Future is here astressin b topical solution

GK

New Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

Καλημέρα παιδιά και με συγχωρείτε για την καθυστέρηση.
Μετά από έναμιση μήνα (+) εφαρμογής (10 ψεκασμούς την ημέρα) μου τελείωσε το πρώτο μπουκαλάκι.
Δεν έχω παρατηρήσει κάποια επίπτωση.

Από την άλλη βελτίωση μέσα σε έναμιση μήνα εννοείται ότι δεν πρόκειται να είχα παρατηρήσει.

Πάντως, τα μαλλιά μου είναι σταθεροποιημένα, εμφανισιακά. Δεν ξέρω ίσως τα έχω συνηθίσει κιόλας. :D

Θα δούμε, πιστεύω ότι συμπεράσματα σωστά θα βγούν από 3 μήνες και έπειτα. Ίσως παιδιά που βάζουν παραπάνω από εμένα (20 ψεκασμούς) στο ίδιο χρονικό διάστημμα να έχουν παρατηρήσει ήδη κάτι. Αλλά εγώ όχι, επειδή πάω συντηρητικά.

Πάντως ελπίζω να κάνει δουλειά, γιατί είναι πολλά τα χρήματα και η μινοξιδίλη της συγκεκριμένης εταιρείας με έχει εξυπηρετήσει και από ότι βλέπω την βελτιώνουν (από παραγγελία σε παραγγελία παρατηρώ διαφορές είτε στο προϊόν είτε στη συσκευασία του, όπως στα σαμπουάν τους) .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: Future is here astressin b topical solution

Driver είπε:
Update από την εταιρεία: http://dslaboratories.com/spectralf7/

Update από τους χρήστες του προϊόντος υπάρχει;

Ετοιμασε του μια θεση για τα snake oils ειμαι στο τελευταιο μπουκαλι και μετα τελος, δεν εκανε απολυτως τιποτα, τι νερο βαζεις τι spectralf7 ενα και το αυτο.. δεν αξιζει
 

xk

Active Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

Kounamoutzas είπε:
Ετοιμασε του μια θεση για τα snake oils ειμαι στο τελευταιο μπουκαλι και μετα τελος, δεν εκανε απολυτως τιποτα, τι νερο βαζεις τι spectralf7 ενα και το αυτο.. δεν αξιζει

ποσο καιρο το βαζεις?
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Future is here astressin b topical solution

Kounamoutzas είπε:
Ετοιμασε του μια θεση για τα snake oils ειμαι στο τελευταιο μπουκαλι και μετα τελος, δεν εκανε απολυτως τιποτα, τι νερο βαζεις τι spectralf7 ενα και το αυτο.. δεν αξιζει

Κρίμα, παράληλα έβαζες και σκέτη minox 5%? Χωρίς να θέλω να σε αμφησβητίσω καλύτερα να περιμένουμε και άλλες γνώμες για το συγκεκριμένο πριν το κατατάξουμε επίσημα στα snake oils. Αν δεν κάνει τίποτα σε κανέναν θα βουήξει το net...
 

MANKAR

Active Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

οντως πρεπει να περιμενουμαι και αλλες γνωμες χωρις να βιαστουμαι να βγαλουμαι συμπερασματα!!!κριμα παντως αν ειναι snake oil υπηρχε μεγαλη αισιοδοξια για το συγκεκριμενο σκευασμα!!!!!!
 

AKHS

Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

Είμαι στους δυο μήνες εφαρμογής και μπορώ να πω ότι είμαι καλύτερα από πριν αλλά όχι και τίποτα σπουδαίο…. Υπομονή
 
Απ: Future is here astressin b topical solution

Fenimore είπε:
Κρίμα, παράληλα έβαζες και σκέτη minox 5%? Χωρίς να θέλω να σε αμφησβητίσω καλύτερα να περιμένουμε και άλλες γνώμες για το συγκεκριμένο πριν το κατατάξουμε επίσημα στα snake oils. Αν δεν κάνει τίποτα σε κανέναν θα βουήξει το net...
ναι zix και μινοξιδιλη, ελπιζω τους υπολοιπους 99 μετα απο μενα να τους βοηθησει, εγω δεν ειδα απολυτως καμια διαφορα
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

