HDC Hair Clinic - Dr.Christina Vrionidou - 4180 Grafts FUE - 35 ετών,Nw 5.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
- Αποτέλεσμα από την - HDC Hair Clinic Cyprus -

~ Μεταμόσχευση 4180 Grafts (μοσχεύματα) FUE.
~ Norwood 5 διάχυτο.
~ Ασθενής ετών 35.
~ Αποτέλεσμα πριν & μετά 7 μήνες.
~ Επικεφαλής γιατρός η Δρ. Χριστίνα Βρυωνίδου.

Πρόκειται για έναν ασθενή 35 ετών που είχε αραίωση στην μπροστινή περιοχή & φαλακρό στέμμα.
Η HDC Hair Clinic με υπεύθυνη γιατρό την Δρ. Χριστίνα Βρυωνίδου συγκέντρωσε συνολικά 4180 μοσχεύματα.

Τοποθετήθηκαν 3200 μοσχεύματα στο μπροστινό μέρος για να αυξηθεί η πυκνότητα των υπαρχόντων μαλλιών του και τα υπόλοιπα 980 μοσχεύματα τοποθετήθηκαν στην επάνω περιοχή της στεφάνης όπως μπορείτε να δείτε στις παρακάτω φωτογραφίες.

Ο ασθενής θα επιστρέψει για να τελειώσει το Crown.

Η κατανομή των μοσχευμάτων είναι:
Μόνα μοσχεύματα 801.
Διπλά μοσχεύματα 2023.
Τριπλά μοσχεύματα 1356.

Βασικό συστατικό επιτυχίας είναι να κάνετε ένα καλό σχέδιο για τη μεταμόσχευση μαλλιών για κάθε ασθενή ξεχωριστά.
Το επίτευγμα αυτού του αποτελέσματος είναι η φυσική γραμμή των μαλλιών & το πώς τα μεταμοσχευμένα μαλλιά αναμειγνύονται με τα υπάρχοντα στην μεταμοσχευμένη περιοχή & τα μαλλιά πίσω από αυτό.

Παρουσιάζουμε αυτό το αποτέλεσμα στους 7 μήνες μόλις.

13.jpg
14.jpg

11.jpg
12.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Disco

Well-Known Member

Giorgos-3

Well-Known Member
Θα ζητήσω και άλλες φώτο και εγώ από άλλου τις πήρα.
Τζον πως το βλέπεις εσύ ; Γιατί για τόσο μεγάλο αριθμό μοσχευμάτων (3200) υπάρχει αραίωση.... Όχι καλή πυκνότητα δλδ τουλάχιστον μέχρι τώρα... Και σε μια επιφάνεια όπου υπήρχε και μαλλί .... Δεν πρέπει να ναι από τα καλά της μάλλον το συγκεκριμένο.... Και βλέπω η τοποθέτηση ότι ήταν για φουλ μπετό....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Επειδή και εγώ δεν έχω δει άλλες φωτογραφίες όπως λέει ο φίλος Λες από πάνω είναι δύσκολο να κρίνω. Οι φώτο είναι με ψιλό wet χτένισμα.
Πέρα από αυτά ναι και εγώ με βάση αυτόν των φωτογραφιών θα ήθελα κάτι παραπάνω.
Το αποτελεσμα είναι στους 7 μήνες δεν γνωρίζω αν δώσει κάτι παραπάνω.
Τελος όπως καταλαβαίνετε όπως λένε μερικοί δεν ανεβάζω μόνο κολακευτικά αποτελέσματα.

Και για να είμαστε και ειλικρινείς σε αυτά που λέω εδώ και η χθεσινή συζήτηση με τον Κ. Φιουρη.

f.PNG
 
Μπλουζα