15η μερα μη αυνανισμου και μαλλια

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

lydian

New Member
η αποχη τα σπαει.
τα μαλλια παιρνουν τα πανω τους.

η μαλακια ειναι εξαρτηση.
o ερωτας το μονο πραγματικο.
www.youtube.com/watch?v=hKPwdU2G0HA


ολες οι θεωριες υπαρχουν για να μας διασκεδαζουν.
και αυτο γιατι ,κανοντας μαθαινεις .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos

Active Member
lydian είπε:
η αποχη τα σπαει.
τα μαλλια παιρνουν τα πανω τους.

η μαλακια ειναι εξαρτηση.
o ερωτας το μονο πραγματικο.
www.youtube.com/watch?v=hKPwdU2G0HA


ολες οι θεωριες υπαρχουν για να μας διασκεδαζουν.
και αυτο γιατι ,κανοντας μαθαινεις .



Γειά σου ρε lydian και χρόνια πολλά,

να ξέρεις, δοκίμασε προσκάρ - φίνα :cheers: και θα το ξεχάσεις για τα καλά το εργαλείο:grandpa:

..να δεις πως κόβεται ο αυνανισμός για τα καλλά !
 

alean

Member
το ειχα παρατηρησει κι εγω 2 φορες πιο παλια. τη μια κρατησα 3 βδομαδες την αλλη 2. δεν επεφτε τριχα. την πρωτη φορα δεν αντεξα εγω λογω υπερβολικου πονου στους ορχεις. τη δευτερη ο οργανισμος βρηκε την ακρη να περασει το δικο του. δηλαδη να ξεκινησει παλι η τριχοπτωση. δυστυχως. μακαρι σε σενα να λειτουργησει.


hairlosscursed είπε:
Αν επισης κοψεις και την αναπνοη σου για 5 λεπτα καθαριζεις και απο μαλλια και απ ολα.


μακαρι να ηταν αληθεια αυτο που λες φιλε hairlosscursed (μακαρι να το αλλαξεις καποια στιγμη σε hairlosscured ). ξεκινησα απο στατικη απνοια 2:40 τωρα ειμαι στο 4:15 :) κι ανεβαινω. πολυ σιγα μεν αλλα σταθερα. δε πιστευω να φτασω το 5 που λες αλλα κατι παληκαρακια ειναι στο στο 6:30. επισημα στην AIDA.
 

malloumpas

New Member
Καλά εσύ περιμένεις πότε θα κάνω login για να μου γράψεις ότι μλκ σου κατέβει. Βαρέθηκα να ασχολούμαι μαζί σου, αρκετό ξεφτιλίκι σου έριξα. bb
 

pithikas

Well-Known Member
οχι εσυ το κανεις αυτο τεσπα με περιμενουν...εσυ καθησε και σκεψου τι θα μου γραψεις και φιλια στην μανα σου....εγω σε ξεφτιλισα λουγκρα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

athenian

Well-Known Member
Μην γράφετε μαλακιες για τον αυνανισμό. Έχω να το κάνω αυτό πολλούς μήνες γιατί έχω σχέση και τα μαλλιά πέφτουν. Μην γράφετε ότι να ναι μπαίνει και κόσμος και διαβάζει.
 

alean

Member
ρε μαγκες ειστε κορυφη. :)))) ξεχαστηκα εστω και για λιγο με τις τριχες. :DDDDD


athenian είπε:
Μην γράφετε μαλακιες για τον αυνανισμό. Έχω να το κάνω αυτό πολλούς μήνες γιατί έχω σχέση και τα μαλλιά πέφτουν. Μην γράφετε ότι να ναι μπαίνει και κόσμος και διαβάζει.
κουλαρε φιλε. καταθεσαμε απλα την εμπειρια μας. απο κει και περα ο καθενας εχει 2 δραμια μυαλο, σκεφτεται επεξεργαζεται και κρινει τι να κανει. ο οργανισμος μας ειναι ενα τοσο πολυσυνθετο συστημα που ποτε δε θα μπορεσουμε να το κατανοησουμε. και πιστευω να καταλαβαινουμε ολοι πως η ιατρικη (φαρμακα και πρακτικες ιασης) κινειται με βαση το μεγαλυτερο ποσοστο επιτυχιας. αυτο δε σημαινει πως υπαρχουν οργανισμοι που θα λειτουργησουν και θα ιανθουν με διαφορετικες πρακτικες, αντιθετες με οτι προσταζει η εφαρμοσμενη ιατρικη. θελω να πιστευω οτι εγινα αντιληπτος.

υ.γ. το οτι εχεις σχεση δε σημαινει οτι δεν αυνανιζεσαι κιολας. εγω ειχα σχεση, το εκανα 4 φορες απο τις 9 το πρωι μεχρι τις 2 το μεσημερι και οταν γυρναγα σπιτι μου αυνανιζομουνα και 1-2 φορες. οπως ειπα. υπαρχουν οργανισμοι και οργανισμοι.

φιλικα
 

gianniskritikos2

Active Member
athenian μαλακιες δεν γραφουμε και οταν γραφουμε περνουμε προιδοποιησεις και καταληγουμε αμα δεν συμορφωθουμε σε ban.... το ατομο που ανοιξε το θεμα ειναι ενα ατομο με τουλαχιστον 30 bans εχει κανει τουλαχιστον 30 account και μαλιστα δεν πασχει απο αα ... μπαινει εδω με το σκεπτικο του επαναστατη πανο στον ασχημο τροπο ζωης μας... το ατομο που ισχυριζεται οτι η μαλακια κανει κακο στα μαλλια δεν ειναι αλλο απο ενα ατομο που σταματησε να τρωει τα παντα ψαρια οσπρια κρεατα ολων των υδων μακαρωνια ρυζια ψωμια τα παντα και τρεφεται μονο με φρουτα και οχι απο ολα τα φρουτα γιατι τα περισσοτερα κατα αυτον ειναι βλαβερα ... οπως το ψωμι που εδωσε ως παραδειγμα οτι και μονο που το αγγηζει τον πιανει φαγουρα στο πιγουνι αρα ειναι ανθυηγινο... πιστευει οτι ετσι θα σωσει τα μαλλια ολων μας... ζει σε ενα δικο του κοσμο με πορτοκαλια και κοστορελαιο και νομιζει οτι βρισκεται στον παραδεισο... μαλλων σε καποια κλινικη θα τον εχουν βαλει οι δικοι του ψιχιατρικη και θα γραφει απο εκει... αλλα το θεμα ειναι οτι κανεις δεν μπορει να τον κανει να σωπασει και οπως ειπες καποιει τα διαβαζουν αυτα... ποσα μπαν θα φαει?..... οταν απο ενα ατομο που δεν εχει αα καθεται και ξυμεροβραδιαζει να φτιαχνει κωδικους για να μπαινει σε φορουμ για αα(κατα κυριο λογο) και τρολλαρει μαλλων κατι δεν παει καλα... οσοι ειναι καινουριοι μην τον περνεται στα σοβαρα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα