πρασινο σαπουνι και revivogen

razor

New Member
κανω θεραπεια με revivogen τους τελευταιους 4 μηνες. Στις αρχες ειδα καποια μικρα αποτελεσματα. Απο τοτε που ξεκινησα ομως το λουσιμο με πρασινο σαπουνι η τριχοπτωση παλι αυξηθηκε. υπαρχει περιπτωση αρνητικης αλληλεπιδρασης του πρασινου σαπουνιου με το revivogen;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

MANKAR

Active Member
αν εχεις δερματικα προβληματα στο τριχωτο τοτε το πρασινο σαπουνι δεν κανει ισα ισα τα κανει χειροτερα!!!αν δεν εχεις τοτε το θεμα αλλαζει αν και το πρασινο σαπουνι ειναι φιλικοτατο με το τριχωτο !!!δεν οφειλεται στο σαπουνι!!!
 

razor

New Member
οταν λες δερματικα τι εννοεις; το μονο που εχω παρατηρησει ειναι καποια μικρα πορτοκαλι σημαδια απο το revivogen.
 

MANKAR

Active Member
οταν λεω δερματικα εννοω: ΣΔ , αντιδραστικη δερματιτιδα , ξυροδερμιες με εντονη πυτιριδα , εκζεμα,αλλα κυριως ΣΔ!!!!!δε λεω τωρα που βαζεις revivo απο πριν ειχες καποιο δερματικο θεμα??
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
και εγώ είχα θέμα με έντονη τριχόπτωση με το πράσινο σαπούνι και απο παλιά μάλιστα πριν τα σημάδια α/α, είπα πριν κανα 2+ μήνες να του δώσω μια 2η ευκαιρία για δοκιμή αλλά παρατήρησα πάλι τα ίδια και τέλος..
 

crossfire

Well-Known Member
Απολυτως καμια.....απλα ετυχε.....την χρονικη περιοδο που θα ειχες ετσι κι αλλιως τριχοπτωση,ξεκινησες το πρασινο σαπουνι.
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
crossfire είπε:
Απολυτως καμια.....απλα ετυχε.....την χρονικη περιοδο που θα ειχες ετσι κι αλλιως τριχοπτωση,ξεκινησες το πρασινο σαπουνι.

Χαιρετώ τον συνάδελφο Φιναστεριώτη :)

Την πρώτη φορά είναι σίγουρος ότι ήταν κάτι με το σαπούνι διότι μόλις ξεκίνησα άρχισε η τριχόπτωση και το κράτησα μια εβδομάδα που λουζόμουν, μόλις το σταμάτησα σταμάτησε και η τριχόπτωση..

Την 2η φορά και εγώ έχω μια αμφιβολία γιατί ότι είχα ξεκινήσει και την big 2 και ίσως ήταν από εκεί και ήταν η έναρξη του shedding..

@crossfire Μάλλον το μπέρδεψα και νόμιζα απάντησες σε εμένα?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα