homade σπιρολακτονη...

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

gelisva

New Member
εφτιαξα την σπυρο με το φιλτρο του καφε..αντι για προπυλενογλυκολη..εβαλα ισοπροπυλικη αλκοολη.. furious3...ελεος δεν τα παω καλα με τις μαμακιες!!!!!παντως μυρωδια εχει την ιδια..τι να πω..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gelisva

New Member
Απ: homade σπιρολακτονη...

δεν το πιστευω το εχω φτιαξει 3 φορες και τις 3 λαθος ελεος!!!!
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: homade σπιρολακτονη...

Aποτι βλεπω όνειρο σου ηταν να γινεις χημικός :D :D
 

gelisva

New Member
Απ: homade σπιρολακτονη...

σκατα anar...παντως απο μυρωδια ειναι το ιδιο..τι να πω λες να μου εβαλε το κανονικο το φαρμακειο..εε???οταν το εβαλα παντως στο κεφαλι ετσουξε λιγακι..τι να πω?
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: homade σπιρολακτονη...

gelisva είπε:
σκατα anar...παντως απο μυρωδια ειναι το ιδιο..τι να πω λες να μου εβαλε το κανονικο το φαρμακειο..εε???οταν το εβαλα παντως στο κεφαλι ετσουξε λιγακι..τι να πω?

Ρε συ gelisva ολες οι ιδιοκατασκευές ειναι πανευκολες στο να τις φτιαξεις τι μπερδεύεσαι με τους φαρμακοποιούς.Γνωμη μου ειναι να παρεις την κατασταση στα χερια σου :)
 

gelisva

New Member
Απ: homade σπιρολακτονη...

εγω τα μπερδεψα ο μαμακας και του ειπα να βαλει ισοπροπυλικη αλκοολη και τωρα ξαναμπηκα να διαβασω τη συνταγη και βλεπω οτι θελει προπυλενογλυκολη φτου και απ την αρχη
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: homade σπιρολακτονη...

gelisva είπε:
εφτιαξα την σπυρο με το φιλτρο του καφε..αντι για προπυλενογλυκολη..εβαλα ισοπροπυλικη αλκοολη.. furious3...ελεος δεν τα παω καλα με τις μαμακιες!!!!!παντως μυρωδια εχει την ιδια..τι να πω..
gelisva διαλεξες την δυσκολη συνταγη,δοκιμασε και την αλλη που ειναι πανευκολη ;)
 

Jakard

New Member
Απ: homade σπιρολακτονη...

gelisva είπε:
εγω τα μπερδεψα ο μαμακας και του ειπα να βαλει ισοπροπυλικη αλκοολη και τωρα ξαναμπηκα να διαβασω τη συνταγη και βλεπω οτι θελει προπυλενογλυκολη φτου και απ την αρχη

Απλη απαντηση αγορασε την σε εμπορικο compound ετοιμη και καλυτερη απλα δωσε παραπανω λεφτα τι να κανουμε too ez.
 

gelisva

New Member
Απ: homade σπιρολακτονη...

την εφτιαξα ολα κομπλε..ειναι στο φιλτρο ο σπυρος..χαχα..παιδες ειναι παντως το διαλλυμα που φιλτρρετε ψιλο ασπρο ολο η σκονη απο τα χαπια εχει μεινει μεσα στο φιτρο..
 

gelisva

New Member
Απ: homade σπιρολακτονη...

συγνωμη διαφανες ειναι το διαλλυμα..ετσι δεν ειναι και σε σας?
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: homade σπιρολακτονη...

gelisva είπε:
συγνωμη διαφανες ειναι το διαλλυμα..ετσι δεν ειναι και σε σας?

Καλα πας το διαλυμα πρεπει να ειναι διαφανες και η σκονη πρεπει να μείνει στο φιλτρο αν και μια μικρη ποσοτητα λογικα θα περασει στο διάλυμα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: homade σπιρολακτονη...

gelisva είπε:
την εφτιαξα ολα κομπλε..ειναι στο φιλτρο ο σπυρος..χαχα..παιδες ειναι παντως το διαλλυμα που φιλτρρετε ψιλο ασπρο ολο η σκονη απο τα χαπια εχει μεινει μεσα στο φιτρο..

είδες που παραπονιόσουν? τελικά τα κατάφερες!!! :clap2:
 

gelisva

New Member
Απ: homade σπιρολακτονη...

για να δουμε τωρα θα βγαλουμε μαλλια η κανα βυζι..??μαγκες αμα βγαλω βυζια θα τα βγαλω φωτο να τα δειτε..μονο την καραφλα μας θα βγαζουμε.. :worshipper
 

akol

Member
Απ: homade σπιρολακτονη...

που βρισκεται στο forum η ευκολη συνταγη για κατασκευη σπιρολακτονηs???
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα