Aντιανδρογόνα

Frixoss

New Member
για σας πεδία. ήθελα να μάθω αν ειπάρχη καπιο αντιδρογόνο το όπιο μπορούμε να το πάρουμε από το στόμα και να μην δημιουργή παρενεργιες ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Frixoss

New Member
Απ: Aντιανδρογόνα

όχι ! απλός θέλω να μάθω αν υπάρχει καπιο aντιανδρογόνο το όπιο εαn το περνιει απο το στόμα να μην εχει παρενεργειες.
 

JackSheppard

New Member
Απ: Aντιανδρογόνα

Frixoss είπε:
όχι ! απλός θέλω να μάθω αν υπάρχει καπιο aντιανδρογόνο το όπιο εαn το περνιει απο το στόμα να μην εχει παρενεργειες.

Σε εναν ΥΓΙΗ ενηλικο αντρα το propecia δεν εχει παρενεργειες κατα κανονα, εκτος απο καποιες εξαιρεσεις, κι αυτες προσωρινα. Avodart, spiro ειναι επικινδυνα γιατι δεν εχουν δοκιμαστει, και δεν προτεινονται για ηπιες παθησεις. Κοινως ειναι διαφορετικα απο τη φιναστεριδη, και πιο δυνατα. Η χρηση τους ειναι ρισκο για την τριχοπτωση, αλλα μπορει να ειναι μονοδρομος για τον προστατη αν υπαρχει σοβαρο προβλημα, εκει τυχον παρενεργειες περνανε σε δευτερη μοιρα. Μπακαλιστικα παντως, αν καποιος εχει προβλημα με τη φινα, οποιο αλλο υποκαταστατο εχει παρομοια δραση θα του δημιουργει κι αυτο προβλημα.
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Aντιανδρογόνα

JackSheppard είπε:
Σε εναν ΥΓΙΗ ενηλικο αντρα το propecia δεν εχει παρενεργειες κατα κανονα, εκτος απο καποιες εξαιρεσεις, κι αυτες προσωρινα.

Σε εναν ΥΓΙΗ ενηλικο αντρα οι πιθανότητες να έχει παρενέργειες με φιναστερίδη είναι 50 - 50.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Aντιανδρογόνα

Fenimore είπε:
Σε εναν ΥΓΙΗ ενηλικο αντρα οι πιθανότητες να έχει παρενέργειες με φιναστερίδη είναι 50 - 50.

εγω θα ελεγα οτι σε εναν υγιη αντρα.....οι πιθανοτητες να εχει παρενεργειες με φιναστεριδη ξεπερνα το 80%
 
Μπλουζα