Chris34. Advanced Hair Clinic - 2350 grafts

leo

Member
πολυ καλο αποτελεσμα δεν μας ειπες ενω σε εχουν ρωτησει το ονομα της κοπέλας που σε εφτιαξε Τι κοστος ειχε ;;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Chris34

Active Member
Σωστα. Η Dr Αντωνια Ανδριοπουλου μου εκανε την επεμβαση. Το κοστος πανω κατω ειναι γνωστο ποσο πληρωνει καποιος για μονοημερη ή διημερη συνεδρια.
Νομιζω οτι ηταν το καλυτερο deal για εμενα αυτη η επεμβαση ειδικα αν σκεφτω οτι ειχα δωσει περισσοτερα χρηματα για το στριπ που ειχα κανει πιο παλια σε αλλο γιατρο στη θεσσαλονικη χωρις αποτελεσμα.
Μεγαλη βοηθεια η υπαρξη του φορουμ ωστε να μπορει να δει καποιος τι αποτελεσμα μπορει να παρει και να μην τσιμπαει σε χαζες διαφημισεις που βγαινουν συχνα πυκνα στην τηλεοραση για μεταμοσχευση μαλλιων.
 

leo

Member
Καλησπερα ερωτηση για να μην ανοιγουμε νεο θεμα, οι κλινικες φευγοντας μετα την ΜΜ σε αφηνουν να φυγεις με τις γαζες μπαταρισμενος η μπορεις να φορεσεις καπελο τυπου bucket ? Νομιζω οι Τουρκοι το κανουν
 

Συνημμένα

  • bucket.jpg
    bucket.jpg
    6.1 KB · Προβολές: 55

dimtheIron

New Member
Κάπως έτσι το σκέφτομαι και εγώ. Σε λίγο θα σταματήσω τη μινοξιδιλη και από εκεί και πέρα ή θα συνέχιζα το gel φιναστεριδης ή θα πήγαινα σε χάπι.
Θα συνεχίσω το gel λοιπόν μια φορά κάθε βράδυ και στο μέλλον αν δω κάποια υποχώρηση σκέφτομαι το χάπι.
Επίσης οι βιταμίνες pilfood στην αρχή ένιωσα ότι μου έδωσαν ένα γενικότερο boost. Εκτός αν ήταν placebo effect και το φαντάστηκα.
Η μπούκλα δύσκολα να ισιωσει αν τα αφήσω να μακρύνουν. Σε αυτό το μήκος με κοντά τα πλαϊνά είναι ιδανικό.
Δεν θυμάμαι καν πότε είχα τόσο μαλλί.
Παιδιά την τοπική φίνα που την βρίσκετε?
 

Chris34

Active Member
Ε
Παιδιά την τοπική φίνα που την βρίσκετε?
Εγώ την προμηθευομαι από το site της Advanced hair clinic γιατί εκεί έκανα τη μεταμόσχευση μαλλιών. Μου κρατάει πολύ καιρό και δεν μου λαδωνει τα μαλλιά. Για αυτό τη χρησιμοποιώ ακόμα και δεν νομίζω να την κόψω σύντομα.
 

Chris34

Active Member
Καλησπερα ερωτηση για να μην ανοιγουμε νεο θεμα, οι κλινικες φευγοντας μετα την ΜΜ σε αφηνουν να φυγεις με τις γαζες μπαταρισμενος η μπορεις να φορεσεις καπελο τυπου bucket ? Νομιζω οι Τουρκοι το κανουν

Μέχρι να τελειώσει και η τοποθέτηση των μοσχευματων στη ληπτρια περιοχή έχεις γάζες στη δοτρια. Φεύγοντας θυμάμαι είχαμε βγάλει και τη Γάζα πίσω. Πάνω στο κεφάλι αν βάλεις κάποιο καπέλο πρέπει να είναι πολύ χαλαρό και να μην ακουμπά τα μοσχεύματα. Εγώ δεν είχα βάλει τίποτα.
Γενικά μη σε νοιάζει τι θα σκεφτεί ο κόσμος.
 
Μπλουζα