Dateline NBC #3 - Hair Growth Treatments: 6-month Results

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

magic810

New Member
Απ: Dateline NBC #3 - Hair Growth Treatments: 6-month Results

το ειχα δει πριν καιρο αυτο το video ακη για αυτο και ειχα ρωτησει για ενα viviscal απο εκει το ειδα...
νομιζω ομως οτι εχουν κανει ανιση κατανομη οσον αφορα τις θεραπειες αφου καποιοι ειχαν καποια μαλλια και καποιοι αλλοι τους ειχαν πεσει σχεδον τελειως....
αποψη μου αυτη
Επισης για μεγαλο βαθμο τριχοπτωσης οι μηνες ηταν ανεπαρκεις για αποτελεσματα...τουλαχιστον ενας χρονο περιθωριο θα επρεπε να ειχε δωθει...
στους συμμετεχοντες στην ερευνα...
γνωριζω οτι τουλαχιστον για την φιναστεριδη οπου και γνωριζω τα χρονικα περιθωρια για αποτελεσματα ηταν οριακα...
θα ψαξω για ενα video sto youtube οπου ο τυπος χρησιμοποιει ενα χρονο μονο propecia και εμφανιζει αποτελεσματα...
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Dateline NBC #3 - Hair Growth Treatments: 6-month Results

για 6 μηνες τα αποτελεσματα ειναι σε καλα επιπεδα

αυτα να τα βλεπουν παιδια που βαζοντας ενα revivogen η παιρνοντας proscar η βαζοντας Minoxidil Νομιζουν πως σε λιγες εβδομαδες θα βγαλουν μαλλια

ειπαμε χρειαζεται χρονος !!!
 

Άκης

Administrator
Απ: Dateline NBC #3 - Hair Growth Treatments: 6-month Results

Χρόνος και υπομονή. Αν χάνεις καιρό τα μαλλιά σου, θα αργήσεις να δεις αποτέλεσμα.
Επίσης, οι ηλικίες κάτω των 30 έχουν δείξει πολλές φορές καλύτερα αποτελέσματα σε ηλικίες άνω των 30.

Εγώ πχ, μετά από ~8-10 μήνες άρχισα να διακρίνω ελάχιστο χνούδι.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Dateline NBC #3 - Hair Growth Treatments: 6-month Results

εγω παλι αυτο δεν μπορω να το καταλαβω
αφου απο τα 30 και πανω αρχιζει στον οργανισμο να πεφτει η τεστοστερονη και εχουμε λιγοτερη απο την ηλικια των 20 πως γινετε οι ηλικιες κατω των 30 να βλεπουν καλυτερα αποτελεσματα
το πιο λογικο θα ηταν να συνεβαινε το αντιθετο

αβυσος η dht του ανθρωπου
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Dateline NBC #3 - Hair Growth Treatments: 6-month Results

για να δούμε τι θα λέω και εγώ μετά 4,5 μήνες με big3...
 

Άκης

Administrator
Απ: Dateline NBC #3 - Hair Growth Treatments: 6-month Results

panagiotisf είπε:
εγω παλι αυτο δεν μπορω να το καταλαβω
αφου απο τα 30 και πανω αρχιζει στον οργανισμο να πεφτει η τεστοστερονη και εχουμε λιγοτερη απο την ηλικια των 20 πως γινετε οι ηλικιες κατω των 30 να βλεπουν καλυτερα αποτελεσματα
το πιο λογικο θα ηταν να συνεβαινε το αντιθετο

αβυσος η dht του ανθρωπου

Γιατί, οι άντρες συνήθως χάνουν τα μαλλιά τους από τα 18-20χρ.
Οι περισσότεροι δερματολόγοι-γιατροί-ειδικοί, δίνουν ένα περιθώριο 5-7 (βαριά 10) χρόνια να ξαναδείς τρίχες από θύλακα που είναι τόσα χρόνια ανενεργός (αν και συνήθως μετά τα 5 "τα φτύνει").
Γι'αυτό και μετά τα 30, έχεις ήδη αρκετά χρόνια από την στιγμή που είχες τριχόπτωση και το ποιό πιθανών να έχεις μη ενεργούν θύλακες κλπ και γι'αυτό όσοι ξεκίνησαν να χάνουν μαλλιά πριν από 3-5 μήνες πχ, και με το revivogen μόνο (χωρίς proscar, rogaine) έχουν αποτέλεσμα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα