Dr Tsvetalin Zarev 3600 grafts AVA FUE 2023-04-03

Vasil1981

Member
Ωραιο αποτελεσμα, δεν μας εχεις πει συνεργαζεσαι με την κλινικη για διαφημιστικους σκοπους;

Σε ρωτω γιατι μου κανει εντυπωση που 5 μηνες μετα φορας το ιδιο tshirt(malboro αν δεν κανω λαθος).
Ευχαριστώ φίλος! Όχι δεν είναι Marlboro οικονομικός μετανάστης είμαι μια ζωή δεν έχω δυνατότητα να αλλάζω ντουλάπα δύο φορές το χρόνο , και η φωτογραφίες είναι από τέλη Αυγούστου απλά τώρα βρήκα χρόνο για να ασχοληθώ , δουλεύω εξωτερικό και είμαι φουλ απασχολημένος με την δουλειά μου (πρότζεκτ μάνατζερ φωτοβολταϊκά πάρκα) δεν χρειάζεται ο Ζαρεβ διαφήμιση. Όσο και παράξενο να ακούγεται εγώ τον βρήκα μέσα από το φόρουμ Hairlossgr γιαυτό αισθάνομαι χρέος να μοιραστώ εδώ την περίπτωση μου .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Disco

Well-Known Member
καλησπέρα φίλε. Ωραίο αποτέλεσμα φαίνεται να έχεις…Καλό θα ήταν ομως να βάλεις και δικές σου φωτογραφίες με την σημερινή σου κατάσταση στους 9-10 μηνες που βρίσκεσαι…βγαλε μια πανοραμική μια από μπροστά και 2 πλαϊνές.
 

Vasil1981

Member
καλησπέρα φίλε. Ωραίο αποτέλεσμα φαίνεται να έχεις…Καλό θα ήταν ομως να βάλεις και δικές σου φωτογραφίες με την σημερινή σου κατάσταση στους 9-10 μηνες που βρίσκεσαι…βγαλε μια πανοραμική μια από μπροστά και 2 πλαϊνές.
Γεια σου φίλε μου! Έχω ραντεβού 4.1.2024 στο γιατρό και θα στείλω πολλές φωτογραφίες.
Δεν είμαι σίγουρος ότι θα κάνω τις καλύτερες φωτογραφίες μόνος μου τώρα. Αύριο ι όταν έχω χρόνο θα ανεβάσω.
 

Συνημμένα

  • 20231227_083233.jpg
    20231227_083233.jpg
    758.3 KB · Προβολές: 157

Kostas97

Well-Known Member
Ευχαριστώ φίλος! Όχι δεν είναι Marlboro οικονομικός μετανάστης είμαι μια ζωή δεν έχω δυνατότητα να αλλάζω ντουλάπα δύο φορές το χρόνο , και η φωτογραφίες είναι από τέλη Αυγούστου απλά τώρα βρήκα χρόνο για να ασχοληθώ , δουλεύω εξωτερικό και είμαι φουλ απασχολημένος με την δουλειά μου (πρότζεκτ μάνατζερ φωτοβολταϊκά πάρκα) δεν χρειάζεται ο Ζαρεβ διαφήμιση. Όσο και παράξενο να ακούγεται εγώ τον βρήκα μέσα από το φόρουμ Hairlossgr γιαυτό αισθάνομαι χρέος να μοιραστώ εδώ την περίπτωση μου .
Δεν το πα για να σε προσβαλω, απλως μου εκανε εντυπωση που στον πρασινο φοντο ετυχε να ναι το ιδιο t-shirt, να σαι καλα να χαιρεσαι το αποτελεσμα σου!
Σε ευχαριστουμε για τις φωτο και αν μπορεσεις να βαλεις δικες σου θα ναι τελεια!!
 

Disco

Well-Known Member
Γεια σου φίλε μου! Έχω ραντεβού 4.1.2024 στο γιατρό και θα στείλω πολλές φωτογραφίες.
Δεν είμαι σίγουρος ότι θα κάνω τις καλύτερες φωτογραφίες μόνος μου τώρα. Αύριο ι όταν έχω χρόνο θα ανεβάσω.
Ωραία η φωτογραφία που ανέβασες από μονος, βγάλες και κάποιες αλλες με σκυμμένο κεφάλι και πανοραμική από πάνω...δεν χρειάζονται πολλές φωτογραφίες φίλε. Λίγες και καλές μια χαρά δείχνουν την κατάσταση σου..απλά να φροντίζεις να βάζεις δικές σου αντί για της κλινικής, καθώς στα νήματα μελών ανεβαίνουν φωτογραφίες τραβηγμένες από τα μέλη και οχι της κλινικής (δεν ξέρω αν το γνωρίζεις). Ανέβασε σημερα με τον χρονο σου, βγάλε μερικές selfie ή βάλε κάποιον να σε βγάλει..5-10 λεπτά υπόθεση ειναι να τις βγάλεις και να τις ανεβάσεις.
 

Vasil1981

Member
Το κατάλαβε ο κύριος
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20231229_065925_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20231229_065925_Samsung Internet.jpg
    466.7 KB · Προβολές: 100
Μπλουζα