Cinnamomum verum, το καλύτερο τοπικό που έχω δοκιμάσει

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
Επειδη τωρα ειδα οτι το Volumzing Shampoo ειναι out of stock, το αμυγδαλελαιο το βρισκω σε φαρμακειο?
Και σε ελαιόλαδο δουλεύει. Το αμυγδαλελαιο το βρίσκεις σχετικά εύκολα και σε φαρμακείο.

στάλθηκε από το Vertu μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

andy.k

Active member
Για χρηση με ελαιο έχει διάφορα στην απορόφηση αν βάλεις ζελατινα, αν βάλεις σκουφάκι κ αν δε βάλεις τπτ? Επισης... Ποσό είναι το minimum σε χρόνο που πρέπει να το έχει κάποιος στο κεφάλι πριν το ξεβγαλει. Ρωταω γτ εδώ μιλάμε για 2-3 ώρα και το σκέτο δαφνελαιο (salkano)πχ αναφέρει στις οδηγίες περίπου 30 λεπτα
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
Για χρηση με ελαιο έχει διάφορα στην απορόφηση αν βάλεις ζελατινα, αν βάλεις σκουφάκι κ αν δε βάλεις τπτ? Επισης... Ποσό είναι το minimum σε χρόνο που πρέπει να το έχει κάποιος στο κεφάλι πριν το ξεβγαλει. Ρωταω γτ εδώ μιλάμε για 2-3 ώρα και το σκέτο δαφνελαιο (salkano)πχ αναφέρει στις οδηγίες περίπου 30 λεπτα
Ναι, με τη σειρά που τα γράφεις είναι η καλύτερη απορρόφηση, με πρώτη τη ζελατίνα. Εγώ το βάζω 1 ώρα
 

leo

Member
Μέσα σε αυτό το σαμπουάν δαφνελαιου 2 κουταλιες κανέλλα Το σαμπουάν είναι απέχτο κόστος 5€ τα 200ml


cc1c5f54a562328d908e13c5656162df.jpg


2983074efe352ec0aa9d4ef4b08699f6.jpg
 

nikosssss

Active Member
Παιδιά τι έγινε τελικά με τη συγκεκριμένη θεραπεία? Έχουμε κανένα update? Γιατί βλέπω οτι το νήμα πλέον απεβίωσε....:p
 

vag25

Well-Known Member
Soralteno και μετα παρα μερα θα ειχε παρενεργειες?

Παντως δουλευε και μεχρι τελευταια φορα που το δοκιμασες ετσι?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα