Leone, fue, 2000 grafts, 20-21/02/18

Veron

Well-Known Member
@Leone Ποιος διαδιδει τετοιες φημες?
Mην γινεστε τετοιοι
 

Συνημμένα

  • male-lion-panthera-leo-licking-its-balls-H8M2XC.jpg
    male-lion-panthera-leo-licking-its-balls-H8M2XC.jpg
    185.8 KB · Προβολές: 258
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Leone

Active Member
Φίλε μου Βερόν να αναφερθώ δημόσια με ονόματα θα ήταν αφελές απο μέρους μου.Εγω ομως επειδη δε θελω να υπαρχει καμια αμφιβολια στα λεγομενα μου οπως ειπα κ χθες ειμαι στην Αθηνα μεχρι κ Τεταρτη πρωι και ειμαι στη διαθεση οποιου επιθυμει να με δει και να γραψει μετα σε ολους εδω τι ειδε.Επισης δε θελω στο νημα μου τετοιες φωτογραφιες οπως πιο πανω γιατι θεωρω μας προσβαλλουν ολους.Εδω κοιταμε να βοηθησουμε οσο μπορουμε ο ενας τον αλλον και οχι να τσακωθουμε.
 

Veron

Well-Known Member
Ρε @Leone το αποτελεσμα σου εχει φανει ηδη απο το 4μηνο,δεν χρειαζεται καν να κατσεις να απολογηθεις σε κανεναν.Δεν καταλαβαινω ομως το σχολιο τυπου ακουσα φημες οτι δεν παει καλα η μ.μ .Που τις ακουσες αυτες τις φημες?Οσοι παρακολουθουμε το φορουμ δεν εχουμε δει κατι τετοιο.Οσο για την φωτογραφια και επειδη ειμαι και γω της αποψης να βοηθουνται τα μελη του φορουμ και οχι να παραπλανουνται με διθυραμβικά σχόλια απο μελη που εχουν κανει στην ιδια κλινικη μ.μ. Ασε το αποτελεσμα να μιλησει απο μονο του.
Φιλικα
 

Pes

Active Member
Ρε @Leone το αποτελεσμα σου εχει φανει ηδη απο το 4μηνο,δεν χρειαζεται καν να κατσεις να απολογηθεις σε κανεναν.Δεν καταλαβαινω ομως το σχολιο τυπου ακουσα φημες οτι δεν παει καλα η μ.μ .Που τις ακουσες αυτες τις φημες?Οσοι παρακολουθουμε το φορουμ δεν εχουμε δει κατι τετοιο.Οσο για την φωτογραφια και επειδη ειμαι και γω της αποψης να βοηθουνται τα μελη του φορουμ και οχι να παραπλανουνται με διθυραμβικά σχόλια απο μελη που εχουν κανει στην ιδια κλινικη μ.μ. Ασε το αποτελεσμα να μιλησει απο μονο του.
Φιλικα
Ανακαλεσαι σε παρακαλώ η σβήσε το σχόλιο προς εμένα.σε ευχαριστω
 
Μπλουζα