Medijeunesse εμφυτευση γνωμες

fra35

New Member
καλησπερα σας ειμαι καινουργιο μελος και θα ηθελα την συμβουλη σας. ποια η γνωμη σας για τα medijeunesse και την εμφυτευση εκει? εχει παει κανεις να κανει ? ποια τα αποτελεσματατα? γιατι ειναι τοσο φθηνα σε σχεση με την dhi που ρωτησα? σας ευχαριστω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

fra35

New Member
ποια ειναι κατα την γνωμη σας το κορυφαιο? πηγα στην dhi κσι μου ειπαν 5000 euro για 4000 τριχες περιπου.
 

Stripar

Established Member
Ανεβάζει τις τιμές και πάει η DHI...2,5 το graft πλέον?

Αλλά ξέχασα , η κρίση έφυγε , οι μισθοί ανέβηκαν !!!
 

Corfu Rider

Active Member
Ωχ... δηλαδή εγώ που θέλω να τοποθετήσω 1000 θυλακια (δεν ξέρω πόσες τρίχες θα ειναι), αν και είναι σε 'εμπροσθια' περιοχή, Πόσο άραγε να μου κοστίσει ακριβως? Γιατί δεν ρώτησα στην επικοινωνία μαζί τους την ακριβή τιμή, διότι σκέφτομαι για τον Μάιο... Πάντως, εαν είναι σε λογικά πλαίσια θα πάω σίγουρα..
Φίλε fra35, Και εγώ στη medical σκεφτόμουν να πάω (ΠΡΙΝ εγγραφώ στο φορουμ). Όμως, οι φίλοι μας εδώ, με βοήθησαν και δεν πήγα εκεί, και τους είμαι ευγνώμων.)) Άρα, να τους ακούσεις και εσύ..
Τελοσπαντων, εαν μια κλινική δώσει το αποτέλεσμα που θέλω (-ουμε), χαλάλι και λίγα χρήματα παραπάνω.. Αλλά σε τιμές αξιοπρεπείς και αντίστοιχες της Ελλάδας του ΜΝΗΜΟΝΙΟΥ...
 

poseidonas77

Well-Known Member
2.000 μοσχ 5χιλιαρικα???ρε πανε καλα??ανεβασαν πυκνοτητες και εχουν τετοιες απαιτησεις???
επειδη επεσε τσαμπα διαφημηση απο κανα δυο καλα αποτελεσματα χαρις των παιδιων που τα παρουσιασαν εδω την ειδαν ξαφνικα τοπ???
και δε παω στο μαρα να εχω σοβαρες πιθανοτητες να παρω την πυκνοτητα και το αποτελεσμα που θελω...
και ειναι και η δευτερη φορα που ακουμε τετοια νουμερα....
 

Corfu Rider

Active Member
Άρα, τα 1000 θυλακια θα μου ζητήσουν.. €2500...
Δεν έχω τόσα χρήματα.. (((
Ευελπιστώ σε μια πιο ευνοϊκή τιμή, γιατί όπως οι περισσότεροι, δεν είμαι κροισος. .
 

poseidonas77

Well-Known Member
μην τους δωσεις πανω απο 1500 ευρω...αλλιως μην την κανεις...
κοιτα τα αποτελεσματα της h..c και βγαλε μονος σου συμπερασματα...ουτε ενα αρνητικο περιστατικο
ουτε μοσχευματα να πεφτουν ...ουτε τιποτα..φυτρωση πανω απο 80-85% και το κυριοτερο πυκνοτητες
αξιοπρεπη...
 

Stripar

Established Member
Άρα, τα 1000 θυλακια θα μου ζητήσουν.. €2500...
Δεν έχω τόσα χρήματα.. (((
Ευελπιστώ σε μια πιο ευνοϊκή τιμή, γιατί όπως οι περισσότεροι, δεν είμαι κροισος. .

Θα πληρώσεις 500grafts (1000τρίχες) x 2,5=1250 euro

ή τα διπλά για 1000

όσα θα πλήρωνες και στην HDC , MHRC ακόμα και στον ERDOGAN !!!.

Μην ανησυχείς όμως θα σου κόψουν κανένα 100euro , επειδή τους έσκασες και ένα 500 άρικο στο SΜP για μερικά dots , όταν στο εξωτερικό τόσα θα πλήρωνες για το μισό κεφάλι !!!

Ααα...θα πείς και ευχαριστώ στο τέλος!.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Stripar

Established Member
Δες και λίγο την HTC (στην Κύπρο), αφού δεν έχεις πρόβλημα με το οικονομικό..
Εμείς οι πιο.. 'περιορισμένοι' οικονομικά, συμβιβαζόμαστε με ποιότητα.. 'dhi' (Δεν λέω πως είναι κακή, κάθε άλλο, αλλά πιστεύω ότι η HTC είναι 'άλλη φαση')..

