FUE Ευρώπη;

jmirko

New Member
Καλησπέρα,

Θα ήθελα να ρωτήσω ποιούς ευρωπαίους γιατρούς θα μου συνιστουσατε να τσεκάρω;

Background: 27 χρονών, diffuse thinner, φίνα για κανέναν λόγο, μόνο minoxidil, nw υψηλό (φαντάζομαι) και λέω FUE γιατί δεν θέλω scar μιάς και κουρεύομαι στα 3-6 χιλιοστα..

Από ότι έχω δει οι κορυφαίοι FUE doctors είναι στην Ευρώπη.

Έκανα μια μικρή λίστα μονος μου αλλά θα ήθελα και λίγη extra βοήθεια:
Dr Keser
Dr Feriduni
Dr Lorenzo
ίσως και τον Dr Rahal..

Bisanga = Δεν μου άρεσε η δουλειά του..
Feller = Δεν με συγκίνησε
Saphiro = Δεν βρήκα πολλά forum results

Αυτά!

Ευχαριστώ!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

GeoGrek

New Member
Καλησπέρα και σε σένα!
Έχεις επισκεφτεί κάποιο ειδικό που σου είπε ότι είσαι diffuse thinner? Δύσκολη περίπτωση, αν έχω καταλάβει κι εγώ καλά, γι' αυτό θέλει πάρα πολύ ψάξιμο!
 

jmirko

New Member
Nope, άλλα το είχαμε πει και εδώ με τα παιδιά πιο παλιά (δεν θυμάμαι πιο email είχα τότε όμως για να μπω με το old account μου).
 

jmirko

New Member
Τελικά για Keser το βλέπω. Αν και μάλλον θα επικοινωνήσω με όλους πρώτα να δω τι θα μου πούνε..
 

crossfire

Well-Known Member
πολυ καλη επιλογη...ισως ο καλυτερος στην ευρωπη στην τιμη του για fue.
μελος του forum εκανε εκει
http://www.hairlossgr.com/forum/thread-1454.html
 

kosbas13

New Member
παιδια καλησπερα!! σας παρακολουθω απο το καλοκαιρι και εχω παρει παρα πολλα απο το φορουμ.ζω εδω και 2 χρονια στην γερμανια.ειμαι 30 χρονων με προβλημα τριχοπτωσης απο τα 19 μου.με θεραπειες εχω καταφερει να σωσω την κατασταση και ειμαι ακομα nw2.ξερει μηπως κανενας για γιατρους στην γερμανια οσον αφορα το θεμα μεταμοσχευσης;παντα για φυε!!
 
Παντως παιδια δεν μπορω να καταλαβω.. μια τετοιου ειδους επεμβαση.. για εμενα πανευκολη,που να κανουν εγχειρηση σε κυκλοφοριακο στο κρανιο η καρδια.. να ειναι τοσο λιγοι που την κανουν καλα.. να πρεπει να πας καναδα η βελγιο για να εχεις καλα αποτελεσματα..
 

jmirko

New Member
giannaras13 είπε:
Παντως παιδια δεν μπορω να καταλαβω.. μια τετοιου ειδους επεμβαση.. για εμενα πανευκολη,που να κανουν εγχειρηση σε κυκλοφοριακο στο κρανιο η καρδια.. να ειναι τοσο λιγοι που την κανουν καλα.. να πρεπει να πας καναδα η βελγιο για να εχεις καλα αποτελεσματα..

Και όλες οι πλαστικές επεμβάσεις που κάνουν λιγότερη δουλειά είναι "εύκολες" αλλά μπορείς να βρεις πολλούς χασάπιδες..
 

kosbas13

New Member
παιδια σοσ!!τι προτεινεται κυπρο η βελγιο φεριντουνι;εχεται καλυτερες εναλακτικες βαση καλων αποτελεσματων;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

n094

Active Member
όχι πραγματικά τώρα και οι δύο κάνουν καλές δουλειές... Θεωρώ ότι όποιον και από τους δύο και αν διαλέξεις θα έχεις ένα καλό αποτέλεσμα. Κατά τα άλλα θα συμφωνήσω με τον jimirko. Αν ωστόσο έχεις καταλήξει σε αυτές τις δύο επιλογές.... και οι δύο είναι καλές... Εσύ αποφασίζεις...
 

kosbas13

New Member
παιδια σας ευχαριστω πολυ!!!απλα ειμαι πολυ αναποφασιστος γιαυτο και ζηταω την αποψη σας ωστε να μπορω να ειμαι ποιο σιγουρος για την επιλογη μου!!!απλα περιμενω να δω τι θα μου απαντηση ο φερουντινι και φυσικα να μου πει τιμη!!απλα ειναι ποιο προσβασιμος για μενα λογω οτι μπορω να παω οδικως αφου απεχει 500 χλμ.και η κυπρος σαφως ειναι καπως ποιο μακρια!!!απλα ηθελα να ξερω οτι οντως ειναι τοσο καλος οσο ακουγεται!!!και αν ισως να αξιζει να κανω μια μικρη υπερβαση στο οικονομικο για το καλυτερο αποτελεσμα!!!
 

jmirko

New Member
kosbas13 είπε:
παιδια σας ευχαριστω πολυ!!!απλα ειμαι πολυ αναποφασιστος γιαυτο και ζηταω την αποψη σας ωστε να μπορω να ειμαι ποιο σιγουρος για την επιλογη μου!!!απλα περιμενω να δω τι θα μου απαντηση ο φερουντινι και φυσικα να μου πει τιμη!!απλα ειναι ποιο προσβασιμος για μενα λογω οτι μπορω να παω οδικως αφου απεχει 500 χλμ.και η κυπρος σαφως ειναι καπως ποιο μακρια!!!απλα ηθελα να ξερω οτι οντως ειναι τοσο καλος οσο ακουγεται!!!και αν ισως να αξιζει να κανω μια μικρη υπερβαση στο οικονομικο για το καλυτερο αποτελεσμα!!!

Επειδή το πρόβλημα σου δεν είναι και τεράστιο, στείλε και κανένα email στον Keser (Τουρκία) ο οποίος αναλαμβάνει μικρά "προβλήματα" σαν το δικό σου, σε καλές τιμές και κάνει πάρα πολύ καλές δουλειές.. Καλύτερες από Κύπρου κατά την άποψη μου.
 
Μπλουζα