Λοιπον το χρησιμοποιω εδω και κανα διμηνο ειμαι στο δευτερο μπουκαλι και εχω αλλα 3 πηρα 5 γιατι ηθελα να του δωσω ενα ευλογο χρονικο διαστημα προτου το κρινω.
Μεγαλες διαφορες στο μαλλι μου δεν υπαρχουν.Αυτο που παρατηρησα απο την πρωτη εφαρμογη ειναι οτι σταματαει τη φαγουρα
εδω και καποιους μηνες εχω σταματησει τη καθημερινη ληψη φιναστεριδης και συνηθως παιζω στα 3 χαπια τη βδομαδα, οταν εχω να παρω κανα 2 μερες φινα τοτε νοιωθω φαγουρα αν παρω το χαπι σταματαει Η ΦΑΓΟΥΡΑ τωρα νοιωθω οτι και το φ7 τη κανει τη δουλεια,επισης νοιωθω οτι κανει δουλεια και στο shedding αν και δε μπορω να καθομαι να μετραω τριχες πιστευω οτι ελαττώνει τη τριχοπτωση οταν τα συνδιαζω και τα 2 (φινα-φ7) σιγουρα παιρνω καλυτερα αποτελεσματα.
Βαζω 10 ψεκασμους το βραδυ συνηθως και καποιες μερες δυο φορες την ημερα,αν βαλω πρωι-βραδυ νοιωθω ακομα καλυτερα απο αποψης φαγουρας-shedding αλλα αν εβαζα 2 φορες την ημερα το ενα μπουκαλακι δε θα εβγαζε ουτε ενα 20ημερο
 

xk

Active Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

εγω πιστευω 2 μηνες ειναι λιγο...σε λιγες μερες θα το ξεκινησω κι εγω αλλα θα το παω μεχρι το καλοκαιρι(εκτος κι αν κατι δε παει καλα)...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

GK

New Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

Παιδιά, εγώ τελειώνω το δεύτερο μπουκάλι σχεδόν μετά από σχεδόν 2μιση μήνες δεν θυμάμαι ημερομηνία ... βάζω αποκλειστικά 10 ψεκασμούς την ημέρα (όχι παραπάνω) και βάζω και ένα ml μινοξιδίλη

Εχώ δει σταθεροποιημένη τη κατάσταση, δεν έχω δει υπερβολικά πολλά μαλλιά όπως είχα όταν έβαζα 2ml minox/ημέρα & 2ml revivo/ημέρα, μαλλιά τα οποία διατήρησα για 2 μήνες και μετά έπεσαν...

Θα τελειώσω και το τρίτο και θα επανέρθω. Ιδέα μου πάντως δεν είναι. Αρνητική άποψη δεν έχω (ακόμα ).

Πάντως εγώ παρατήρησα κάτι άλλο, πόνο στο λαιμό... και αναρωτιέμαι εάν έχει παρατηρήσει κάνει κάτι αντίστοιχο. Μπορεί να είναι και καμία ίωση μην επηρεάζω τσάμπα κανέναν απλά ρωτάω.
 

MANKAR

Active Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

GK είπε:
Παιδιά, εγώ τελειώνω το δεύτερο μπουκάλι σχεδόν μετά από σχεδόν 2μιση μήνες δεν θυμάμαι ημερομηνία ... βάζω αποκλειστικά 10 ψεκασμούς την ημέρα (όχι παραπάνω) και βάζω και ένα ml μινοξιδίλη

Εχώ δει σταθεροποιημένη τη κατάσταση, δεν έχω δει υπερβολικά πολλά μαλλιά όπως είχα όταν έβαζα 2ml minox/ημέρα & 2ml revivo/ημέρα, μαλλιά τα οποία διατήρησα για 2 μήνες και μετά έπεσαν...

Θα τελειώσω και το τρίτο και θα επανέρθω. Ιδέα μου πάντως δεν είναι. Αρνητική άποψη δεν έχω (ακόμα ).

Πάντως εγώ παρατήρησα κάτι άλλο, πόνο στο λαιμό... και αναρωτιέμαι εάν έχει παρατηρήσει κάνει κάτι αντίστοιχο. Μπορεί να είναι και καμία ίωση μην επηρεάζω τσάμπα κανέναν απλά ρωτάω.

με λιγα λογια δηλαδη δεν εχεις δει τιποτα θετικο απο την χρηση του!!!!! :chinscratch
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

4 μηνες εχω κλεισει στο συγκεκριμενο καμια βελτιωση δυστηχως..!!!
 

MANKAR

Active Member
Απ: Future is here astressin b topical solution

τοτε μην το χρισημοποιεις αδικα διοτι σου τρωει και χρονο και χρημα!!!!βεβαια εσυ αποφασηζεις!!!
 

Georgex6

Well-Known Member
Μετα απο 6 μήνες χρήσης και 5 μπουκάλια μείον εφτασε η ωρα να το σταματησω γιατι και οικονομικα ειμαι πιεσμενος και δεν ειδα καμια βελτιωση.Θα συνεχισω με dnc-n, vpa και προετοιμαζω κατι για τη pgd2 :blush:
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Πολλή διαφήμιση με κορδέλες και ξέρω γω... καλύτερα κρατάτε μικρό καλάθι. Λέτε να μύρισε :snakoil: η ιδέα μου?
 
Μπλουζα