φινα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

HLIAS FROG

New Member
Γεία σας παιδιά ειμαι 24 χρονών και έχω πρόβλημα αραίωσης στην κορυφή και στα μπροστινά.Ειδικά στην κορυφή εχω καραφλίτσα οχι μεγάλη αλλα μια τρύπα που με τον χρόνο καταλαβαίνω οτι μεγαλώνει κυρίως με τα σχόλια που μου κάνουν οτι εχω καράφλα..με έχει πιάσει απελπισία και έχω χάσει και την αυτοπεποιθησή μου.Σκεφτόμουν να αρχίσω να παίρνω proscar..θελω την αποψη απο ατομα που χρησιμοποιούν,θα έχω γρήγορα αποτελέσματα?Εχει μεγάλη αποτελεσματικότητα?η απλα τηνπαιρνεις και διατηρείς τα μαλλιά σου?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Φιλε ειναι οτι καλυτερο υπαρχει.Ισως δεις κ επαναφυτρωση αλλα και αν δεν δεις σιγουρα θα φρεναρει την τριχοπτωση.Απο εκει κ περα δεν παυει να ειναι ενα δυνατο φαρμακο το οποιο ριχνει την διυδροτεστοστερονη 70%κ πανω.Εγω θα σου προτεινα μια μεταμοσχευση με λιγα grafts και ενα κοντο λουκ και βλεποντας κ κανοντας.Οσο πιο λιγα φαρμακα τοσο καλυτερο κατ εμε.
 
24 χρονών εισαι πολύ μικρός για να μπεις στα βαρια!! Αν και 35 να ήσουν οπως εγω, παλι το ίδιο θα σου έλεγα αλλα τεσπα!
Η ΑΑ να ξέρεις θα συνεχιστεί και τα επομενα χρόνια, οποτε τι θα κανεις θα παιρνεις φαρμακα για μια ζωή?? διοτι οταν καποτε τα σταματησεις να ξέρεις θα χασεις οτι κερδισες, κατα κοινή ομολογία οσων ακολούθησαν αυτο το δρόμο.
Συνεπως παλεψέ το με πιο light θεραπείες (θα βρεις πολλές εδω στο φορουμ) και για να ανέβεις ψυχολογικα παρε τοππικ για να καλυψεις το προβλημα κυρίως στην κορυφή (crown), εκεί κανει θαύματα!!

http://www.toppik.gr/
 

HLIAS FROG

New Member
ΜΙΚΕ ΔΛΔ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ?ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΥΣΗ ΚΥΡΙΩΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΠΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΡΚΕΤΑ..ΑΝ ΔΕΙΣ ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΦΕΥΓΟΥΝ?ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΜΟΝΙΜΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ?ΠΗΓΑ ΣΕ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΦΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΟΤΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ.ΓΙΑΝΝΗ7 ΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΠΠΙΚ ΤΟ ΕΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ.ΕΧΩ ΑΡΧΗΣΕΙ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ ROGAINE FOAM.ΕΥΧΡΗΣΤΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΜΥΡΩΔΙΑ..ΑΠΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ..ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΕΦΤΟΥΝ ΞΑΝΑ ΟΙ ΤΡΙΧΕΣ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΝ..ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ..ΠΕΦΤΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΤΡΙΧΕΣ ΠΟΥ ΑΝΑΠΤΥΧΤΘΗΚΑΝ Η ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ?ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΤΡΙΧΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟΣ!
 

petrospap

Active Member
πεφτουν μονο οι τριχες που αναπτυχθηκαν αλλα ΚΑΙ αυτες που σε βοηθησε να κρατησεις...δηλαδη θα εισαι σε χειροτερο σημειο απο οταν αρχισες να το παιρνεις...γιαυτο regain δεν σταματας ποτε παρα μετα απο μεγαλο διαστημα που δεν θα κανει τπτ πλεον για σενα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα