1500 grafts αρκετά για ικανοποιητικό αποτέλεσμα?

globalzero

New Member
Φινα δε θα πάρω και δε μου είπαν ότι είναι απαραίτητο. Δοτρια έχω καλή προς μέτρια στη πυκνό μέτρηση εάν θυμάμαι καλά ήταν 90-100.


Sent from my iPhone using Tapatalk



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

petrospap

Active Member
δεν εστιασατε σε λαθος θεμα παιδια...οταν τον δειχουν φβτο που οπως μας λεει ειχαν πολυ καλα αποτελεσματα και τον ειπαν οτι ηταν στο 2μηνο σημαινει οτι ειπαν ψεματα..
 

globalzero

New Member
Μου έδωσαν τηλέφωνο από τον άνθρωπο για να μιλήσουμε όπως και από ένα συνάδελφο. Το 2 μήνες το είπα χονδρικά μπορεί να ήταν 3. Και το καλό αποτέλεσμα για εμένα δεν είμαι φούντα μαλλιά αλλά δεν είχε σημάδια στη δοτρια ούτε ερυθροτητα και γενικά δε φαινόταν κάτι αφύσικο. Μη ξεκινάμε κυνήγι μαγισσών.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Flosk

Well-Known Member
Φιλε τσεκαρε λιγο εδω για να καταλαβεις πως αυτο που μας λες ή σου ειπαν ειναι ακυρο. By the way εχω κανει 2 μμ και το επιβεβαιωνω και γω..
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    76.7 KB · Προβολές: 45

gkast

Active Member
Flosk είπε:
Φιλε τσεκαρε λιγο εδω για να καταλαβεις πως αυτο που μας λες ή σου ειπαν ειναι ακυρο. By the way εχω κανει 2 μμ και το επιβεβαιωνω και γω..
Ένα μεγάλο ερώτημα που με προβληματίζει είναι οτι τα στατίστηκα αυτά είναι αποκλειστικά
με υποδοχές στη λήπτρια περιοχή και τοποθέτηση με λαβίδα δηλαδή διπλή αιμάτωση .

Με την μέθοδο pen choi όμως...
τώρα τελευταία βλέπω τον lorenzo (κορυφάιος για μένα στην ευρώπη) στις δουλέιες του υπάρχει όντως στο τρίμηνο ένα σημαντικό ποσοστο μοσχευμάτων να βγάινουν απο πολύ νωρις και μειωμένη ερυθρότητα..το ίδιο έχω παρατηρήσει και στον hacan doganay ..
 
Μπλουζα