ώρα για ματζούνια no3 - Procyanidin

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ώρα για ματζούνια no3 - Procyanidin

k ομως μου το ελεγε μεγαλος αυτο για το οινοπνευμα τωρα αν ισχυει δεν το ξερω ,τι ετοιμαζεις?
δοκιμαζω σκετη airol στους κροταφους,αν ερθει κατηφορα η βελτιωση θα φανει σε τρεις μηνες.
αν μεινουν στεθερα θα παρει περισσοτερο για συμπερασματα ::)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

akishellas3

Well-Known Member
Απ: ώρα για ματζούνια no3 - Procyanidin

kapamarou είπε:
k ομως μου το ελεγε μεγαλος αυτο για το οινοπνευμα τωρα αν ισχυει δεν το ξερω ,τι ετοιμαζεις?
δοκιμαζω σκετη airol στους κροταφους,αν ερθει κατηφορα η βελτιωση θα φανει σε τρεις μηνες.
αν μεινουν στεθερα θα παρει περισσοτερο για συμπερασματα ::)

Οντως kapamarou η airol ειναι τελειο boost κανει φοβερη δουλεια ,πλεον κροταφους την βαζω εγω δυο φορες την μερα ,την πρωτη σκετη κ το βραδυ με διαφορα μεχρι κ με φυτικα regrowth συστατικα :p .
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ώρα για ματζούνια no3 - Procyanidin

Οντως kapamarou η airol ειναι τελειο boost κανει φοβερη δουλεια ,πλεον κροταφους την βαζω εγω δυο φορες την μερα ,την πρωτη σκετη κ το βραδυ με διαφορα μεχρι κ με φυτικα regrowth συστατικα :p .
τα σπαει :9m:
 

tatini

New Member
Απ: ώρα για ματζούνια no3 - Procyanidin

akishellas3 είπε:
[quote author=kapamarou link=topic=2937.msg52905#msg52905 date=1305125856]


k ομως μου το ελεγε μεγαλος αυτο για το οινοπνευμα τωρα αν ισχυει δεν το ξερω ,τι ετοιμαζεις?
δοκιμαζω σκετη airol στους κροταφους,αν ερθει κατηφορα η βελτιωση θα φανει σε τρεις μηνες.
αν μεινουν στεθερα θα παρει περισσοτερο για συμπερασματα ::)

Οντως kapamarou η airol ειναι τελειο boost κανει φοβερη δουλεια ,πλεον κροταφους την βαζω εγω δυο φορες την μερα ,την πρωτη σκετη κ το βραδυ με διαφορα μεχρι κ με φυτικα regrowth συστατικα :p .
[/quote]

Σε πόσο καιρό είδες αποτελεσματα;
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ώρα για ματζούνια no3 - Procyanidin

Σε πόσο καιρό είδες αποτελεσματα;
απο τον δευτερο μηνα,μεγαλο λαθος που το σταματησα,ειναι πολυ δυνατη και αποτελεσματικη ουσια.
το κυριοτερο δεν εχει παρενεργειες τοπικα παρα μονο ερεθισμους,ασχετα με το τι λεει το προσπεκτους
 

akishellas3

Well-Known Member
Απ: ώρα για ματζούνια no3 - Procyanidin

το ιδιο κ εγω περιπου στο 2ο μηνα απλα εγω την εβαζα κ με λαδακι σε ολο το προσωπο κ το κοκκινιζε ??? οποτε περιοριστηκα μονο πανω στο κεφαλι .
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα