enzyforte?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

pastaki

New Member
καλησπερα.ειμαι πελατης της berg... kor... και θελω να ρωτησω αν καποιος απο εσας χρησιμοποιει τα προιοντα της που περνω και εγω απο εκει και αν εχει δει καμια διαφορα.πρωτα μου εδωσαν σταγονες ενζυμολ και αργοτερα αφου δεν εκαναν δουλεια μου εδωσαν την ενζυφορτε.περιπου 120 ευρω το μπουκαλακι.τα ξερει καποιος?και κατι αλλο επειδη ειμαι καινουργιος εδω διαπιστωσα οτι οι πιο πολλοι χρησιμοποιητε τη μινοξιδιλη και και το προπεσια.το ειδα και σε πολλους γιατρους του εξωτερικου να το συστινουν.αξιζει να το δοκιμασω και που μπορω να τα βρω αυτα?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

akishellas3

Well-Known Member
Απ: enzyforte?

καλως ηρθες φιλε μου κανε αναζητηση κ θα βρεις τις απαντησεις που θελεις ,οπως επισης ολα αυτα ειναι απλα γνωμες οι τελικη αποφαση ειναι δικη σου κ συνεννοηση παντα με γιατρους ,καλο διαβασμα.
 

pastaki

New Member
Απ: enzyforte?

ψαχνω ωρα αλλα δεν μπορω να βρω καποιον που εχει δοκιμασει αυτα τα προιοντα που περνω.
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: enzyforte?

pastaki είπε:
ψαχνω ωρα αλλα δεν μπορω να βρω καποιον που εχει δοκιμασει αυτα τα προιοντα που περνω.

Και ούτε θα βρεις φίλε pastaki...
Δεν έχουν το Θεό τους οι τύποι... ακούς εκεί 120 ευρώ... :knup: :knup: :knup:

Στο gym που πηγαίνω γνώρισα ένα "παιδί" 52 χρονών που έκανε μεταμόσχευση στην ίδια κλινική και είχε δώσει τα άπειρα λεφτά σε μπουρδίτσες σαν αυτά που σου δίνουν...
Του εξήγησα τι σημαίνει Big 3 και τώρα 1.5 χρόνο μετά, όποτε με βλέπει με ευχαριστεί που του άνοιξα τα μάτια ... Το "μπιφτέκι" που είχε σχεδόν εξαφανίστηκε...
 

geofish

New Member
Απ: enzyforte?

tropheus είπε:
Στο gym που πηγαίνω γνώρισα ένα "παιδί" 52 χρονών που έκανε μεταμόσχευση στην ίδια κλινική και είχε δώσει τα άπειρα λεφτά σε μπουρδίτσες σαν αυτά που σου δίνουν...
Του εξήγησα τι σημαίνει Big 3 και τώρα 1.5 χρόνο μετά, όποτε με βλέπει με ευχαριστεί που του άνοιξα τα μάτια ... Το "μπιφτέκι" που είχε σχεδόν εξαφανίστηκε...

Σε τέτοια ηλικία και είχε αποτέλεσμα, μπράβο.
 

pastaki

New Member
Απ: enzyforte?

ευχαριστω φιλε.μπορω να βρω τα προιοντα για την big 3 στα φαρμακεια απ οτι καταλαβα?
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: enzyforte?

pastaki είπε:
ευχαριστω φιλε.μπορω να βρω τα προιοντα για την big 3 στα φαρμακεια απ οτι καταλαβα?

Big 3 = Τρια φαρμακάκια :

1. Φιναστερίδη (εμπορική ονομασία σκευάσματος proscar κόβουμε το κάθε χαπάκι στα 4 ή 5 κομμάτια και παίρνουμε ένα την ημέρα)
2. Minoxidil (εμπορική ονομασία Regain αλλά αν το ψάξεις μπορείς να τη βρείς σχεδον τσάμπα μέσω Internet)
3. Κετοκοναζόλη (σαμπουάν με εμπορική ονομασία Fungoral ή Botaderm κ.α.)

Αλλά ψάξε λίγο στο Forum και θα βρεις πολλά επί του θέματος ...
 
Απ: enzyforte?

pastaki είπε:
καλησπερα.ειμαι πελατης της berg... kor... και θελω να ρωτησω αν καποιος απο εσας χρησιμοποιει τα προιοντα της που περνω και εγω απο εκει και αν εχει δει καμια διαφορα.πρωτα μου εδωσαν σταγονες ενζυμολ και αργοτερα αφου δεν εκαναν δουλεια μου εδωσαν την ενζυφορτε.περιπου 120 ευρω το μπουκαλακι.τα ξερει καποιος?και κατι αλλο επειδη ειμαι καινουργιος εδω διαπιστωσα οτι οι πιο πολλοι χρησιμοποιητε τη μινοξιδιλη και και το προπεσια.το ειδα και σε πολλους γιατρους του εξωτερικου να το συστινουν.αξιζει να το δοκιμασω και που μπορω να τα βρω αυτα?

Φιλε,

καλως ηλθες. Μην περιμένεις τίποτα απο τα (πανακριβα) ματζουνια της b.. k..., παρα μόνο να σου ελαφρυνουν τις τσεπες.

Εχουν ομως εμφανισιμα κοριτσακια για να σου βαζουν τα ματζουνια.

Διαβασε στο φοροθμ και βρες το συνδιασμό της big 3 που σου ταιριάζει.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: enzyforte?

γενικα οι κλινικες πουλαν και διαφορα προιοντα
απο οσο διαβαζω απο καποιους πελατες

να φανταστεις μια κλινικη πουλουσε μινοξιδιλη λιγο πανω απο 50 ευρω
χαχαχαχαχαχαχα ρε παιδια ακομη γελαω

αντε να τυπωσω κανενα λογοτυπο και εγω να αγοραζω kirkland με 4 και κατι ευρω το μπουκαλι να βαζω πανω το λογοτυπο μου και να την σπρωχνω κανενα 50αρακι
πωπω ελυσα το προβλημα μου μετα

επισης μια αλλη κλινικη εδινε σε ενα γνωστο μου κατι χαπια
οταν μου τα εδειξε σκορπισα στο γελιο
ηταν φιναστεριδη 1mg και του την χρεωαναν χαχαασ αστα

τελικα καποιες κλινικες δεν βγαζουν χρημα μονο απο μεταμοσχευσεις
αλλα και απο προιοντα

και ο πελατης πεφτει στην παγιδα οτι αγοραζει απο κλινικη αρα θα ειναι καλα
ενω μπορει να αγορασει την ιδια δραστικη ουσια σε λιγοτερο απο την μιση τιμη

για αυτο ειμαι κατα των κλινικων σε ελλαδα γενικα
πιστευω οτι καποιοι να μην αναφερω ονοματα δεν κανει
δεν τιμουν τα λεφτα που παιρνουν αλλα πιθανον καποιοι να εκμεταλευονται τον κοσμο
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα