υποψηφιος κατω των 25...

roukoun

Member
συνφορουμιτες καλημερα!
ειμαι στα 23 και η κατασταση στο κεφαλι μ εχει ως εξης:εχουν ανοιξει οι κροταφοι και εχει παει η hairline προς τα πισω...
στο θεμα μας τωρα.
τις προαλλες που με ειχαν πιασει τα ψυχολογικα μου με το θεμα ο πατερας μου μου προτεινε εν τελει να παμε να κανω μεταμοσχευση μαλλιων...
η πρωτη αντιδραση φυσικα ηταν να αντιδρασω(ας ειναι καλα το φορουμ σε αυτο)αλλα μετα το θεμα μου εγινε εμμονη ιδεα.Με λιγα λογια σκεφτομαι για αρχη να σταματησω αυτα που βαζω για ενα εξαμηνο και να παρατηρησω την κατασταση μου και αν ειναι καλη να καλυψω λιγο τους κροταφους μου και την hairline.
το προβλημα μου ειναι χονδρικα μεχρι την μεση του vertex.
ποια η γνωμη σας?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

MANKAR

Active Member
καλημερα , αφου εχεις διαβασει το φορουμ και ξερεις τοτε γιατι πας να κανεις το αντιθετο??εμενα με αυτα που εχουν δει τα ματια μου στο θεμα μεταμοσχευση εδω μεσα και να με πληρωνες και τζαμπα δεν εκανα!!!για εξωτερικο τα πραγματα ειναι θεωρητικα καλυτερα!!!αυτη ειναι η γνωμη μου εσυ μπορει να εχεις αλλη !!κανε οτι νομιζεις καλυτερο για σενα!!!
 

PANOS101

Member
οχι φιλε!
tragic!!
Και εγω εκανα στα 23 μεταμ με μικρο σχετικα προβλημα
Καλυτερα να μην εκανα ποτε γιατι
1)εχω την σημαδουρα του strip 13 χρονια
2)αθλιο αποτελεσμα(Ελληνικη κλινικη)
3)μεγαλο sock loss με αποτελεσμα τωρα να ειμαι χειροτερα απο οτι θα επρεπε(βαση οικογενειακου ιστορικου)
Παλεψε την με καμια normal θεραπεια χωρις πολλες παρενεργειες και πολυ κοντο κουρεμα
και οταν περασεις τα 30 τα ξαναλεμε
Δεν ξερεις που μπορει να φτασει η τριχοπτωση σου
και αν κανεις κατι τωρα σε μια 5ετια μπορει να δειχνει χειροτερα απο οτι θα εδειχνες
εαν δεν ειχες κανει τιποτα
Αλλωστε εισαι απο τους τυχερους που μαλλον
θα προλαβουν μια αποτελεσματικη θεραπεια/λυση στα επομενα χρονια
 

MANKAR

Active Member
PANOS101 είπε:
Αλλωστε εισαι απο τους τυχερους που μαλλον
θα προλαβουν μια αποτελεσματικη θεραπεια/λυση στα επομενα χρονια



μη το λες , το ιδιο ελεγαν και αυτοι που ειναι τωρα 40 στα 20 τους!!!απλα τωρα με την ραγδαια αναπτυσομενη τεχνολογια και επιστιμη εχουμαι περισσοτερες πιθανοτητες να βρεθει τωρα!!
 
Μπλουζα