HDC-2-3/8/21,Dr Βρυωνίδου 4177 grafts

Ntinos1988

New Member
Καλησπέρα κ από μένα.Είμαι 33 χρονών κ κάτοικος Αθήνας.Εν τάχει όσον αφορά την δική μου ιστορία έχει ως εξής: από τα 27 κ μετά παρατήρησα τριχόπτωση κ σε κάποιο χρονικό διάστημα γινόταν όλο κ πιο πολύ αισθητή η αραίωση.Τα πρώτα χρόνια με προσπάθεια μισής ώρας στο μπάνιο κάλυπτα το πρόβλημα.Τα τελευταία δύο χρόνια πάλι με τοπικ,λακ,πιστολακια κτλπ πάλι κάπως παλευοταν η κατάσταση.Καποια στιγμή κουράστηκα κ πήρα την απόφαση να προχωρήσω. Διαβάζω το φόρουμ τέσσερα χρόνια κ ανελλιπώς τα τελευταία δύο χρόνια.Απο κληρονομικότητα πατέρας 68 χρονων φουλ μαλλί, ξαδέρφια από σόι μάνας φουλ μαλλί, αδερφός 35 χρονών καθόλου.Απο θεραπείες δεν έχω πάρει ποτέ τπτ (ούτε μινοξιδιλη, ούτε φίνα). Συνειδητά δεν πήρα τπτ με σκεπτικό ότι θα αφήσω να σταθεροποιηθεί κ να πάω για μεταμόσχευση(για να κινηθώ έτσι με βοήθησε το φόρουμ). Γενικά το τελευταίο εξάμηνο με είχε επηρεάσει παρά πολύ εικόνα μου κ μετά από πολύ ψάξιμο κατέληξα στην HDC.Αυτα από μένα, ελπίζω να με βοηθήσει η εμπειρία σας σε όλον αυτόν τον μαραθώνιο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα