Bαγγέλης, fue, παπανικολάου, 1700 grafts, 22/08/2016

lefis5

RAFAL
καλα τα λες dimitris50423 αλλα για να παιξεις επιθετικα χρειαζεσαι και χρηματα...αληθεια με τι ποσο εκτιμας οτι μπορω να εχω ενα αξιοπρεπες αποτελεσμα??
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

lefis5

RAFAL
παντως ειλικρινα εχω εντυπωσιαστει με τις γνωσεις ολων των παιδιων εδω μεσα επανω στο θεμα μμ....εχετε εμβαθυνει απιστευτα
 

dimitris50423

Well-Known Member
Για Ελλαδα κανεις μεταμοσχευση με 3000ε για κυπρο θελεις 6000-6500 περιπου. Για αλλες χωρες το ποσο ανεβαινει σε καποιες περιπτωσεις. Η γνωμη μου ειναι οτι ακομη και με 2500 μοσχευματα θα μεινεις ικανοποιημενος.
 

lefis5

RAFAL
2500 μοσχευματα σε τι ποσο σε ευρω αναλογει και τι σημαινει σε αριθμο τριχων?εκανα ενα νεο νημα απαντηστε μου εκει
 

βαγγελης

Active Member
Βαγγέλη απο την εμπειρία σου κ απο τη πρώτη μμ, ποσο ακριβώς χρόνος χρειαζεται ώστε να μην φαίνονται τα σημάδια μετα την επέμβαση καθόλου ώστε να μη το καταλαβαινει ο κόσμος;
Καλημέρα και συγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση .
Αναλόγως το προβλημα που έχεις φίλε Νικολάκης.
Εμένα τώρα στην δεύτερη μ.μ που έκανα χωρις να τα ξύρισω όλα, μετα απο 15 μέρες δε φαινόταν τίποτα.
Βέβαια δεν μπορούσα να είμαι κλεισμένος μέσα στο σπίτι λογω δουλειάς...
Αν έχεις μεγάλο προβλημα αναγκαστηκά θα τα ξυρίσεις όλα και αυτό λίγο πολυ θα κάνει εντύπωση στον περίγυρο σου...
Αξίζει το κόπο η ταλαιπωρία !! Στην δίκη μου περίπτωση τουλάχιστον έτσι ένιωσα !!
 

βαγγελης

Active Member
2500 μοσχευματα σε τι ποσο σε ευρω αναλογει και τι σημαινει σε αριθμο τριχων?εκανα ενα νεο νημα απαντηστε μου εκει
Για να βάλεις 2500 grafts χρειάζεσαι διήμερη. Για Ελλαδα μιλάω φυσικά.
Υπολόγισε περίπου στις 4000€, τόσο μου είχανε πει σε εμένα αν καθόμουν στην πρώτη μ.μ και δεύτερη μέρα.
 

piros75

Well-Known Member
Καλημέρα και συγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση .
Αναλόγως το προβλημα που έχεις φίλε Νικολάκης.
Εμένα τώρα στην δεύτερη μ.μ που έκανα χωρις να τα ξύρισω όλα, μετα απο 15 μέρες δε φαινόταν τίποτα.
Βέβαια δεν μπορούσα να είμαι κλεισμένος μέσα στο σπίτι λογω δουλειάς...
Αν έχεις μεγάλο προβλημα αναγκαστηκά θα τα ξυρίσεις όλα και αυτό λίγο πολυ θα κάνει εντύπωση στον περίγυρο σου...
Αξίζει το κόπο η ταλαιπωρία !! Στην δίκη μου περίπτωση τουλάχιστον έτσι ένιωσα !!

θεωρώ πως 15 μέρες είναι πολύ, πιστεύω ότι και στις 10 ημέρες είσαι ΟΚ. Αναλόγως βεβαίως την περίπτωση και τον τύπο δέρματος. Όσον αφορά τον αγαπητό lefi, νομίζω ότι και με 2000 μοσχεύματα θα έχει φοβερό αποτέλεσμα, στην περιοχή που σκέφτεται να καλύψει.
 
Μπλουζα