να ακολουθησω ,δεν με ενδιαφερει και τοσο το χρηματικο.ενδιαφερομαι αμεσα αν υπαρχει και δυνατοτιτα και πριν τα χριστουγεννα !εχω κανει εγραφη στο σαιτ τησ hdc απλα μου δινουν ενα email για να τους στειλω φωτος το οποιο δεν λειτουργει! ευχαριστω εκ των προτερων.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Metamosxeysi agglia

Υπαρχει κι αλλο παραρτημα HDC στο Λονδινο???? χχχμμμμ........
Υπαρχει και στην Κυπρο παντος φιλε.....ισως σε βολευει καλυτερα.....
και γενικα δε ξερω για την hdc, αλλα η Αγγλια δε φημιζεται για τις μεταμοσχευσεις της να ξερεις......
 

koskar

Member
Απ: Metamosxeysi agglia

Φιλε το θέμα της μεταμόσχευσης δεν είναι τόσο απλό και απαιτεί καλό ψάξιμο και πολλή προσοχή σε όποια επιλογή θα κάνεις. Μην βιαστείς να προχωρήσεις σε οποιαδήποτε μεταμόσχευση.
Κάνε πρώτα μια δική σου έρευνα, μάθε τις βασικές μεθόδους (strip, fue...) που χρησιμοποιούνται, διάβασε τις ιστοσελίδες των καλύτερων γιατρών/κλινικών (Hasson, Feller, HDC, Bisanga, Saphiro...), διάβασε τα forums και μετά αποφασίζεις.
 

Tsamers

Member
Απ: Metamosxeysi agglia

Αλεξ δημητριαδης λεγετε ο γιατρος ο οποιος μου απαντησε.δηλαδή δεν έχετε ακουστά για κάποια καλή κλινική εδώ αγγλία δεν εχω χρόνο καθόλου για να κάτσω να το ψάξω
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Metamosxeysi agglia

Tsamouris είπε:
Αλεξ δημητριαδης λεγετε ο γιατρος ο οποιος μου απαντησε.δηλαδή δεν έχετε ακουστά για κάποια καλή κλινική εδώ αγγλία δεν εχω χρόνο καθόλου για να κάτσω να το ψάξω

δεν εχεις χρονο για να κατσεις να το ψαξεις........αλλα εχεις χρονο για να κανεις ολοκληρη επεμβαση???? περιεργα μας τα λες......
Η επεμβαση ειναι επεμβαση......θελει ψαξιμο.....αν δεν εχεις χρονο....μη την κανεις καθολου καλυτερα.....γιατι θα γινει καμμια στραβη και θα κλαις με μαυρο δακρυ μετα......
 

Tsamers

Member
Απ: Metamosxeysi agglia

kanw tin ptixiaki mou kai den exw xrono na yaxw parapanw se forum gia ayto rwtaw mipws exete kati ipoyin sas epeidi menw agglia na yaxw sygekrimena gia ayto den exw megalo provlima apla thelw na to kanw oso eimai edw agglia
 

dim74

Member
Απ: Metamosxeysi agglia

για να μην χανεις τον χρονο σου αγγλια δεν υπαρχει τιποτα καλο που να εχει ανφερθει εδω μεσα...μετα γραφε ελληνικα...και ετσι αρπα κολλα και δεν εχω χρονο δεν λυνεις το προβλημα.αν θες διαβασε εδω μεσα οταν εχεις χρονο να δεις τα θεματα των μεταμοσχευσεων ωστε μονος να βγαλεις αποψη που αξιζει να πας να κανεις μεταμοσχευση....
 

cmos516

Member
Απ: Metamosxeysi agglia

Ενω 9 στα 10 ποστ σ'αυτο εδω το φορουμ υποστιρηζετε hasson κ hdc ,δεν χρειαζετε και πολυ ψαξιμο φιλε 8)
 

dim74

Member
Απ: Metamosxeysi agglia

προτεινε και αλλες λυσεις φιλε...λες να τα παιρνουν καποιοι και το κανουν σκοπιμα αυτο?
 

cmos516

Member
Απ: Metamosxeysi agglia

Δεν ξερω φιλε,δεν ειμαι σε θεση να θηξω ενα τετοιο θεμα.
Εγω κατα την γνωμη μου θα σε συμβουλευα πριν αποφασισεις για την κλινικη που θα εμπιστευτεις ενα τοσο μεγαλο χρηματικο ποσο,να δεις στην πραγματικοτητα καποιον που εχει κανει σ'αυτη και να κρινεις το αποτελεσμα.
Οσο καλη και να ναι η φωτογραφια η το βιντεο προσωπικα πιστευω τα megapixel...του ανθρωπινου ματιου δεν πιανοντε...
 

Alex1

New Member
Απ: Metamosxeysi agglia

Tsamouris είπε:
γεια σασ παιδεσ ειμαι καινουργιος στην παρεα.ειμαι 24 χρονων και σπουδασω στο σαντερλαντ αγγλια.αντιμετψπιζω και εγω προβλημα τριχοπτωσης οχι σε μεγαλο βαθμο περιπου 3ν με 4, δεν τισ εχω χασει εχουν παισει αρκετες.βρηκα λοιπον την hdc που ειναι στο λονδινο και δια βασα κποια ποστ οτι εχει καλη φημη.επειδη λογω των σπουδων ειμαι πολυ πιεσμενος χρονικα και δεν εχω την δυνατοτητα να διαβασω περισσοτερα απο τα ποστ θα ηθελα αν ηταν εφικτο να μου προτεινετε καποια πολυ καλη κλινικη-γιατρο στην αγγλια, και την μεθοδο να ακολουθησω ,δεν με ενδιαφερει και τοσο το χρηματικο.ενδιαφερομαι αμεσα αν υπαρχει και δυνατοτιτα και πριν τα χριστουγεννα !εχω κανει εγραφη στο σαιτ τησ hdc απλα μου δινουν ενα email για να τους στειλω φωτος το οποιο δεν λειτουργει! ευχαριστω εκ των προτερων.


Φίλε Tsamouris,

Επειδή έχει αναφερθεί το όνομα μου καταρχάς να διευκρινίσω ότι δεν είμαι ιατρός αλλά υπεύθυνος διαχείρισης ασθενών από Αγγλία. Η HDC έχει γραφείο στο Λονδίνο όπου συχνά πραγματοποιούνται δωρεάν αξιολογήσεις και δίνονται συμβουλές ως προς τις μεθόδους μεταμόσχευσης μαλλιών όπου και παρουσιάζονται τεκμηριωμένα αποτελέσματα.

Προς το παρόν η κλινική βρίσκεται στην Κύπρο. Επί ευκαιρίας θα βρίσκουμε στο Λονδίνο τες 13-17 Δεκεμβρίου όπου αν θες μπορούμε να συναντηθούμε για μια προσωπική εκτίμηση.

Επίσης έχω προβεί και εγώ πρόσφατα σε μεταμόσχευση μαλλιών όπου μπορείς να διαβάσεις για την εξέλιξη στον πιο κάτω σύνδεσμο

Σας χαιρετώ
Αλέξανδρος
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα