help

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

jose

New Member
paidia twra pou erxetai kalokairi ithela na rwtisw an o ilios k i thalasa epireazoun tin terapeia katholou..yparxei kati pou prepei na apofygoume?? episis ithela na rwtisw an mazi me to regain to proscar k to nizoral yparxei kati sygkekrimeno pou tha tairiaze k tha voithouse peretero?? eyxaristw poly!!

ps: sygxaritiria polla gia to site..twra ksekinaw ti therapeia k elpizw na voithisei :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

NGL

Member
Απ: help

jose είπε:
paidia twra pou erxetai kalokairi ithela na rwtisw an o ilios k i thalasa epireazoun tin terapeia katholou..yparxei kati pou prepei na apofygoume?? episis ithela na rwtisw an mazi me to regain to proscar k to nizoral yparxei kati sygkekrimeno pou tha tairiaze k tha voithouse peretero?? eyxaristw poly!!

ps: sygxaritiria polla gia to site..twra ksekinaw ti therapeia k elpizw na voithisei :D

υπαρχουν παρα πολλα πραγματα φιλε...tricomin ας πουμε ή αλοη!
ριξε μια ματια στο forum ομως!
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: help

jose είπε:
paidia twra pou erxetai kalokairi ithela na rwtisw an o ilios k i thalasa epireazoun tin terapeia katholou..yparxei kati pou prepei na apofygoume?? episis ithela na rwtisw an mazi me to regain to proscar k to nizoral yparxei kati sygkekrimeno pou tha tairiaze k tha voithouse peretero?? eyxaristw poly!!

ps: sygxaritiria polla gia to site..twra ksekinaw ti therapeia k elpizw na voithisei :D
παλικάρι σε παρακαλώ μην ξαναγράψεις greeklish ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα