5-4-21- NW2 - Repaired hairline - Μια μεταμόσχευση που δεν έπρεπε να έχει γινει ΠΟΤΕ!

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Τίποτα προσωπικό μαζι σου, να το ξεκαθαρίσω φίλε .
Όμως μπήκες στο παιγχνιδι που κανει συστηματικά ο κύριος Αναστασάκης με τα υπονοούμενα και τη λάσπη στον ανεμιστήρα .
Πέταξε στην αρχη της παρουσίασης του περιστατικού ενα γενικο υπονοούμενο για τους "γνωστες" χωρις όμως να ξεκαθαρίσει όπως θα έπρεπε στο που αναφέρεται συγκεκριμένα, αν ο σκοπός του ηταν να προστατεύσει τα μέλη του φορουμ .
Αυτές ειναι τακτικές τύπου Μακελειού και Espresso κατα την άποψη μου .
Κάνουμε τον "επώνυμο" στα ανώνυμα μέλη, και μετα πετάμε λάσπη στον ανεμιστήρα για συναδέλφους - ανταγωνιστές για προσωπικό όφελος απο μια γενική και αόριστη κατηγορία με υπονοούμενα .
Ρώτησες τον @Aster η αν ήθελε να μπει σε αυτο το παιγχνιδι?
Αυτο εννοώ οτι ειναι unfair και σίγουρα πιστεύω οτι η πρόθεση σου δεν ηταν κακή, αλλα ίσως βιαστική .

Για αλλη μια φορα βρισκεις ευκαιρια για επίθεση.
Οι συγκρισεις και κατηγορίες ειναι αναξιες λόγου.
Απλα να θυμισω πως το νημα αφορα επιδιορθωτική μεταμόσχευση και όχι κυνηγι μαγισσων.
Αν θελετε να το κανετε εσεις, δικαιωμα σας.
Όποιος θελει να προστατευτει ξερει τι πρεπει να κανει, δεν περιμενουν εμενα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Συμφωνώ με Georgie, πρέπει κάποια στιγμή να σταματήσει αυτή η συνεχόμενη λάσπη που πετάει ο γιατρός, γιατί αν συνεχίσει έτσι στο τέλος θα πάρει διδακτορικό τίτλο με θέμα "πως να πετάς λάσπη".

Δυστυχως είμαι επώνυμος εδω μέσα.
Και έχω και τρόπους. Οπότε, δεν μπορω να απαντησω όπως αξιζει.
Οπότε συνεχισε και ελπίζω κάποια στιγμη καποιος άλλος να μιλήσει αντ' εμού.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
4η ημέρα
DSC04509.JPG
DSC04510.JPG
DSC04511.JPG
DSC04512.JPG
DSC04513.JPG
DSC04514.JPG
DSC04515.JPG
DSC04516.JPG
DSC04517.JPG
DSC04518.JPG
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Για αλλη μια φορα βρισκεις ευκαιρια για επίθεση.
Δεν ρωτησα τον @Aster διότι προφανως και δεν ειναι ο ιδιος.
Περιμενω μια συγνωμη αλλιως θα σε παρακαλεσω να μην ξαναγραψεις στα νηματα μου, δεν ειναι ευπροσδεκτες αυτες οι συμπεριφορές.
Αν ειναι να κατηγορήσεις, ειναι δικαιωμα σου να γελοιοποίησε με τις ανοησιες που εικάζεις αλλα όχι να με συκοφαντεις.
@CVIAL θα σε παρακαλεσω να παρεις θεση
Γιατι υπολοιπες συγκρισεις και κατηγορίες ειναι αναξιες λόγου.
Απλα να θυνισω πως το νημα αφορα επιδιορθωτική μεταμόσχευση και όχι κυνηγι μαγισσων.
Αν θελετε να το κανετε εσεις, δικαιωμα σας.
Όποιος θελει να προστατευτει ξερει τι πρπει να κανει.

Δεν απευθύνθηκε σε εσάς αλλά στο μέλος @crossfire.
 

Georgie

Well-Known Member
Έχω περάσει απο την εποχη του rave .
Την έζησα έντονα η αλήθεια ειναι .
Δράκους δεν είδα ποτε όμως !!
Να τα λεμε και αυτα !

Θα απαντούσα και αλλιώς, αλλα χαμένος χρονος .

Καλή συνέχεια στο παλικάρι .
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Δεν απευθύνθηκε σε εσάς αλλά στο μέλος @crossfire.

Διόρθωσα για το κομμάτι που παρεξηγησα.
Τα υπόλοιπα ήταν κανονικότατα για εμενα με το ονομα μου μάλιστα.

Συγνωμη αλλα πραγματικα ειναι ατελειωτο αυτο το πραγμα και πολυ αποκαρδιωτικό.
Φευγει ο ένας και εμφανιζονται άλλοι 2 να κρατησουν την σκυτάλη της επίθεσης με το πρόσχημα της "δικαιοσύνης"
που πλεόν όλοι ξερουν τι κρύβει από πισω.
Δεν αρκει που σας ανεβαζω τα περιστατικα
Δεν αρκει που απανταω σε καθε ερωτηση με υπομονη.
Σου ανεβαζω τοσο ξεχωριστα περιστατικα
Το διόρθωνω και στον δειχνω να δεις τι συμβαινει και να έχεις το νου σου (όχι εσυ, εσυ τα ξερεις όλα, ο άλλος ο νέος.)
ΚΑαι δεν αρκει
Θέλεις φιλε μου να σου πω και ποιος το έκανε αλλιως θα πεις οτι πεταω λάσπη
Εντωμεταξύ αν σας πω ΠΟΙΟΣ το έκανε μετα θα κανετε αυτο που εγινε με τον Μιχαλη: τον απειλούσαν πως θα τα πουν ολα στην κλινική που ονομάτισε (καλώς για λογους αλήθειας, κακώς για λογους νομικούς)
Πραγματικα δεν παίζεστε καποιοι.

