Eπιτυχια 8εραπειας=100% Ψυχολογια=χαμογελα παντου!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Para_Trixa

New Member
Καλησπερα στο αγαπητο forum!

Λοιπον κοντευει 5 τα 3ημερωματα κ οπως κα8ε βραδυ λιωνω στο forum κ 8ελω παρα πολυ να 8ει3ω ενα 8εμα!

Εδω μεσα μπορει κανεις να βρει παρα πολλες 8εραπειες κ αναλογα ποια του ταιριαζει να 3εκινησει απο μια....
Βλεπω κ πολλους ομως(για να μην μακρυγορω) οι οποιοι τα παρατανε πριν καν αρχισουν!

Δλδ σε φαση επηρεαζονται κ αρχιζουν να κραζουν τυπου:Γιατι να αρχισω να χαπακωνομαι κ να βαζω μαλακιες στο κεφαλι μου....αφου ο,τι κ να γινει,οσες τριχες κ να κερδισω απο την 8εραπεια ή 8α τις χασω ολες αποτομα,μολις τη σταματησω,ή 8α πρεπει να καταντησω junkie σε ολη μου τη ζωη για να κρατησω τις 10 τριχες που μου φυτρωσαν(δεν εχουν αδικο...δεν εχουν κ δικιο ομως....)

Γιατι πολυ απλα,ρε φιλε αμα εισαι στην π....τσα σου ολα κ δεν κομπλαρεις με το μπιφτεκι να γυαλιζει πανω στο κεφαλι σου και δεν σε νοιαζει τι 8α πουν οι φιλοι σου,ή η κοπελα σου,ή τα γομενακια που σε γνωριζουν, ΤΟΤΕ με γεια σου με χαρα σου να τα κραζεις αυτα...

Αμα ομως εισαι περιπτωση σαν εμενα κ πολλων αλλων εδω μεσα οι οποιοι μεχρι τα 20 τους ειχαν την πλουσια μαλλουρα κ την αυτοπεποι8ηση του <<ωραιου τυπα>> απεναντι στους αν8ρωπους, κ 3αφνικα λογω γαμημενης κληρονομικοτητας(ή και οχι μονο) οι τριχες σου αρχιζουν κ αποδημουν..κ μαζι μαυτες αποδημει κ η αυτοπεποι8ηση σου...κ αρχιζεις κ κλεινεσαι πιο πολυ μεσα στο σπιτι σου,αρχιζεις κ χανεις το <<ταλεντο>> στις γυναικες(γιατι οι γυναικιες μυριζονται απο μακρια την ψυχολογια του αντρα,και προφανως ολες τον 8ελουν δυναμικο κ ακομπλε3αριστο!)...τοτε φιλε μου ΑΛΛΑΖΕΙ ΟΛΗ ΣΟΥ Η ΖΩΗ!3υπνας κ κοιμασαι με το ιδιο πραγμα στο μυαλο:μακαρι να γινομουν οπως παλια....

Με λιγα λογια 8ελω να πω οτι ΠΑΡ'ΟΛΑ τα sides(τα οποια ποικιλουν) κ τις απογοητευσεις που 8α σου δωσει μια 8εραπεια..αμα τοχεις παρει αποφαση να βγαλεις μαλλια,τοτε 8α το καταφερεις...Κ ΑΜΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ(οπως πολλοι το καταφεραν εδω μεσα),τοτε το συναισ8ημα που 8α βιωσεις απο την αποκορυφωση στα υψη της ψυχολογιας σου,και απο τα 8ετικα που 8α΄ρ8ουν απο αυτη την αποκορυφωση,δεν 8α συγκρινεται με τπτα φιλε!!
ΕΣΤΩ Κ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ HAIRLOSS JUNKIE..ΕΣΤΩ Κ ΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΠΟΛΛΑ!

