Avodart και Loniten

thodonikos

New Member
Παιδιά, επειδή έχω κουραστεί απίστευτα με το ψάξιμο τους τελευταίους μήνες, όπως έχω επίσης κουραστεί να πηγαίνω από γιατρό σε γιατρό και να πληρώνω την κάθε επίσκεψη. Έχει κάποιος να μου προτείνει έναν γιατρό που να είναι διατεθειμένος να μου συνταγογραφήσει Loniten και Avodart?? Μην μου πείτε για τα ρίσκα και τους κινδύνους, τα έχω διαβάσει με τις ώρες και είναι προσωπική απόφαση να τα δοκιμάσω.
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
Νίκος 24 ετών
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Νικο ξεκινα απο φινα καλυτερα.
Για loniten θες γιατρο. Δοκιμασε αφρο μια φορα τη μερα. Αν παρεις Kirklan ή Rogaine, δε θα χρειαζεται να βαλεις και τιποτα αλλο στο κεφαλι σου, απο καλλυντικα
 

Rigos

Member
Φίλε και γω 25 είμαι και σε καταλαβαίνω. Χρησιμοποιώ όσα λες. Δικό σου δικαίωμα είναι να πάρεις ότι γουστάρεις.

Loniten Ισως βρεις ασυνταγογράφητο απο φαρμακείο του εξωτερικου να παραγγείλεις.
Αλλιώς είναι μερικά φαρμακεία που τα φτιάχνουν, και ίσως να τους πέισεις και για χωρις συνταγη. αμα θες γιατρό έχω.

Ντούτα φαρμακείο 9.80€, αλλιώς αμα πας σε δερμαλοτόγο να στο γράψει, το παίρνεις 1.80€. αλλα μονο 1 κουτι το μηνα σου γραφει.
 

thodonikos

New Member
Φίλε και γω 25 είμαι και σε καταλαβαίνω. Χρησιμοποιώ όσα λες. Δικό σου δικαίωμα είναι να πάρεις ότι γουστάρεις.

Loniten Ισως βρεις ασυνταγογράφητο απο φαρμακείο του εξωτερικου να παραγγείλεις.
Αλλιώς είναι μερικά φαρμακεία που τα φτιάχνουν, και ίσως να τους πέισεις και για χωρις συνταγη. αμα θες γιατρό έχω.

Ντούτα φαρμακείο 9.80€, αλλιώς αμα πας σε δερμαλοτόγο να στο γράψει, το παίρνεις 1.80€. αλλα μονο 1 κουτι το μηνα σου γραφει.
Ντούτα ως τι το ζητάω στο φαρμακείο?? ως avodart?
 
Μπλουζα