@Corfu Rider όπως καταλαβαίνεις απo τα παραπάνω posts...ίδιο κοστολόγιο!

Και απ την στιγμή που οι Κύπριοι σου καλύπτουν :
Αεροπορικά εισιτήρια & διαμονή με πρωινό

Απλά συμβιβάζεσαι με την μετριότητα !!!

Φιλικά
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Corfu Rider

Active Member
Εάν δηλ μου πει η DHI, για 1000 ρίζες (grafts), €1500, να πάω σε αυτους? Επειδή θέλω πυκνωση σε ένα λίγο περίεργο σημείο, και ίσως την δημιουργία των 'τριγώνων'.. πάντως είδα τις τιμές της HTC, ειναι πράγματι €2.5/graft.. απλώς δίπλα γράφει 'strip'.. Η άλλη μέθοδος είναι λθγο πιο ακριβή.. στην περίπτωση μου, το strip Είναι καλο?? Πολυ φτηνή σχετικά η HTC, εγώ νόμιζα οτι επειδή Η Κύπρος έχει πιο ακριβή ζωή, λογικά και οι κλινικές μμ εκεί να ήταν πιο ακριβές.. και στην Κύπρο, οι μισθοί πρέπει να είναι και πιο ψηλά σε σχέση με την Ελλάδα..
 

Stripar

Established Member
@Corfu Rider...

Μήν ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε...

Τελείως αδιάβαστο & ανενημέρωτο σε βρίσκω , κατά τα άλλα στο πρώτο μαγαζί γωνία μπαίνεις , χωρίς να έχεις κάνει την οποιαδήποτε έρευνα πριν.

Μετεξεταστέο θα σε είχα αφήσει...

Διάβασε προσεκτικά τα posts & τα νήματα του forum , όλη η αλήθεια και η απαντήσεις στις ερωτήσεις σου εκεί είναι !!!

:)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Corfu Rider

Active Member
Σε ευχαριστώ Stripar! !!
Ναι. θα τα ψαχουλεψω όσο πιο πολύ μπορώ.. εξάλλου, δεν μπορώ πριν τον Μάιο να κάνω μμ, λόγω άδειας τότε.. γιατί, θέλω να μην ξέρει κανένας ότι έκανα μμ, και έτσι, θα πρέπει να μείνω λίγο καιρό... κρυμμένος. Και αυτό προϋποθέτει.. άδεια μιας εβδομάδας τουλάχιστον..
Ελπίζω μέχρι τότε να έχω επιλέξει την ''σωστή κλινική' για τα μέτρα μου πάντα.. (γιατι εάν είχα πολλά $$$, θα είχα πάει Καναδά ή Βελγιο που ακούγονται πολλά καλά σχολια)).
Συνεχίζω την εκμάθηση έτσι και αλλιώς, και όπως εγώ γράφω και ενημερώνω ότι και εάν μάθω η πληροφορηθω, το ίδιο εκτιμώ και την συμβουλη-συμβολή σας))
 

dk1984

Member
Σε ευχαριστώ Stripar! !!
Ναι. θα τα ψαχουλεψω όσο πιο πολύ μπορώ.. εξάλλου, δεν μπορώ πριν τον Μάιο να κάνω μμ, λόγω άδειας τότε.. γιατί, θέλω να μην ξέρει κανένας ότι έκανα μμ, και έτσι, θα πρέπει να μείνω λίγο καιρό... κρυμμένος. Και αυτό προϋποθέτει.. άδεια μιας εβδομάδας τουλάχιστον..
Ελπίζω μέχρι τότε να έχω επιλέξει την ''σωστή κλινική' για τα μέτρα μου πάντα.. (γιατι εάν είχα πολλά $$$, θα είχα πάει Καναδά ή Βελγιο που ακούγονται πολλά καλά σχολια)).
Συνεχίζω την εκμάθηση έτσι και αλλιώς, και όπως εγώ γράφω και ενημερώνω ότι και εάν μάθω η πληροφορηθω, το ίδιο εκτιμώ και την συμβουλη-συμβολή σας))

αν μπορεις βαλε καμια φωτο να σου πουμε μια γνωμη μην περιμενεις να σου πουνε την αληθεια οι εταιρςιες...επισης παιζει ρολο και τι προσδοκιες εχεις απο μια μεταμοσχευση και πολλα αλλα που θελει πολυ διαβασμα μεχρι να αποφασισεις να κανεις επεμβαση
 
Μπλουζα