HDC Hair Clinic 29/01/2015 - Dr.Kyriakos Maras - 3304 Grafts FUE - 28 ετών,Nw 3.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Εξαιρετικό! Πάντως και εγώ νομίζω ότι την παράκατέβασε την hairline. Όμως το αποτέλεσμα είναι εξαιρετικό (και στην δότρια).
 

grg19ggls

Member
Πολύ ωραίο αποτέλεσμα.
Ενδέχεται να βοηθάει και η ποιότητα τρίχας του φίλου.

Ακολούθησε αγωγή μετά την εμφύτευση?
 

Georgie

Well-Known Member
Ενταξει
Κατηγορια Champions league η κλινικη
Αυτη ειναι η αληθεια
Και με τις τιμες αυτες δε νομιζω να εχει ανταγωνιστη
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγώ το μοναδικό πρόβλημα που βλέπω στις photos με το αποτέλεσμα είναι η τραυματισμένη μύτη του φίλου! :) :p Πέρα από την πλάκα η δουλειά που έγινε (τόσο από τις photos αμέσως μετά την επέμβαση, όσο και μετά από τα τρία χρόνια) είναι εντυπωσιακή!

Μου αρέσει το συγκεκριμένο περιστατικό που με αφρό η ζελέ και κολλημένες τις τρίχες δείχνει όπως ένας άνθρωπος χωρίς πότε τριχόπτωση και μπορεί να βάζει κάθε είδους καλλυντικών. Δείχνει φυσικότατο και στρώνει πολύ ωραία το χτένισμα που κάνει.
Με στεγνό δεν το συζητώ καν δεν υπάρχει ίχνος δέρματος να φεγγίζει.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τετοια αποτελεσματα θα πρεπει να αποτελουν διδακτικα βιντεο για το πως πρεπει να προσεγγιζεται ο σχεδιασμος μιας hairline,που ακομη και ευθεια να ειναι οπως στον φιλο γινεται τοσο καλη δουλεια που δεν χανει καθολου σε φυσικοτητα.Μια αντιστοιχη χαμηλη και ευθεια hairline απο τουρκια μερια θα εβγαζε ματι,αλλωστε δεν ειναι τυχαιο που η Hdc αναλαμβανει repair περιστατικα που ερχονται απο την γειτονα χωρα.
John εχεις κανενα αποτελεσμα με λεπτη ξανθια τριχα να δουμε;

Μερικοί πιστεύουν ότι δεν αναλαμβάνουμε repair περιστατικά και όμως υπάρχουν πολλά και από Ελλάδα που Ελλάδα.
Λεπτή ξανθιά σε μπροστινά τμήματα ? Crown?
Τους υπολοίπους αύριο θα σας απαντήσω....δεν προλαβαίνω πολλές φόρες.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Μερικοί πιστεύουν ότι δεν αναλαμβάνουμε repair περιστατικά και όμως υπάρχουν πολλά και από Ελλάδα που Ελλάδα.
Λεπτή ξανθιά σε μπροστινά τμήματα ? Crown?
Τους υπολοίπους αύριο θα σας απαντήσω....δεν προλαβαίνω πολλές φόρες.
Θα ελεγα κυριως μπροστινο τμημα αλλα και crown δεν θα ηταν ασχημα Johnny
 

sven89

New Member
Έχεις τοποθετήσει κάπου φωτογραφίες? Δεν θυμάμαι.
Οχι φιλε μου δεν εχω ανοιξει ακομα γτ το σχεδιαζω για χριστουγεννα λογω κοβιντ δεν θελω να συνεχισω καραντινα καπελακι καλοκαιριατικα.Απο την αλλη θα ηθελα ομως μια γνωμη για ποσα γκραφτς χρειαζομαι κτλ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
Μερικοί πιστεύουν ότι δεν αναλαμβάνουμε repair περιστατικά και όμως υπάρχουν πολλά και από Ελλάδα που Ελλάδα.
Λεπτή ξανθιά σε μπροστινά τμήματα ? Crown?
Τους υπολοίπους αύριο θα σας απαντήσω....δεν προλαβαίνω πολλές φόρες.
Αν εχεις λεπτή ξανθιά Βαλε και μένα στο group Johnie
Ειναι η αδυναμία μου :)
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μου κάνει εντύπωση στην τελευταία φώτο το πόσο χαμηλά δείχνει η νέα γραμμή του μαλλιού σε σχέση με αυτή είχε δημιουργηθεί στην πορεία.
John, έχεις φωτογραφία που να δείχνει το φίλο φάτσα;

Αυτά είναι μαλλιά. Πόσα χρόνια πέρασαν που έβαζα ζελέ στο μαλλάκι (άντε και λεμόνι :p)

Φάτσα δεν μπορώ να αποκαλύψω αλλά βρήκα αυτήν.

05.jpg
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Η πυκνότητα είναι χάλια.Απορω πως βάζετε τέτοια αποτελέσματα.:eek:

Όπως γνωρίζουμε κάποια χαρακτηριστικα τρίχας και γενικά οι παράγοντες παίζουν τον ρόλο τους.
Πολλά περιστατικά είναι πολύ πιο τούμπανο από έμενα πλέον άλλα αναγνωρίζω τα όρια μου δεν είναι θέμα προσδοκιών μου.
Αυτό που πρέπει να καταλάβει ο κάθε ασθενής είναι ότι το να βλέπει ένα δυνατό αποτελεσμα δεν σημαίνει ότι με τα χαρακτηριστικα που έχει θα γίνει το ίδιο η καλύτερος η κάτι που θα περίμενε να γίνει ανάλογο με αυτό που βλέπει.
Όλοι γνωρίζουμε όμως ότι στην πυκνότητα η HDC το έχει.
 
Μπλουζα