la vie en rose η μεγαλη απατη με το "λαδακι μαλλιων"

kakoslykos

Member
Μπειτε και δειτε στο FB και στο ινστα της εταιρειας και θα καραφλιασετε η εξαπατηση των καταναλωτων , οτι το λαδι τους γεννα νεες φυτρες και σε 7 μερες μακραινει το μαλλι και καραφλος βγαζει μαλλια σε 1 μηνα, απορψ πως δεν επεμβαινει καποιος φορεας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Μπειτε και δειτε στο FB και στο ινστα της εταιρειας και θα καραφλιασετε η εξαπατηση των καταναλωτων , οτι το λαδι τους γεννα νεες φυτρες και σε 7 μερες μακραινει το μαλλι και καραφλος βγαζει μαλλια σε 1 μηνα, απορψ πως δεν επεμβαινει καποιος φορεας.
Μπες στο αλι εξπρές να δεις και 40 τέτοια παρόμοια....
 

Georgie

Well-Known Member
Μπειτε και δειτε στο FB και στο ινστα της εταιρειας και θα καραφλιασετε η εξαπατηση των καταναλωτων , οτι το λαδι τους γεννα νεες φυτρες και σε 7 μερες μακραινει το μαλλι και καραφλος βγαζει μαλλια σε 1 μηνα, απορψ πως δεν επεμβαινει καποιος φορεας.
Δέν επεμβαίνει κανεις, επειδή όλοι γουστάρουμε τη τραγουδάρα αυτη !
Η Grace Jones το απογείωσε .
Α ρε Παρισαρα !
 

Panvn

Member
Είναι όμως κρίμα να πιστεύει κάποιος αυτό.
 

Συνημμένα

  • 6EA22062-EBD2-4F12-96EA-88759DA47079.jpeg
    6EA22062-EBD2-4F12-96EA-88759DA47079.jpeg
    261.1 KB · Προβολές: 7,908

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Μεγάλη φάμπρικα που στοχεύει κυρίως στους νεότερους άνδρες, που μόλις αρχίζουν να καραφλιάζουν, δεν ψάχνονται σωστά και πέφτουν απελπισμένοι σε όποια 'εύκολη' μαλακία πεταχτεί μπροστά τους. Το λέω από προσωπική εμπειρία, καθώς πέταξα αρκετά χρήματα σε σχετικά φιδόλαδα μικρότερος, νομίζοντας πως έτσι 'εύκολα και ανώδυνα' θα έσωζα το μαλλί μου.
 

jason kab

New Member
Μεγάλη φάμπρικα που στοχεύει κυρίως στους νεότερους άνδρες, που μόλις αρχίζουν να καραφλιάζουν, δεν ψάχνονται σωστά και πέφτουν απελπισμένοι σε όποια 'εύκολη' μαλακία πεταχτεί μπροστά τους. Το λέω από προσωπική εμπειρία, καθώς πέταξα αρκετά χρήματα σε σχετικά φιδόλαδα μικρότερος, νομίζοντας πως έτσι 'εύκολα και ανώδυνα' θα έσωζα το μαλλί μου.
Μπειτε και δειτε στο FB και στο ινστα της εταιρειας και θα καραφλιασετε η εξαπατηση των καταναλωτων , οτι το λαδι τους γεννα νεες φυτρες και σε 7 μερες μακραινει το μαλλι και καραφλος βγαζει μαλλια σε 1 μηνα, απορψ πως δεν επεμβαινει καποιος φορεας.
Καλησπέρα, το έχει δοκιμάσει κάποιος και να έχει εμπεριστατωμένη άποψη για το αν λειτουργεί ή όχι? Το ότι δεν θα βγάλεις μαλλιά σε μια εβδομάδα και δεν θα βγάλεις αφάνα απο το μηδέν ειναι σίγουρο,απλά θα ήθελα να ξέρω μήπως αξίζει σε σχέση με τα υπόλοιπα προϊόντα της αγοράς, ή να ξεκινούσα κατευθείαν κανένα Regain
 

jason kab

New Member
Μεγάλη φάμπρικα που στοχεύει κυρίως στους νεότερους άνδρες, που μόλις αρχίζουν να καραφλιάζουν, δεν ψάχνονται σωστά και πέφτουν απελπισμένοι σε όποια 'εύκολη' μαλακία πεταχτεί μπροστά τους. Το λέω από προσωπική εμπειρία, καθώς πέταξα αρκετά χρήματα σε σχετικά φιδόλαδα μικρότερος, νομίζοντας πως έτσι 'εύκολα και ανώδυνα' θα έσωζα το μαλλί μου.
Μπειτε και δειτε στο FB και στο ινστα της εταιρειας και θα καραφλιασετε η εξαπατηση των καταναλωτων , οτι το λαδι τους γεννα νεες φυτρες και σε 7 μερες μακραινει το μαλλι και καραφλος βγαζει μαλλια σε 1 μηνα, απορψ πως δεν επεμβαινει καποιος φορεας.
 

jason kab

New Member
Καλησπέρα, το έχει δοκιμάσει κάποιος και να έχει εμπεριστατωμένη άποψη για το αν λειτουργεί ή όχι? Το ότι δεν θα βγάλεις μαλλιά σε μια εβδομάδα και δεν θα βγάλεις αφάνα απο το μηδέν ειναι σίγουρο,απλά θα ήθελα να ξέρω μήπως αξίζει σε σχέση με τα υπόλοιπα προϊόντα της αγοράς, ή να ξεκινούσα κατευθείαν κανένα Regain
 

Chris34

Active Member
Καλησπέρα, το έχει δοκιμάσει κάποιος και να έχει εμπεριστατωμένη άποψη για το αν λειτουργεί ή όχι? Το ότι δεν θα βγάλεις μαλλιά σε μια εβδομάδα και δεν θα βγάλεις αφάνα απο το μηδέν ειναι σίγουρο,απλά θα ήθελα να ξέρω μήπως αξίζει σε σχέση με τα υπόλοιπα προϊόντα της αγοράς, ή να ξεκινούσα κατευθείαν κανένα Regain
Η μινοξιδιλη είναι από τις ελάχιστες ουσίες που αποδεδειγμένα αναστέλλουν την τριχόπτωση και ενδυναμώνουν τα μαλλιά.
Έχει άπειρα παρόμοια προϊόντα. Η κάθε εταιρεία βγάζει και το δικό της.
Λοσιον ή αφρός μινοξιδιλης, χαπι η τοπικό gel φιναστεριδης. Κάπου εδώ δυστυχώς τελειώνουν τα σοβαρά όπλα απέναντι στην τριχόπτωση και τη φαλάκρα.

Νομίζω από τη συγκεκριμένη εταιρεία είχα πετύχει κάπου φωτογραφίες από γυροειδη αλωπεκία χωρίς καθόλου μαλλιά και στην επόμενη φωτογραφία φουλ μαλλιά.
Πολλοί άνθρωποι πάνω στο άγχος τους αγοράζουν οτιδήποτε βλέπουν με την ελπίδα να βοηθήσει.
 
Μπλουζα