Μονο και μονο που 8α βγαινεις ε3ω πλεον, με τριχες εκει που δεν υπηρχαν κ με γεματο κεφαλακι,8α εισαι τοσο χαρουμενος..που η αυτοπεποι8ηση σου 8α τα φερει ολα μονη της μετα...κ πιστεψε με...8α ειναι μονο 8ετικα κ ωραια συναισ8ηματα ;)

Αυτα κατα τη γνωμη μου ;D

Καληνυχτα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Απ: Eπιτυχια 8εραπειας=100% Ψυχολογια=χαμογελα παντου!

Συνάδελφε έχεις δίκιο και άδικο.

Χαμόγελα και ψυχολογία 100% έχεις όταν δεν θα το χεις πια έννοια.

Μέχρι να βρεθεί ένα μαντζούνι/επέμβαση που να 'ναι μια και έξω, πρεζάκιας και στη σκιά της γυαλάδας θα μένω εγώ, εσύ, ο καθένας που έχει μπει σ'αυτό το τριπάκι. Γιατί πες τώρα ότι κάνεις μια εμφύτευση και γεμίζεις μαλλί. Παίρνεις και propecia να το κρατάς αυτό που έβγαλες.

Και γάμησε τα sides, πες ότι δε σε νοιάζουν, για φαντάσου την πρώτη μέρα που θα δεις ξανά αραίωση; Θα μπεις στο τριπάκι απ'την αρχή, σαν κάτι θρίλερ που ο πρωταγωνιστής νομίζει ότι περάσαν τα δύσκολα και μετά του στέλνουν στο ταχυδρομείο τον πίσω δεξιά φρονιμίτη του αμόρε του.


Βέβαια αν έχεις να τα σκας τακτικά και έχεις καλή κληρονομικότητα, μπορείς να προσβλέπεις σ'ένα μέλλον Σβαρτζενέγκερ/Μπερλουσκόνι :D
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Απ: Eπιτυχια 8εραπειας=100% Ψυχολογια=χαμογελα παντου!

YΓ Απ'την άλλη, αμα πας τόσων χρονών, σιγά μη σε κόφτει το μαλλί...εκτός κι αν ψήνεσαι για μωράκια απ'τα ΚΑΠΗ :grandpa:
 

Άκης

Administrator
Απ: Eπιτυχια 8εραπειας=100% Ψυχολογια=χαμογελα παντου!

Para_Trixa είπε:
Βλεπω κ πολλους ομως(για να μην μακρυγορω) οι οποιοι τα παρατανε πριν καν αρχισουν!

Δλδ σε φαση επηρεαζονται κ αρχιζουν να κραζουν τυπου:Γιατι να αρχισω να χαπακωνομαι κ να βαζω μαλακιες στο κεφαλι μου....αφου ο,τι κ να γινει,οσες τριχες κ να κερδισω απο την 8εραπεια ή 8α τις χασω ολες αποτομα,μολις τη σταματησω,ή 8α πρεπει να καταντησω junkie σε ολη μου τη ζωη για να κρατησω τις 10 τριχες που μου φυτρωσαν(δεν εχουν αδικο...δεν εχουν κ δικιο ομως....)
Οι συγκεκριμένοι καταρχάς καλά κάνουν και δεν ασχολούνται .Ωστόσο, επιρεάζουν και τους άλλους.
Γιατί δεν το άρχισε ο Χ; Άρα κάτι θα ξέρει, άρα δεν το αρχίζω και εγώ κλπ κλπ...

Para_Trixa είπε:
Γιατι πολυ απλα,ρε φιλε αμα εισαι στην π....τσα σου ολα κ δεν κομπλαρεις με το μπιφτεκι να γυαλιζει πανω στο κεφαλι σου και δεν σε νοιαζει τι 8α πουν οι φιλοι σου,ή η κοπελα σου,ή τα γομενακια που σε γνωριζουν, ΤΟΤΕ με γεια σου με χαρα σου να τα κραζεις αυτα...
Επειδή έχω ασχοληθεί με το θέμα: Στα "φρύδια" μου όλα και μάλιστα εντατικά (όποιος έχει ασχοληθεί με το self improvement καταλαβαίνει τι θέλω να πω), πάλι όπως και να το κάνεις σε πειράζει. Όσο και να πεις δεν μαμιέται, πάλι μέσα σου βαθιά κάτι σε τρώει...