Οπότε, όχι.
ΕΣΥ πετας λάσπη, ανωνυμα και δόλια.
Εγω προσφερω υλικό και γνωση στο φορουμ.
Τελικα κάποιοι πραγματικα μισείτε αυτο που αντιπροσωπεύει το φορουμ και το παιζετε πως σας νοιάζει.
Για μερικα άτομα, έχω καταλαβει πως το μονο που του νοιαζει ειναι να μην φανούν "υπό".
Πάσει θυσία όμως!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Να ταλαιπωρηθείς για να βάλεις μαλλιά το καταλαβαίνω.
Να ταλαιπωρηθείς για να βγάλεις μαλλιά όχι.
Μπήκαν πολλά μαλλιά στην πρώτη μεταμόσχευση και χαμηλά αλλά οκ και οι έφηβοι έχουν πολλά μαλλιά και δεν λέει κανένας ότι είναι άσχημο.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Να ταλαιπωρηθείς για να βάλεις μαλλιά το καταλαβαίνω.
Να ταλαιπωρηθείς για να βγάλεις μαλλιά όχι.
Μπήκαν πολλά μαλλιά στην πρώτη μεταμόσχευση και χαμηλά αλλά οκ και οι έφηβοι έχουν πολλά μαλλιά και δεν λέει κανένας ότι είναι άσχημο.

Οι εφηβοι.
Οι 30δες να έχουν πολυτριχα μοσχευματα 5 εκατοστα από το μετωπο ειναι αφυσικο.
Τυ συγκεκριμένου σιγουρα δεν του αρεσε.
 

Eradon

Member
Οι εφηβοι.
Οι 30δες να έχουν πολυτριχα μοσχευματα 5 εκατοστα από το μετωπο ειναι αφυσικο.
Τυ συγκεκριμένου σιγουρα δεν του αρεσε.
Σε πάρα πολλούς ανθρώπους στον πλανήτη, για να μην πω στην πλειοψηφία...αρέσουν οι χαμηλές hairline. Και είναι δικαίωμα του καθενός το τι του αρέσει, αλλά και το τι θα κάνει με το κεφάλι του. Βέβαια είναι ίσως λάθος όταν κάποιος πάσχει από σοβαρή ανδρογενετική αλωπεκία και έχει περιορισμένη δότρια περιοχή, διότι θα μείνει με μια χαμηλή hairline και φαλακρός πίσω. Σε κάθε άλλη περίπτωση όμως δεν είναι λάθος. Ίσα ίσα είναι ωραίο. Το πρόβλημα δεν έγκειται λοιπόν στο ύψος της hairline του παιδιού, αλλά στην έλλειψη φυσικότητας σε αυτήν. Να λέμε τα πράγματα όπως είναι.
 

aeratos28

Just aeratos
Οι χαμηλές φυσικές hairline,αρέσουν σε πολλούς ,όταν είναι ΦΥΣΙΚΕΣ..όταν πας να φτιάξεις κάτι τέτοιο με μεταμόσχευση,παύουν να είναι φυσικές και γίνονται τραγικές..ΔΕΝ μπορεί καμία μεταμόσχευση να σου δώσει τη hairline που είχες στα 13-14-15..μιλάμε καταρχήν για πυκνότητες 80-90-100 τριχοθυλάκια και μιλάμε για hairline τα οποία έχουν κατά βάση μονά τριχοθυλάκια..εκ φύσεως..άρα για να λέμε τα πράγματα όπως είναι εκτός του λάθους της φυσικότητας που λες δες και γτ δεν υπήρξε η φυσικότητα..
Σε πάρα πολλούς ανθρώπους στον πλανήτη, για να μην πω στην πλειοψηφία...αρέσουν οι χαμηλές hairline. Και είναι δικαίωμα του καθενός το τι του αρέσει, αλλά και το τι θα κάνει με το κεφάλι του. Βέβαια είναι ίσως λάθος όταν κάποιος πάσχει από σοβαρή ανδρογενετική αλωπεκία και έχει περιορισμένη δότρια περιοχή, διότι θα μείνει με μια χαμηλή hairline και φαλακρός πίσω. Σε κάθε άλλη περίπτωση όμως δεν είναι λάθος. Ίσα ίσα είναι ωραίο. Το πρόβλημα δεν έγκειται λοιπόν στο ύψος της hairline του παιδιού, αλλά στην έλλειψη φυσικότητας σε αυτήν. Να λέμε τα πράγματα όπως είναι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Chris34

Active Member
Τελικά τι έγινε θα μάθουμε που έγινε η μεταμόσχευση την πρώτη φορά; Η ah* δεν έχω δει να βάζει ποτέ στα temporal. Ο γιατρός δεν μας έχει πει. Μόνο κάτι άφησε να εννοηθεί.
Οι κλινικές δυστυχώς επιχειρήσεις είναι και αν ο άλλος είναι έτοιμος στις περισσότερες περιπτώσεις θα σε βάλουν.
Για αυτό πρέπει να ψαχνομαστε και μόνοι μας.
Σίγουρα τώρα με την αφαίρεση των μοσχευμάτων το αισθητικό αποτέλεσμα θα είναι καλύτερο.
 
Μπλουζα