BHR Αθήνας - Συνάντηση τον Ιανουάριο με τον Dr. Bisanga

theoxaris

Member
Το πρόβλημα εδώ Θεοχάρη είναι ότι αναφέρθηκε ότι ο Bisanga θα κάνει το 50% των οπών δηλαδή το 50% των τριχών που θα μπουν θα έχουν τη γωνία και το βάθος που θα έχει δώσει το χέρι του Bisanga και ίσως και την ίδια κατεύθυνση και το υπόλοιπο 50% θα έχει σίγουρα διαφορετικές αυτές τις παραμέτρους. Συνεπώς θα είναι περίπου όπως το περιέγραψα στην προηγούμενή μου ανάρτηση (δηλαδή σαν δύο δαφορετικά κεφάλια σε ένα)...
Εγώ βασικά περιμένω να δω κανένα αποτέλεσμα από την κλινική κια μετά θα βγάλω συμπέρασμα απλά εγώ θα προτιμούσα 2 ιατρούς πάνω από το κεφάλι μου για περισσότερα grafts άμα υπήρχε αυτή η δυνατότητα. Ότι και να λέμε δεν έχει μεγάλη σημασία σημασία έχει να δούμε αποτέλεσμα.
ΥΓ τα 50 ευρό στον ιατρό είναι σωστό νούμερο δεν μπορεί να πηγαίνει ο καθένας και να τρώει τον χρόνο του κάθε ιατρού και να μην πληρώνει τίποτα και αναφέρομαι για οποιονδήποτε ιατρό
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

crossfire

Well-Known Member
Το πρόβλημα εδώ Θεοχάρη είναι ότι αναφέρθηκε ότι ο Bisanga θα κάνει το 50% των οπών δηλαδή το 50% των τριχών που θα μπουν θα έχουν τη γωνία και το βάθος που θα έχει δώσει το χέρι του Bisanga και ίσως και την ίδια κατεύθυνση και το υπόλοιπο 50% θα έχει σίγουρα διαφορετικές αυτές τις παραμέτρους. Συνεπώς θα είναι περίπου όπως το περιέγραψα στην προηγούμενή μου ανάρτηση (δηλαδή σαν δύο δαφορετικά κεφάλια σε ένα)...

Συμφωνώ με @piros75 . Καλύτερα να κάνει κάτι ολόκληρο , στο 100%, παρά το 50% της εξαγωγής και το 50% των οπών.
Ας ασχοληθεί εξολοκλήρου με τις οπές.
 
Μπλουζα