Para_Trixa είπε:
Αμα ομως εισαι περιπτωση σαν εμενα κ πολλων αλλων εδω μεσα οι οποιοι μεχρι τα 20 τους ειχαν την πλουσια μαλλουρα κ την αυτοπεποι8ηση του <<ωραιου τυπα>> απεναντι στους αν8ρωπους, κ 3αφνικα λογω γαμημενης κληρονομικοτητας(ή και οχι μονο) οι τριχες σου αρχιζουν κ αποδημουν..κ μαζι μαυτες αποδημει κ η αυτοπεποι8ηση σου...κ αρχιζεις κ κλεινεσαι πιο πολυ μεσα στο σπιτι σου,αρχιζεις κ χανεις το <<ταλεντο>> στις γυναικες(γιατι οι γυναικιες μυριζονται απο μακρια την ψυχολογια του αντρα,και προφανως ολες τον 8ελουν δυναμικο κ ακομπλε3αριστο!)...τοτε φιλε μου ΑΛΛΑΖΕΙ ΟΛΗ ΣΟΥ Η ΖΩΗ!3υπνας κ κοιμασαι με το ιδιο πραγμα στο μυαλο:μακαρι να γινομουν οπως παλια....

Με λιγα λογια 8ελω να πω οτι ΠΑΡ'ΟΛΑ τα sides(τα οποια ποικιλουν) κ τις απογοητευσεις που 8α σου δωσει μια 8εραπεια..αμα τοχεις παρει αποφαση να βγαλεις μαλλια,τοτε 8α το καταφερεις...Κ ΑΜΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ(οπως πολλοι το καταφεραν εδω μεσα),τοτε το συναισ8ημα που 8α βιωσεις απο την αποκορυφωση στα υψη της ψυχολογιας σου,και απο τα 8ετικα που 8α΄ρ8ουν απο αυτη την αποκορυφωση,δεν 8α συγκρινεται με τπτα φιλε!!
ΕΣΤΩ Κ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ HAIRLOSS JUNKIE..ΕΣΤΩ Κ ΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΠΟΛΛΑ!

Μονο και μονο που 8α βγαινεις ε3ω πλεον, με τριχες εκει που δεν υπηρχαν κ με γεματο κεφαλακι,8α εισαι τοσο χαρουμενος..που η αυτοπεποι8ηση σου 8α τα φερει ολα μονη της μετα...κ πιστεψε με...8α ειναι μονο 8ετικα κ ωραια συναισ8ηματα ;)

Αυτα κατα τη γνωμη μου ;D

Καληνυχτα
Το συναίσθημα που θα νιώσεις και θα πεις ότι χαλάλι το τι πέρασα για να βγουν, είναι (να με θυμηθείς) όταν σε ρωτήσουν τι έκανες στα μαλλιά σου, πως πύκνωσαν κλπ..
 

Para_Trixa

New Member
Απ: Eπιτυχια 8εραπειας=100% Ψυχολογια=χαμογελα παντου!

Aυτη την ημερα περιμενω κ εγω Ακη...φανταζομαι τη μερα που το ακουσες εσυ αυτο,νασουν σαν να 3αναγεννη8ηκες απο την αρχη ;D
 

badday

New Member
Απ: Eπιτυχια 8εραπειας=100% Ψυχολογια=χαμογελα παντου!

Para_Trixa είπε:
Μονο και μονο που 8α βγαινεις ε3ω πλεον, με τριχες εκει που δεν υπηρχαν κ με γεματο κεφαλακι,8α εισαι τοσο χαρουμενος..που η αυτοπεποι8ηση σου 8α τα φερει ολα μονη της μετα...κ πιστεψε με...8α ειναι μονο 8ετικα κ ωραια συναισ8ηματα
Εγω με την μινοξιδιλι εβγαλα τριχες στην πλατη που δεν υπηρχαν και δεν νιωθω καθολου χαρουμενος παντως ;D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα