παραγγελια απο dr lee!!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

alexXXX

Active Member
ρε μαγκες εκανα μια παραγγελια απο dr lee πριν κανα δυο εβδομαδες και ενω μου εστειλαν οτι εγινε η συναλαγη ακομα δεν εχει ερθει τιποτα λετε να με επιασαν κοτσο???πολυ δεν ειναι 15 μερες???
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

lalakos

Member
Απ: παραγγελια απο dr lee!!!

αποκλείεται alex... τα ελληνικά ταχυταχυδρομεία πρέπει να έχουν ένα μικρο θέμα γιατί και εγώ περιμένω μια μαμακία για το 500ρακι μου από Αγγλία και έχει αργήσει πολύ....
 

alexXXX

Active Member
Απ: παραγγελια απο dr lee!!!

λαλακος ηρθε τελικα ειχες δικιο.δεν μου λες εσυ γτ σταματισες την σπυρο???
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: παραγγελια απο dr lee!!!

alexXXX είπε:
λαλακος ηρθε τελικα ειχες δικιο.δεν μου λες εσυ γτ σταματισες την σπυρο???
γιατί έκανα αγωγή εγώ εναντίον της δραστικής ουσίας, για την αποκλειστικότητα της ονομασίας :21m:
 

show_palmettos

New Member
Απ: παραγγελια απο dr lee!!!

αυτο μου θυμιζει γαλα παιδικο ρε φιλε...κατι σε νουνου με λακτοζη..κατι σε νουτριτσια κατι σε κρεμα για μπεμπακια...χαχαχαχα :D
 

alexXXX

Active Member
Απ: παραγγελια απο dr lee!!!

ρε παιδια η σπιρο απο δρ λη ειναι πηχτη σαν νιβεα κρεμα την βαζω στην ακρη των δαχτυλων και την απλωνω στο κεφαλι .ειναι οκ η πρεπει να κανω κατι αλλο???
 

badday

New Member
Απ: παραγγελια απο dr lee!!!

alexx η spiro στον dr lee ειναι σε υγρη μορφη αν δεν κανω λαθος... μηπως εννοεις αυτη εδω;
#205 Spironolactone Lotion 5% w/o Propylene Glycol

τα μεταφορικα ποσο ειναι;
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: παραγγελια απο dr lee!!!

badday είπε:
alexx η spiro στον dr lee ειναι σε υγρη μορφη αν δεν κανω λαθος... μηπως εννοεις αυτη εδω;
#205 Spironolactone Lotion 5% w/o Propylene Glycol

τα μεταφορικα ποσο ειναι;
ειναι κρεμα ;)
 

andrew1989

New Member
Απ: παραγγελια απο dr lee!!!

filaraki na se rotiso , ti akrivos parageiles apo dr lee ? dht blocker? poso pliroses kai poso diarkei to dialima s? ti ediposeis exeis mexri stigmhs ? se rotao gia na ksero an aksizei na bo kai ego stin diadikasia ....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα