Dr juan couto

aeratos28

Just aeratos
Κάνε copy paste και αυτό το μνμ που λες ότι εγώ είπα πως τότε υπήρχε μόνο η fut..η έχεις κάποιο πρόβλημα κατανόησης,η δημιουργείς μόνο σου αυτά τα σχόλια για να έχεις να πεις κάτι..αν δεν απαντήσεις σε όλα αυτά που σου είπα να κάνεις copy paste θα αναγκαστώ να μιλήσω στον @CVIAL να παρέμβει γτ η παραπληροφόρηση σου δεν έχει όρια ..
Ήταν τουλάχιστον 30+, μπορεί 40-45, δεν ξέρω. Ούτε FUT ήταν με φρικτά αποτελέσματα που όπως ανέφερες
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Κάνε copy paste και αυτό το μνμ που λες ότι εγώ είπα πως τότε υπήρχε μόνο η fut..η έχεις κάποιο πρόβλημα κατανόησης,η δημιουργείς μόνο σου αυτά τα σχόλια για να έχεις να πεις κάτι..αν δεν απαντήσεις σε όλα αυτά που σου είπα να κάνεις copy paste θα αναγκαστώ να μιλήσω στον @CVIAL να παρέμβει γτ η παραπληροφόρηση σου δεν έχει όρια ..
Ρε που φτάσατε τον aerato να μπλέκει με δικηγορίστικα να βρει το δίκιο του :p
 

aeratos28

Just aeratos
Είχα και άλλο τρόπο να βρω το δίκιο μου ...,αλλά τελικά δεν θα το έβρισκα γτ θα έτρωγα Μπαν και μέχρι να επανέλθω παίζει να είχα ξεχάσει και με ποιον αρπάχτηκα..για αυτό είπα να δοκιμάσω άλλους τρόπους..αλλά το θέμα εδώ είναι πως ο τύπος έχει φαντασιώσεις και πλάθει σενάρια ..από αυτά που είπε ότι είπα,τπτ δεν έχω πει.γεγονος.
Ρε που φτάσατε τον aerato να μπλέκει με δικηγορίστικα να βρει το δίκιο του :p
 

Eradon

Member
Λοιπόν, επειδή δεν θέλω να χαλάει κανενός η διάθεση, όποιος κι αν είναι αυτός. Και επειδή αυτό που γίνεται δεν βγάζει πουθενά, ζητώ συγνώμη,
εγώ έκανα λάθος. Ας τελειώσει το θέμα εδώ. Καλή συνέχεια σε όλους.
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Είχα και άλλο τρόπο να βρω το δίκιο μου ...,αλλά τελικά δεν θα το έβρισκα γτ θα έτρωγα Μπαν και μέχρι να επανέλθω παίζει να είχα ξεχάσει και με ποιον αρπάχτηκα..για αυτό είπα να δοκιμάσω άλλους τρόπους..

laugh-emoji-hahaha.gif
 

Eradon

Member
 
Μπλουζα