Bergmann Kord - Η Γνωμη σας. - Δεν Μπορω να Βρω Photos. σε κανενα φ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

badday

New Member
Απ: b***mann k**d - Η Γνωμη σας. - Δεν Μπορω να Βρω Photos. σε κανεν

Trixofilos είπε:
[quote author=merlin link=topic=1568.msg27556#msg27556 date=1267133475]
κανενα νεο? καμια φωτο?

Σύντομα θα βάλω μερικές φωτό ενός φίλου που έκανε μεταμόσχευση στη b***mann k έπειτα πήγε στη l***rline για repair...

@ merlin: μη κανεις απερίσκεπτες κινήσεις!
[/quote]

σαν να λεμε απο τη σκυλλα στη Χαρυβδη :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

badday

New Member
Απ: b***mann k**d - Η Γνωμη σας. - Δεν Μπορω να Βρω Photos. σε κανεν

Trixofilos είπε:
[quote author=comb link=topic=1568.msg28827#msg28827 date=1268327687]
Χωρίς να το γνωρίζω, μου δίνεται η εντύπωση οτι οι κλινικές στην Ελλάδα αποφεύγουν να βγάζουν φωτογραφίες πριν την επέμβαση, ισχύει αυτό?

A δε μας πειράζει, βγάζουμε εμείς μετά την επέμβαση ;)

Έβγαλα σήμερα αυτές τις φωτό, οι οποιες δείχνουν ξεκάθαρα την εξαίσια δουλειά κάποιον *****
Αυτός ο φίλος μου λοιπόν έκανε πριν 7-8 χρονια μια επέμβαση στην b***mann. Ο γιατρός, του οποιου όνομα δυστυχώς δεν γνωρίζουμε, είχε ένα μοναδικό ταλέντο: οποιο λάθος θα μπορούσε κανεις να κάνει, το έκανε...mini/micro-grafts, λάθος γωνια εμφύτευσης, λάθος βάθος, χαμηλή πυκνότητα...

Πριν 4 χρονια πήγε αυτός ο φίλος μου στη l***rline για repair. Ο γιατρός (Ιρανός) ήταν τουλάχιστον ειλικρινής, του έκανε καλή ουλή (θα μπορούσα να πω k πολύ καλή (δε γνωρίζω όμως ποσα grafts του πήρε)) k γενικά τα grafts που του έβαλε, τα έβαλε σωστά. Δυστυχώς όμως πολύ λίγα για να αλλάξει η εμφάνιση προς το καλύτερο.
[/quote]


μου φαινεται πως ο φιλος σου πρεπει να τα ξυρισει θα φαινονται πολυ καλυτερα τα μαλλια του. Φαινεται να εχει καλο σχημα κεφαλι και κραταει η hairline
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα