Eνα συγχαρητήρια στους διαχειριστές και moderators!!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

andrew1989

New Member
θέλω να σας κάνω ένα αφιέρωμα γιατί παιδιά ειλικρινά θαυμάζω παρα πολύ την δουλειά που έχετε κάνει εδώ πέρα! συγχαρητήρια και μπράβο στον κόπο σας , η αλήθεια είναι ότι το forum βοηθάει πόλους από εμάς και ψυχολογικά αλλα και πρακτικά απέναντι στο πρόβλημα που έχει ο καθένας με το μαλλί. και ξανά μπράβο γιατί λίγοι θα ασχολιούνταν με το θέμα αυτό τόσο βαθιά...

Oso iparxeis esi - Amarrilis [ New Promo 2009 ] HQ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Eνα συγχαρητήρια στους διαχειριστές και moderators!!!

γεια σου φιλε andrew1989
προσωπικα σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια
και ενα τετοιο ευχαριστω απο μερους σου και εμενα και αλλα μελη μας δινει κουραγιο για να συνεχισουμε

οπως μαθαινουμε εμεις απο αλλους ετσι θεωρω υποχρεωση μου να μοιραστω μαζι σας πραγματα που γνωριζω
η γνωση πρεπει να ειναι ελευθερη και δωρεαν

επισης αξιοσημειωτη ειναι η συνεισφορα και των υπολοιπων μελων του φορουμ
που βοηθαν πολυ την κατασταση

ενα μπραβο σε ολους εσας
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Eνα συγχαρητήρια στους διαχειριστές και moderators!!!

Σιγα το πράγμα το ερωτημα ειναι απο που χρηματοδοτούνται οι διαχειριστές και οι moderators!!! :chinscratch :chinscratch
 

genesis

New Member
Απ: Eνα συγχαρητήρια στους διαχειριστές και moderators!!!

Παναγιωτης είπε:
επισης αξιοσημειωτη ειναι η συνεισφορα και των υπολοιπων μελων του φορουμ
που βοηθαν πολυ την κατασταση

ενα μπραβο σε ολους εσας
προσωπικα θελω να σε ευχαριστησω κι εγω andrew αλλα κι εσενα πανο... ειναι μεγαλη μου τιμη να βρισκομαι εδω, σημερα, με αυτο το βραβειο. να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στη μαμα μου και το μπαμπα μου, σε εσας που με στηριξατε, στην παραγωγη, αλλα πανω απολα στο μεντορα μου το νικο το μουρατιδη, που χωρις αυτον δε θα ειχα φτασει τοσο μακρυα. και παλι σας ευχαριστω! :tease:
 

genesis

New Member
Απ: Eνα συγχαρητήρια στους διαχειριστές και moderators!!!

ANAR είπε:
Σιγα το πράγμα το ερωτημα ειναι απο που χρηματοδοτούνται οι διαχειριστές και οι moderators!!! :chinscratch :chinscratch
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧαχ :D :D :D :D :tease: :tease: :tease: :tease: :tease: :tease: :tease: 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG
 

kabamarou

Member
Απ: Eνα συγχαρητήρια στους διαχειριστές και moderators!!!

Να είστε καλά ρε παιδιά ένα ευχαριστώ και από εμένα γιατί με βοηθάει πολύ ψυχολογικά να ξέρω πως κάνω ότι καλύτερο μπορώ σε κάποιο πρόβλημα με τα παρόντα μέσα που έχω(χρήματα)
 
Απ: Eνα συγχαρητήρια στους διαχειριστές και moderators!!!

εγω ευχαριστω το φορουμ για τις γνωσεις που προσφερει και ενα θετικο στο θεμα τριχοπτωση μπορω να πω ειναι οτι ειναι κινητρο για περισσοτερες γνωσεις , α και ενα thanks στον σπυρο που χωρις αυτον ακομα στο περιμενε θα ημουν ;)
 

nick71

New Member
Απ: Eνα συγχαρητήρια στους διαχειριστές και moderators!!!

Ενα μεγαλο ευχαριστω στους ανθρωπους που δημιουργησαν αυτη τη σελιδα , αλλα και σε ολα τα παιδια που μοιραζονται τις προσπαθειες και τις εμπειριες τους . Μου δωσατε κουραγιο να ξεκινησω μια θεραπεια και να ελπιζω σε καποια βελτιωση.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα